Znaleziono 9 wyników

autor: DJos
wt kwie 17, 2007 7:20 am
Forum: Hyde Park
Temat: Wasze imiona
Odpowiedzi: 111
Odsłony: 154662

Grzegorz, ale mozna tez DJ ;]
autor: DJos
ndz kwie 15, 2007 7:24 am
Forum: Zupełnie inne
Temat: Mój idol - Ronnie Coleman
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 17626

Taak sam chodze na gym i dobrze znam pana Collemana =] obecnie to juz conajmniej 8 krotny z niego mistrz swiata, a moze i wiecej, ale nie jestem pewien.
autor: DJos
ndz kwie 15, 2007 7:15 am
Forum: Dragonball
Temat: Twoje fav characters
Odpowiedzi: 86
Odsłony: 96834

Goku=>Extra wojownik, ulubiona postac
Piccolo Jr==>Za inteligecje i ogol
Piccolo Daimao=>Za imie :D
Gohan==>Za ogol
Tenshin=>Najlepiej zbudowany ziemianin
autor: DJos
ndz kwie 15, 2007 7:04 am
Forum: Dragonball
Temat: Ulubiona seria Dragon Ball'a
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 38679

Głosuję na DBZ==>Może i o niej sie najwiecej mówi, ale to dlatego że jest najlepsza ;]
autor: DJos
ndz kwie 15, 2007 7:00 am
Forum: Dragonball
Temat: Twoja ulubiona walka
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 113682

DJos napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
DJos napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
DJos napisał/a:
Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku

@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB


1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np ...
autor: DJos
sob kwie 14, 2007 3:55 pm
Forum: Dragonball
Temat: Twoja ulubiona walka
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 113682



1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np. walki KKRT vs Dr. Willow/Uiro/Whello , bo tej walki nie lubie zbytnio

A nie jest? czytalem Twoje wypowiedzi a tym forum, a szczegolnie Vegeta vs Goku i powiem Ci, ze jestes nie obiektywny, jesli to nie za male slowo... jestes fanatykiem ...
autor: DJos
sob kwie 14, 2007 1:24 pm
Forum: Dragonball
Temat: Twoja ulubiona walka
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 113682

Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku :)

@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB

1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np. walki KKRT vs Dr. Willow/Uiro/Whello , bo tej walki nie lubie zbytnio

A nie jest? czytalem ...
autor: DJos
sob kwie 14, 2007 10:56 am
Forum: Dragonball
Temat: Twoja ulubiona walka
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 113682

Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku :)

@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB haha ;]
autor: DJos
sob kwie 14, 2007 10:42 am
Forum: Hyde Park
Temat: Rangi
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 10632

Rangi

Hmm czy wg Was, Panowie Administratorzy, ranga typu USSJ4 jest normalna? wychodze tutaj z propozycją, jako że dział z rangami jest zablokowany, o usunięcie rang których nie ma, a o zwiekszeniu np liczby postów na każdą z innych rang. Zwiększyć odstęp pomiedzy rangami o np 100-150 postów, bedzie to ...