Znaleziono 9 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: DJos
- wt kwie 17, 2007 7:20 am
- Forum: Hyde Park
- Temat: Wasze imiona
- Odpowiedzi: 111
- Odsłony: 154662
Grzegorz, ale mozna tez DJ ;]
- autor: DJos
- ndz kwie 15, 2007 7:24 am
- Forum: Zupełnie inne
- Temat: Mój idol - Ronnie Coleman
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 17626
Taak sam chodze na gym i dobrze znam pana Collemana =] obecnie to juz conajmniej 8 krotny z niego mistrz swiata, a moze i wiecej, ale nie jestem pewien.
- autor: DJos
- ndz kwie 15, 2007 7:15 am
- Forum: Dragonball
- Temat: Twoje fav characters
- Odpowiedzi: 86
- Odsłony: 96834
Goku=>Extra wojownik, ulubiona postac
Piccolo Jr==>Za inteligecje i ogol
Piccolo Daimao=>Za imie

Gohan==>Za ogol
Tenshin=>Najlepiej zbudowany ziemianin
- autor: DJos
- ndz kwie 15, 2007 7:00 am
- Forum: Dragonball
- Temat: Twoja ulubiona walka
- Odpowiedzi: 85
- Odsłony: 113682
DJos napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
DJos napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
DJos napisał/a:
Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku
@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB
1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np ...
- autor: DJos
- sob kwie 14, 2007 3:55 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Twoja ulubiona walka
- Odpowiedzi: 85
- Odsłony: 113682
1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np. walki KKRT vs Dr. Willow/Uiro/Whello , bo tej walki nie lubie zbytnio
A nie jest? czytalem Twoje wypowiedzi a tym forum, a szczegolnie Vegeta vs Goku i powiem Ci, ze jestes nie obiektywny, jesli to nie za male slowo... jestes fanatykiem ...
- autor: DJos
- sob kwie 14, 2007 1:24 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Twoja ulubiona walka
- Odpowiedzi: 85
- Odsłony: 113682
Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku :)
@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB
1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np. walki KKRT vs Dr. Willow/Uiro/Whello , bo tej walki nie lubie zbytnio
A nie jest? czytalem ...
- autor: DJos
- sob kwie 14, 2007 10:56 am
- Forum: Dragonball
- Temat: Twoja ulubiona walka
- Odpowiedzi: 85
- Odsłony: 113682
Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku
@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB haha ;]
- autor: DJos
- sob kwie 14, 2007 10:42 am
- Forum: Hyde Park
- Temat: Rangi
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 10632
Hmm czy wg Was, Panowie Administratorzy, ranga typu USSJ4 jest normalna? wychodze tutaj z propozycją, jako że dział z rangami jest zablokowany, o usunięcie rang których nie ma, a o zwiekszeniu np liczby postów na każdą z innych rang. Zwiększyć odstęp pomiedzy rangami o np 100-150 postów, bedzie to ...