Znaleziono 2 wyniki
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: Wojtek
- śr lip 04, 2007 1:00 pm
- Forum: Gry
- Temat: Tibia
- Odpowiedzi: 64
- Odsłony: 94682
Nie rozumiem jak można grać w Tibie ;d W ogóle nie kręci mnie, że łazisz z maczugą i zabijasz szczury łażąc po kanałach xD Ogólnie tibia ostro ssie pałe :X
- autor: Wojtek
- śr lip 04, 2007 12:53 pm
- Forum: Anime
- Temat: Top 10 ulubionych Anime
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 130690
1. Midori no Hibi
2. The Melancholy of Haruhi Suzumiya
3. Kanon 2006
4. Karin
5. He is My Master
6. Naruto
7. Dokuro - Chan
8. Dragon Ball
9. ------
10. ------
W ogóle to mój pierwszy post na forum ;g