Znaleziono 2 wyniki

autor: Wojtek
śr lip 04, 2007 1:00 pm
Forum: Gry
Temat: Tibia
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 94682

Nie rozumiem jak można grać w Tibie ;d W ogóle nie kręci mnie, że łazisz z maczugą i zabijasz szczury łażąc po kanałach xD Ogólnie tibia ostro ssie pałe :X
autor: Wojtek
śr lip 04, 2007 12:53 pm
Forum: Anime
Temat: Top 10 ulubionych Anime
Odpowiedzi: 81
Odsłony: 130690

1. Midori no Hibi
2. The Melancholy of Haruhi Suzumiya
3. Kanon 2006
4. Karin
5. He is My Master
6. Naruto
7. Dokuro - Chan
8. Dragon Ball
9. ------
10. ------

W ogóle to mój pierwszy post na forum ;g