Znaleziono 17 wyników

autor: zolek
sob maja 20, 2006 10:34 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Prace by Groku
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 71559

Jak dlugo nie bylo mnie na tym forum z rok
autor: zolek
sob maja 20, 2006 10:32 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Prace by Groku
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 71559

Nieżle na jakim programie to robisz ??
autor: zolek
pt maja 12, 2006 9:10 pm
Forum: Gry
Temat: LOG4 !!!
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 34896

hmm fajnie ;P
autor: zolek
pn mar 27, 2006 3:07 pm
Forum: Gry
Temat: Sonic Heroes
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 25195

Ja przesszlem calą
autor: zolek
czw sty 05, 2006 3:01 pm
Forum: Hyde Park
Temat: ile masz lat?
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 48485

ja mam 12 lat :D
autor: zolek
śr sty 04, 2006 8:31 pm
Forum: Anime
Temat: Rycerze Zodiaku (Saint Seiya)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 18807

kto ma linka chętnie bym se ściągnął :?: :?:
autor: zolek
pn sty 02, 2006 8:23 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Nadzwyczajna prośba
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 18168

to muj 4911095
autor: zolek
pn sty 02, 2006 8:22 pm
Forum: Gry
Temat: jaką postacią najlepiej ci sie gra z dragon balla
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 20946

mi sie podoba goku i vegeta
:D
autor: zolek
pt gru 30, 2005 7:40 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Wszystkie odcinki Dragon Ball, Z, GT
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 26934

ej mam problem naprawde trzeba usunąć plik po 24 godzinach
autor: zolek
pt gru 30, 2005 11:58 am
Forum: Gry
Temat: Problem z dbz buu"s fury
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 19219

wyślijcie mi save prosze please ?????? na e-mail szymonpiecek@wp.pl
autor: zolek
pt gru 30, 2005 11:19 am
Forum: Gry
Temat: save do log3
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 45488

ja chce tego save please ??? tu masz muj e-mail szymonpiecek@wp.pl
autor: zolek
pt gru 30, 2005 11:17 am
Forum: Gry
Temat: Problem z dbz buu"s fury
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 19219

a dasz linka do tego save please
autor: zolek
czw gru 29, 2005 5:40 pm
Forum: Gry
Temat: save do log3
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 45488

to co kto wyśle mi save please szymonpiecek@wp.pl
autor: zolek
czw gru 29, 2005 4:13 pm
Forum: Gry
Temat: save do log3
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 45488

Majin Vegeta -- mugłbyś przesłać save prosze tu masz e-mail szymonpiecek@wp.pl
autor: zolek
czw gru 29, 2005 4:06 pm
Forum: Gry
Temat: Problem z dbz buu"s fury
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 19219

ja mam kłopot. no wiec tak jestem tronkiem i przedemną stoji vegeta jak ja do nie podchodze to on ucieka co mam zrobić pomużcie :?: