Znaleziono 44 wyniki

autor: Pisay
sob lut 02, 2008 8:30 am
Forum: Zupełnie inne
Temat: Sen...
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4912

Sen...

W wieku 6 lat, miałem taki otóż sen:
Jestem ja, jest pare innych osób i wszyscy siedzimy w drewnianym domu. Była choinka, były prezenty... poznałem że to święta. Spędziłem je z tymi osobami, co tam były i bardzo fajnie je spędziłem, ale się potem obudziłem.

W wieku 9-10 lat, miałem coś podobnego ...
autor: Pisay
sob sty 12, 2008 9:52 am
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Baj Piszaj
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 38222

@up
Dałbyś adres? Bo coś nie mogę znaleźć ;<
autor: Pisay
pt sty 11, 2008 9:46 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Zamówienia na sygny i avki
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 41686

Obrazek
Ups! Nie zrobiłem czarnej ramki... sam sobie ją zrób w paincie ;>
autor: Pisay
pt sty 11, 2008 8:32 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Baj Piszaj
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 38222

Kris... napisz jakiś tutorial, jak zrobić sygnature... ale dla takich bardziej nowicjuszy.
Wiem, jest już tut twojego autorstwa, ale próbuje, próbuje i nic mi na nim nie wychodzi ;<
autor: Pisay
pt sty 11, 2008 8:23 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Baj Piszaj
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 38222

Chyba zacznę robić po waszemu xP
Niu:
Obrazek
autor: Pisay
pt sty 11, 2008 6:48 pm
Forum: Turnieje, ankiety, itp.
Temat: Turniej użytkowników SSJPower - edycja VII
Odpowiedzi: 210
Odsłony: 172581

Barni
Powód?
Bo go znam lepiej. Bo go znam dłużej. Bo jest fajny. Bo jego nick kojarzy mi się z Barbie xD
autor: Pisay
pt sty 11, 2008 5:43 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Baj Piszaj
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 38222

Nowa praca, wyszła za mroczna =/
Obrazek
autor: Pisay
pt sty 11, 2008 2:36 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Dywanik Dyrektora
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 33428

Jestem z dzisiejszej sytuacji dumny:
Gość z innej 6 klasy mówi do mnie "Twoja stara śmierdzi porannymi żygami"[Wczoraj troszkę go poszturchałem]. Zdenerwowałem się. Uderzyłem go pięścią i ten uderzył o drzwi sekretariatu. Następnie rzuciłem się na niego, okładając go pięściami. zawaliłem mu kopa po ...
autor: Pisay
pt sty 11, 2008 1:47 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Dywanik Dyrektora
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 33428

Dywanik Dyrektora

A więc od razu do rzeczy:
Jak wyglądało wasze pierwsze spotkanie z dyrektorem w jego gabinecie? Było pozytywne/negatywne? Czemu tam musieliście iść?

Dzisiaj byłem tam pierwszy raz... i chciałbym się dowiedzieć, jak to było z wami...?

P.S Jak ktoś będzie chciał, to powiem co się dziś wydarzyło ;>
autor: Pisay
śr sty 09, 2008 10:21 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Avek dla Boba xD
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 28437

Ale ja chciałem wziąść udział w kolejnym turnieju DB'a! ;<
autor: Pisay
śr sty 09, 2008 10:20 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Baj Piszaj
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 38222

Barni fajnie rysuje brushami[patrząc na jego sygne xD]
autor: Pisay
śr sty 09, 2008 10:10 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Avek dla Boba xD
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 28437

O! Bobercik ma nowego avka- po cholere ten temat? O_o
autor: Pisay
śr sty 09, 2008 10:09 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Baj Piszaj
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 38222

A mi się moje tła nie podobają... xD

Jak robie takie tła? Marze po obrazku co chwile zmieniając styl rysowania i opcje... czasami wyjdzie coś fajnego, a czasami nie xD
autor: Pisay
śr sty 09, 2008 9:41 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Baj Piszaj
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 38222

@up
To ironia? ;<
autor: Pisay
śr sty 09, 2008 8:52 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Avek dla Boba xD
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 28437

@up
Z kąd masz rendera? ;>