Znaleziono 3 wyniki
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: jojo
- czw sty 10, 2008 8:33 pm
- Forum: Zupełnie inne
- Temat: Najlepszy przyjaciel/rzecz dla Was
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 61256
Ulala. Mój błąd. Ale deska jak się złamie to raczej jest już do niczego. ;] Jeśli mowa o przyjaciołach to bardziej mamy na myśli ludzi tudzież zwierzęta. xD
- autor: jojo
- czw sty 10, 2008 6:01 pm
- Forum: Zupełnie inne
- Temat: Najlepszy przyjaciel/rzecz dla Was
- Odpowiedzi: 43
- Odsłony: 61256
Pitti pisze:Jak w temacie...
ktos powie deska to nie czlowiek nie pogada nie przytuli. Ale ja Wam powiem co innego, deska daje mi radoche.
To że ci daje szczęście to nie znaczy że Cię przytuli albo że z Tobą gada. ^^ Kolejny który uważa że deskorolka to wszystko. xD
- autor: jojo
- czw sty 10, 2008 5:28 pm
- Forum: Anime
- Temat: Top 10 ulubionych Anime
- Odpowiedzi: 81
- Odsłony: 130731
Nie wiem czy po kolei dam ale kij. ;]
1. Naruto
2. Ouran High School / Myself; yourself
3. Zero no tsukaima
4. Bokura ga ita
5. Green Green
6. Full metal panic
7. Sailor moon / Suzuka
8. Aishiteruze
9. Peach Girl
10. Bravo