Znaleziono 3 wyniki

autor: jojo
czw sty 10, 2008 8:33 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Najlepszy przyjaciel/rzecz dla Was
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 61256

Ulala. Mój błąd. Ale deska jak się złamie to raczej jest już do niczego. ;] Jeśli mowa o przyjaciołach to bardziej mamy na myśli ludzi tudzież zwierzęta. xD
autor: jojo
czw sty 10, 2008 6:01 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Najlepszy przyjaciel/rzecz dla Was
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 61256

Re: Najlepszy przyjaciel/rzecz dla Was

Pitti pisze:Jak w temacie...
ktos powie deska to nie czlowiek nie pogada nie przytuli. Ale ja Wam powiem co innego, deska daje mi radoche.
To że ci daje szczęście to nie znaczy że Cię przytuli albo że z Tobą gada. ^^ Kolejny który uważa że deskorolka to wszystko. xD
autor: jojo
czw sty 10, 2008 5:28 pm
Forum: Anime
Temat: Top 10 ulubionych Anime
Odpowiedzi: 81
Odsłony: 130731

Nie wiem czy po kolei dam ale kij. ;]

1. Naruto
2. Ouran High School / Myself; yourself
3. Zero no tsukaima
4. Bokura ga ita
5. Green Green
6. Full metal panic
7. Sailor moon / Suzuka
8. Aishiteruze
9. Peach Girl
10. Bravo