Znaleziono 1 wynik
- ndz lut 01, 2009 7:08 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Konkurs? DB :)
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 13802
Konkurs? DB :)
Siemka może by się przydał by się , ze strony SSJ-Power zrobić konkurs na,narysowanie postaci z Dragon Ball
rysowania co wy na to?...?! chętni bym wzioł udział w konkursie
dawajcie swoje odpowiedzi Pozdro.
:]