Przepraszam za slowo ale cenzura mnie Vegeta
Np gdy Gohan walczył z Daburom mowil ze nawet 7 latek by rozwalil Dabure
A kazdy wie za gohan jak by sie wkurzyl by nawet Vegete Rozwalil
Znaleziono 6 wyników
- ndz paź 04, 2009 2:24 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Najbardziej derwująca postać z DB
- Odpowiedzi: 154
- Odsłony: 227346
- ndz paź 04, 2009 2:21 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Ulubione danie DB??
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 33007
- ndz paź 04, 2009 2:15 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Dziwne Sprawy
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 46152
- ndz paź 04, 2009 2:11 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Jaki poziom ssj wam przypadł najbardziej do gustu??????
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 91022
- ndz paź 04, 2009 2:04 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Twoja ulubiona walka
- Odpowiedzi: 85
- Odsłony: 113687
- sob paź 03, 2009 3:07 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Poziomy Saiyanów.
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 56897