Znaleziono 2 wyniki
- pn mar 14, 2011 11:13 am
- Forum: Dragonball
- Temat: najbardziej zabawna akcja dragon balla
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 56165
- pn mar 14, 2011 11:08 am
- Forum: Dragonball
- Temat: Ulubiona seria Dragon Ball'a
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 38699
Ulubiona seria wg mnie to DBZ
Ja pamiętam jak uciekałam z lekcji ze szkoły średniej, aby zdążyć na dwa odcinki emitowane w telewizji RTL7 hehe, to były piękne czasy !!