Znaleziono 8 wyników

autor: arturasd
śr sie 17, 2005 11:24 am
Forum: Gry
Temat: Savy do log3
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 10981

Savy do log3

nie wiem gdzie mozna znalezc savy do loga trojeczki wlasnie mam problem bo akurat nie mam 3 przycisku w statku babidiego :((( i szukalem na necie ale nie umialem znalezc. z gory dziekuje za linki jagby mogl ktos podac

Nazywaj tematy normalnie i nie używaj bez powodu dużej czcionki...no, chyba, że ...
autor: arturasd
ndz maja 22, 2005 2:22 pm
Forum: Gry
Temat: kłopoty z log3?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 11698

kłopoty z log3?

mam kłopot w log3 jak chce wejsc na turniej w zaswiatach i walczyc z Pikonem to mi pisze ze cytuje : " the game will not run on this hardware" i nie mam pojecia dlaczego??
autor: arturasd
sob mar 19, 2005 11:08 am
Forum: Gry
Temat: Final bout
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 33197

Ten link nie dziala

ten download nie dziala klikam i nic zniacie jakies inne linki oprocz tego wyzej i emuzel.pl???
PRosze o kontakt arturasd@o2.pl
autor: arturasd
czw mar 17, 2005 3:46 pm
Forum: Gry
Temat: Final bout
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 33197

Mam na malpe sposob (na koncu gry)

jak gram chibi goku ssj to caly czas nawalam z piachy bez ustanku i malpa sie nie umie ruszyc a jak sie rusza to zaden z jej komboli nie dolatuje do mnie
PS. potrzebuje dzialajacy link do FINAL BOUT bo chce se zaciosac w to na kompie!!!!! :!: :!:
autor: arturasd
pt lut 04, 2005 11:08 am
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Potrzebuje gifow
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 7236

Potrzebuje gifow

w tym dziale chcialbym abyscie zamiescili wasze najnowsze i ulubione gify.
autor: arturasd
pn sty 17, 2005 6:59 pm
Forum: SSJ POWER
Temat: Najlepszy dział ze strony ssjpower
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 54850

Najlepszy dział ze strony ssjpower

w tym temacie chciałbym się dowiedzieć co was najbardziej utrzymuje na tej stronce (oprócz forum oczywiście). piszcie które działy są fajne a które można by było poprawić.

moim zdanie najlepszym działem na ssjpower jest dział o technikach. jest ich tam naprawde duzo i nie jest napisany jezykiem ...
autor: arturasd
ndz sty 16, 2005 11:02 pm
Forum: Dragonball
Temat: Jak zaczełą się wasza przygoda z DB?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 42606

Moja przygoda z DB zaczela sie na cztero dniowym wyjezdzie w gory do hotelu. drugiego dnia pobytu podczas sniadania zobaczylem w TV na RTL7
bajke z logo Dragon Ball Z. bardzo mnie to zaciekawilo wiec zaczołem ogladac. Akurat był to odcinek w którym cell przebija picollo na wylot i wrzuca go do wody ...
autor: arturasd
pn sty 03, 2005 2:46 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Jak rozmnazali sie sayianie???
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15232

Jak rozmnazali sie sayianie???

nie jestem do konca pewin ale podejrzewam ze wymyslili cos podobnego do rozmnaranie z probowek lub mieli poprostu zony. Ja nie wiem wiec prosze o pomoc w rozwiazaniu tej zagadki