Znaleziono 26 wyników

autor: Roksia10
wt sie 07, 2007 4:02 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Gupi kongurs
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 10878

Lampa, świeca, pomidorki
autor: Roksia10
wt sie 07, 2007 3:57 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Gupi kongurs
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 10878

Lampa, świeca, pomidorki
autor: Roksia10
czw sty 11, 2007 9:05 pm
Forum: Turnieje, ankiety, itp.
Temat: Turniej userów - edycja czwarta.
Odpowiedzi: 171
Odsłony: 188098

Ech. Tylko sześciu userów zgłoszonych. Nie staracie się koledzy. Więc żeby szybciej to poszło, choć i tak pewnie nie skompletuje listy, wchodze na konto siostry i oddaje głos:
:arrow: Arti - ponieważ go lubię xD - z poważaniem Towarzysz Bobercik



Arti dopisany do listy
autor: Roksia10
pt lis 24, 2006 10:34 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: DBGT : 100 lat pozniej (nowi bohaterowie)
Odpowiedzi: 180
Odsłony: 175039

Bardzo fajne opowiadanie :D Może i ja wystąpie w jednym odcinku :D jak kiedyś Robert jeszcze raz się pojawi to ja też moge jako jego siostra.
autor: Roksia10
pn lis 13, 2006 8:37 pm
Forum: Dragonball
Temat: Turniej Dragon Balla - edycja druga
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 60671

Ja głosowałam na Tapiona i Shenlonga ;)
autor: Roksia10
pt paź 20, 2006 8:00 pm
Forum: Turnieje, ankiety, itp.
Temat: Turniej użytkowników SSJ POWER - edycja druga
Odpowiedzi: 184
Odsłony: 204220

Może napisze (tak sobie) kto z kim walczy w następnej rundzie:

:!: Dae vs. Rav :!:
:!: Dragon Fist vs. Kris :!:
:!: Tommy vs. Bobercik :!:
:!: Bart vs. Didix :!:

Szkoda że nie głosowałam wcześniej :/
autor: Roksia10
pt sie 25, 2006 8:46 am
Forum: Dragonball
Temat: Goku czy Vegeta
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 150097

Raczej Goku. Vegeta był za bardzo nerwowy ^^ A Goku miał w sobie cos takiego - fajnego. Ale jednak stawiam na obaj są nieźli.
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 8:54 pm
Forum: Dragonball
Temat: co myślisz o gohanie
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 30707

Gohan jest super :grin: najlepszy jest w Frezer Saga i w Cell Saga. W sadze Buu jest taki sobie a potem już dupek :cry:
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 5:40 pm
Forum: Dragonball
Temat: Najbardziej derwująca postać z DB
Odpowiedzi: 154
Odsłony: 227336

Broly i jego Kakarotto!!! Chi-Chi i to dbanie o Gohana. Gohan i to czym się stał w GT
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 5:36 pm
Forum: Dragonball
Temat: Opinia o Kakarottcie
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 101145

Fajny Sajanek ^^ Goku jest miły, sympatyczny i wogóle super. Choc jego przeciwieństwo Thales też fajny
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 5:34 pm
Forum: Dragonball
Temat: Evil Kakarotto
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 50915

Głupi temat. Gdyby Goku nie walnął się w głowę to Ziemianie zmienili by jego charakter ^^ Jak taki mały chłopiec mógłby pamiętac o tym że ma zniszczyc Ziemię ^^
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 5:31 pm
Forum: Dragonball
Temat: Jakie macie rzeczy związane z DB?
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 61081

bobercik pisze:Mam:
- kilka gier na GBA
- kilka kinówek i specialów
- kilkanaście tomów mangi
- kilkanaście figurek
Mam to samo bo wspólne. Ostatnio doszły nowe tomy mangi ^^

Heh, Bobercik, ciekawy sposób na dopisanie, że doszły CI nowe tomy mangi XD - Dae
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 5:31 pm
Forum: Dragonball
Temat: Najglupszy z 100% sajanow
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 66007

Brolly ponieważ darł się ciągle Kakarotto. To było nisko poziomowe. Choc Nappa też debil ^_^
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 5:29 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Kris super guild
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 8558

Wiem że mnie i tak nie przyjmienie bo jestem siostrą Bobercika i on ma wgląd na to co robię na kompie,ale zgłaszam się ^_^
autor: Roksia10
czw sie 24, 2006 5:28 pm
Forum: Dragonball
Temat: Evil Shenron
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14650

:arrow: Chii Sehnlong - śmieszny ^^

:arrow: Suu Shenlong - najfajniejszy ^^

:arrow: i Ryan albo Uu zastanowię się xD