Znaleziono 26 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: Roksia10
- czw sty 11, 2007 9:05 pm
- Forum: Turnieje, ankiety, itp.
- Temat: Turniej userów - edycja czwarta.
- Odpowiedzi: 171
- Odsłony: 188098
Ech. Tylko sześciu userów zgłoszonych. Nie staracie się koledzy. Więc żeby szybciej to poszło, choć i tak pewnie nie skompletuje listy, wchodze na konto siostry i oddaje głos:
Arti - ponieważ go lubię xD - z poważaniem Towarzysz Bobercik
Arti dopisany do listy
- autor: Roksia10
- pt sie 25, 2006 8:46 am
- Forum: Dragonball
- Temat: Goku czy Vegeta
- Odpowiedzi: 131
- Odsłony: 150097
Raczej Goku. Vegeta był za bardzo nerwowy ^^ A Goku miał w sobie cos takiego - fajnego. Ale jednak stawiam na obaj są nieźli.
- autor: Roksia10
- czw sie 24, 2006 8:54 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: co myślisz o gohanie
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 30707
Gohan jest super

najlepszy jest w Frezer Saga i w Cell Saga. W sadze Buu jest taki sobie a potem już dupek

- autor: Roksia10
- czw sie 24, 2006 5:36 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Opinia o Kakarottcie
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 101145
Fajny Sajanek ^^ Goku jest miły, sympatyczny i wogóle super. Choc jego przeciwieństwo Thales też fajny
- autor: Roksia10
- czw sie 24, 2006 5:34 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Evil Kakarotto
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 50915
Głupi temat. Gdyby Goku nie walnął się w głowę to Ziemianie zmienili by jego charakter ^^ Jak taki mały chłopiec mógłby pamiętac o tym że ma zniszczyc Ziemię ^^
- autor: Roksia10
- czw sie 24, 2006 5:31 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Jakie macie rzeczy związane z DB?
- Odpowiedzi: 56
- Odsłony: 61081
bobercik pisze:Mam:
- kilka gier na GBA
- kilka kinówek i specialów
- kilkanaście tomów mangi
- kilkanaście figurek
Mam to samo bo wspólne. Ostatnio doszły nowe tomy mangi ^^
Heh, Bobercik, ciekawy sposób na dopisanie, że doszły CI nowe tomy mangi XD - Dae
- autor: Roksia10
- czw sie 24, 2006 5:29 pm
- Forum: Hyde Park
- Temat: Kris super guild
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 8558
Wiem że mnie i tak nie przyjmienie bo jestem siostrą Bobercika i on ma wgląd na to co robię na kompie,ale zgłaszam się ^_^
- autor: Roksia10
- czw sie 24, 2006 5:28 pm
- Forum: Dragonball
- Temat: Evil Shenron
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14650

Chii Sehnlong - śmieszny ^^

Suu Shenlong - najfajniejszy ^^

i Ryan albo Uu zastanowię się xD