Znaleziono 233 wyniki
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: Kakarotto
- wt lip 10, 2007 7:37 pm
- Forum: SSJ POWER
- Temat: Czwarte życzenia urodzinowe
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 19047
Dobra jako były redaktor, grafik i bóg jeszcze wie co, a przede wszystkim wasz przyjaciel postanowiłem zrobić sobie ten zaszczyt i stworzyć temat gdzie złożymy życzenia na Czwarte już (o kurde ile to czasu!) życzenia urodzinowe SSJ Power. Przede wszystkim wielkie słowa uznania dla Rava za to że ...
- autor: Kakarotto
- wt lip 10, 2007 7:25 pm
- Forum: Forum
- Temat: Wspominki
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 31803
hehe mnie z kolei będą pamiętać starzy wyjadacze na forum

- autor: Kakarotto
- sob maja 05, 2007 8:52 pm
- Forum: Gry
- Temat: Tibia
- Odpowiedzi: 64
- Odsłony: 94659
Hej :) Nie wiem czy temat kiedyś istniał ale nie zauważyłem więc nie zaszkodzi :P No więc co sądzicie o tej grze MMORPG; czy gracie (jeśli tak możecie się pochwalić levelem, skilami, profesjom czy choćby ekwipunkiem :wink: ), jakie wrażenia, i ogólnie co sądzicie o takich grach? :) Osoby które ...
- autor: Kakarotto
- sob wrz 23, 2006 6:36 pm
- Forum: Hyde Park
- Temat: PhotoShop
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 7478
Ja ściągłem z serwera z mojej sieci przez DC++

- autor: Kakarotto
- sob wrz 23, 2006 11:15 am
- Forum: Hyde Park
- Temat: PhotoShop
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 7478
Po prostu musisz ściągnąć program który jest już po Polsku po zainstalowaniu :) Co do spolszczeń -> www.google.pl
Co do avków, bannerów sam musisz się tym pobawić nabrać doświadczenia - każdy ma inny styl :) polecam tutoriale dla początkujących ( www.webhelp.pl ; www.webinside.pl ) gdzie masz ...
- autor: Kakarotto
- śr wrz 20, 2006 8:03 am
- Forum: Hyde Park
- Temat: Sygnatury
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 39726
Panowie, spokój, ja na 1 zdjęciu również widze na obrazku piksele, ale to nie powód żeby się kłócić!
- autor: Kakarotto
- sob wrz 16, 2006 12:45 pm
- Forum: Zbiorowisko tematów
- Temat: Dragon Ball w TV
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 15960
mnie tam w sumie to jedno, bo wszystkie odcinki DBZ i DBGT mam na płytach po PL

(DB nie mam, ale serii DB nie lubie zabardzo

)
- autor: Kakarotto
- ndz wrz 10, 2006 7:12 pm
- Forum: Forum
- Temat: Ulubieni wojownicy z forum SSJ POWER
- Odpowiedzi: 440
- Odsłony: 393241
nie wiem nie mam ulubionych userów ale może kilka których dłużej znam i tych którch znam mniej - ale za to świetnie się rozumiemy ; )
Rav - Znam go od Rav DragonBall, świetny twórca, admin i kolega :)
Didix - Znam go od początków forum
Bart - Jak Wyżej
Bliz - Jak Wyżej
BH - Również znam go od ...
- autor: Kakarotto
- ndz wrz 10, 2006 7:06 pm
- Forum: Hyde Park
- Temat: Sygnatury
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 39726
Jeśli chodzi o tło o wiele lepiej, jeśli chodzi o obrazek i napis - katastrofa : )
3/10
[ Dodano : Pią Wrz 15, 2006 3:44 pm ]
No więc ja coś postanowiłem wstawić :) Troche mi obrazek nie wyszedł i czionka też troche nijaka ale myśle że wyszło "nieźle"
http://www.knajf.prv.pl/buu.jpg
Jeśli ...
- autor: Kakarotto
- ndz wrz 10, 2006 7:04 pm
- Forum: Forum
- Temat: Regulamin/Ostrzeżenia
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 48519
Ja również sądze że jest to dobry pomysł, sam nie kłócę się z innymi, nie przeklinam na forum, dlatego sądze że osoby które nie stosują się do regulaminu ( tak,tak na tym forum jest regulamin! ) powinny być karane.
- autor: Kakarotto
- sob wrz 09, 2006 7:11 pm
- Forum: Hyde Park
- Temat: Sygnatury
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 39726
BH - dlatego że na chwile obecnom nie mam cellsów na kompie z obrazkiami a tylko ten miałem na dysku...
Kris:
słabe.. poczytaj jakies tutoriale o photoshopie na necie

- autor: Kakarotto
- sob wrz 09, 2006 12:43 pm
- Forum: Hyde Park
- Temat: Sygnatury
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 39726
słaaaabe...
nie chcialo mi sie robic obramowania

ogólnie obrazek powstał w baaaardzooo nuuuudny sobotni dzień ... ; 0
- autor: Kakarotto
- sob wrz 09, 2006 9:27 am
- Forum: Forum
- Temat: Moduł : Zaproszone osoby
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 8903
zawsze można napisać na gg, a z moich doświadczeń wynika że skrzynkę e-mail oglądają tylko jak coś ma do nich dojść, więc gg to najlepszy sposób
