Znaleziono 42 wyniki

autor: ozak_ssj
wt wrz 06, 2005 10:07 am
Forum: Zupełnie inne
Temat: Postacie 3D
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 36205

na 1000 :D to i tak nieźle LoL
autor: ozak_ssj
sob sie 27, 2005 5:47 pm
Forum: Dragonball
Temat: Evil Kakarotto
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 50916

kkrt nawet fajny ale podrasowałbym troszkę jego harakterek :)
nie wiem na co głosować ...jeszcze pomyślę :p
autor: ozak_ssj
sob sie 20, 2005 6:01 pm
Forum: Dragonball
Temat: SSJ4
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 140109

ssj4 nie robi wielkiego podziwu co prawda ma moc ale to przrecież jest normalnie nooo ten...tentegoooo ,nooo... wiesz( :D )
.............popatrzcie na spodnie goku ...one nie sa takie duże czy w wyniku transwormacji ubrania sie rozciągaja??(lol)
jak by tak było to mama porzyczała by mu moje spodnie ...
autor: ozak_ssj
pt sie 19, 2005 12:24 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Alien Nationns
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 60381

przestańcie walić o punktach...
a szczegulnie ty redkai bo puźniej zobaczysz :)
.nie odpisuj na to RK bo się zacznie jakaś kłutnia przy której będziesz miał okazje wystukać punkty...które i tak stracisz :P :P :P :P
autor: ozak_ssj
pt sie 19, 2005 10:42 am
Forum: Zupełnie inne
Temat: Postacie 3D
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 36205

bardzo fajne figurki postaci :D
że też ja nie wpadłem żeby je dać :) :o :P
autor: ozak_ssj
czw sie 18, 2005 4:53 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Nowe gatunki zwierząt...
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 35926

aaa... to chodzi o połączenia??
no to troszke pomyśle, moze to będzie prawidłowe :

wilk(+łoś)

dobrze??
autor: ozak_ssj
czw sie 18, 2005 3:29 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Nowe gatunki zwierząt...
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 35926

Widzę, że urządziliście sobie offtop...no dobrze, przenoszę dział do "Pogaduch i ogłoszeń". A przy okazji macie tu parę zmutowanych zwierząt, których nazwy możecie poodgadywać:

- koba
- papuś
- wioś
- rekoryb
- tyglew
- mirafa

-kobra
-??????
-łoś
-wieloryb(+rekin??)
-tygrys(+lew??)
-??????
autor: ozak_ssj
czw sie 18, 2005 3:25 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Postacie 3D
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 36205

za tamtego gohana ssj2(ładującego energie) zaje 6+
a za te ostatno dodane pokemony daje 6

daje jeszcze kilka figurek goku :
http://kamehameha.za.pl/pliki%20graficzne/galeria3d/goku/pliki/goku.jpg
http://kamehameha.za.pl/pliki%20graficzne/galeria3d/goku/pliki/goku%20(1).jpg
http://kamehameha.za.pl ...
autor: ozak_ssj
czw sie 18, 2005 3:05 pm
Forum: Gry
Temat: Twój ulubiony typ gry to...
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 136229

ja lubie gry rpg no i super mega ultra extra gierke !!!worms world party!!!

główenie gram we wszystkie typy
autor: ozak_ssj
czw sie 18, 2005 2:21 pm
Forum: SSJ POWER
Temat: Jak trafiłeś/trafiłaś na SSJ POWER ?
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 109258

o tak!, miliard razy, nawet więcej :D ```````````````````````````````````````````````````````````````
a na ssjpower trafiłem pierwszy raz kiedy poraz pierwszy podłaczyli mi neta :D

szukałem na wyszukiwarkach stron o db i znalazłem tą oto tutaj, miałem wtedy dwie ulubione strony
autor: ozak_ssj
śr sie 17, 2005 8:16 pm
Forum: RPG Maker
Temat: Zasoby które są wam potrzebne
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 58081

OK charset Paragasa juz mam , teraz tylko charset Lunch kun

potrzebuje składnika rgss100j.dll żeby muc uruchomić rpg makera xp
może ktoś ma??

Hmmmmmmmm , niep ja nie , gdyz nie uzywam rpg makera xp

no to chociaż do rpg-m 2000 :?


ps. ciekawe czy za pierwszym razem połapie się w robieniu ...
autor: ozak_ssj
śr sie 17, 2005 2:06 pm
Forum: RPG Maker
Temat: Zasoby które są wam potrzebne
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 58081

potrzebuje składnika rgss100j.dll żeby muc uruchomić rpg makera xp
może ktoś ma??
autor: ozak_ssj
śr sie 17, 2005 1:57 pm
Forum: Gry
Temat: Savy do log3
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 10978

wejdź na logf.glt.pl tam znajdziesz na 99,99999999%
autor: ozak_ssj
wt sie 16, 2005 8:28 pm
Forum: Dragonball
Temat: Freeza , cykor?!
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 43209

powiem kr ó tko :
-bał się sayianów
-bał się małego gohana
-bał się goku kiedy puścił gendidame (mugł zamiast się gapić szybko uciec z pola ataku)
-no i jak ju ż BH wspomniał bał się przylotu Trunksa...

Ale byki walisz... - Szpaner
wyobrażam sobie jego minę gdy spotyka B rollego :D :P pewnie nie ...
autor: ozak_ssj
wt sie 16, 2005 5:03 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Captain Tsubasa anime co o nim sadzicie ?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 24804

nigdy nie słyszałem o tym anime ale gdybym obejżał to by mi się napewno spodobało :D


ps.Muminki to anime ?? no to ide oglądać(to żart nigdy nie lubiałem muminków bo nie podobały mi się ich ryje :P )