Znaleziono 13 wyników

autor: tymbarg
wt cze 19, 2007 12:10 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: jakim klubom kibicujecie?
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 32402

Śląsk Wrocław xDDDD
Real Madryt
AC Milan

i tylah xDDD
autor: tymbarg
pn paź 30, 2006 7:46 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Ulubine zajęcia w szkole.
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 83343

Ja najbardziej lubię biologię, geografię, angielski i oczywiście WF :twisted: (Ale tylko jak w nogę gramy)
autor: tymbarg
pn paź 30, 2006 7:33 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Ulubiona zabawka z dzieciństwa
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 42352

Ja wciąż uwielbiam klocki lego! To moja ulubiona zabawka z dzieciństwa, którą często się bawię(xD). A oprócz tego to jak byłem mały, to bawiłem się plastikowymi żołnierzykami z bratem. To było świetne^^
A jak byłem zupełnie mały to bawiłem się klockami Duplo ^^(Fajne jak lego) :grin:
autor: tymbarg
pn paź 30, 2006 7:16 pm
Forum: Zupełnie inne
Temat: Dystanse do przebiegnięcia
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14410

Ja jak byłem na obozie sportowym to biegaliśmy codziennie z jakieś 5 km :razz:
po plaży i po lesie...
A tak na wf-ie to z 1 km przebiegnę :razz:
autor: tymbarg
pn paź 30, 2006 7:03 pm
Forum: Turnieje, ankiety, itp.
Temat: Turniej użytkowników SSJ POWER - edycja druga
Odpowiedzi: 184
Odsłony: 204250

Obu ich znam, ale zagłosuję na bobercika :razz:
autor: tymbarg
pt paź 20, 2006 7:58 pm
Forum: Turnieje, ankiety, itp.
Temat: Turniej Dragon Balla
Odpowiedzi: 740
Odsłony: 558145

C17:Gohan 5-5 xD
autor: tymbarg
ndz paź 01, 2006 7:45 pm
Forum: Turnieje, ankiety, itp.
Temat: Turniej użytkowników SSJ POWER - edycja druga
Odpowiedzi: 184
Odsłony: 204250

Bobercik-Wolak 6:5
Głosowałem na Bobercika bo go znam, a Wolaka nie miałem niestety jeszcze okazji poznać
autor: tymbarg
wt wrz 26, 2006 8:28 pm
Forum: Hyde Park
Temat: HyperForum
Odpowiedzi: 81
Odsłony: 76191

Ostatnio jest jeszcze GM(Game master) mod od Hyperforum Game...
autor: tymbarg
pt wrz 22, 2006 12:23 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Narq
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9181

Trzymaj się Kenyan, wchodź czasem na forum...

Co tak wszyscy masowo chcą odejść? :neutral:
autor: tymbarg
ndz sie 20, 2006 8:22 pm
Forum: Wasza Twórczość
Temat: Bobercik Ball 2: Bobercik zakłada królestwo!
Odpowiedzi: 228
Odsłony: 187983

O, widzę że bobercik jest w opałach(XD) :mrgreen:
autor: tymbarg
śr lip 12, 2006 9:01 pm
Forum: Anime
Temat: Teknoman .
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 32973

Teknoman był silny ,ale strasznie nudny
autor: tymbarg
śr lip 12, 2006 4:03 pm
Forum: Dragonball
Temat: Najsilniejszy i najbardziej widowiskowy atak
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 107706

Najbardziej widowiskowy atak to pięść smoka, a najsilniejszy to Genki dama
autor: tymbarg
śr lip 12, 2006 3:53 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Aktualizacja forum do wersji phpBB by Przemo
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15920

Raczej tak