Znaleziono 30 wyników

autor: Sowa
pn sie 07, 2006 5:45 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Oszustwo
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8388

Opony mu się szybciej starły i dlatego o 2 kg...
Polakom zawsze wiatr w oczy wieje w dziedzinach sportu...

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
pt sie 04, 2006 1:39 pm
Forum: Gry
Temat: Gra przez net'a w gry emulowane...
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 10265

Szymekk1990 pisze:dzieki dae mi tesh to sie przyda
tesh? co to za słowo? ; o

Dzieki Dae przyda się.

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 8:15 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Filmiki na you tube
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9635

@up
Ja oglądałem są boskie :D
Brechty na maxa ;d .

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 3:15 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Usebary
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12986

Ba nawet sam praktykujesz

Ja przestalem sie z ciebie nabijac (nawet cie milo pozegnalem) a ty znowu to robisz , nie ladnie :|

Kuzyn założył Ci konto na Forum?

Co to ma znaczyc?
To Było pytanie, jeżeli nie rozumiesz słow ludzkich tak mi przykro ja nie praktuje jezyka BH.

Wiele czytałem ...
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 3:07 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Usebary
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12986

BH Daimaouji pisze:
Sowa pisze:Chce Cię wnerwić : D . I Żartuje sobie z Ciebie.
Przeczytałem wiekszośc twoich postów, opowiadań masz różne zachowania wiec bawie sie grafiką myśląć o Tobie.
A wiesz ze nabijanie sie z kogos jest zle?
Kuzyn założył Ci konto na Forum?
Nie nabijam lecz się wypowiadam.

Piotrek dzieki za komentarz.
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 2:57 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Usebary
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12986

@up
Nie obraź się ale wszystkie usebary kierują się do Ciebie.

A co ma Chomiczek w rolce papieru toaletowego do mrocznego dzieciaka?/quote]

Chce Cię wnerwić : D . I Żartuje sobie z Ciebie.
Przeczytałem wiekszośc twoich postów, opowiadań masz różne zachowania wiec bawie sie grafiką myśląć o Tobie ...
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 1:56 pm
Forum: SSJ POWER
Temat: Zjazd użytkowników SSJPower
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 55948

JA jestem za w każdym terminie. Jak coś dajcie znać.

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 1:45 pm
Forum: SSJ POWER
Temat: Spotkanie w Chojnicach
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 35967

@up
Ja Jestem Za.
Mieszkam w Szczecinie :D .
Myślę, że pp3088 też by wpadł bo też ze Sz-n jest.

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 1:38 pm
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Usebary
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12986

@up
Nie obraź się ale wszystkie usebary kierują się do Ciebie.

Kris Fajny Chomiczek :D
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 11:07 am
Forum: Zbiorowisko tematów
Temat: Usebary
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12986

Usebary

W Tym temacie chciałbym aby wszyscy wklejali swoje, lub nie swoje usebary.

Zacznijmy od moich < odlotowe są w podpisie >

PROSZE O OCENE : p

http://img135.imageshack.us/img135/6540/81154599256zz4.png
http://img139.imageshack.us/img139/3505/871154599707ys3.png
3. Chomik w Rolce od Papiery ...
autor: Sowa
czw sie 03, 2006 10:42 am
Forum: Zupełnie inne
Temat: Zrzuty ekranu
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 12772

pp3088 pisze:
Sowa pisze:Mój po formacie :<
Czyżby zabawa z DllCompare :mrgreen: ?
Tak, Dzieki twoim wynalazkom : >
autor: Sowa
śr sie 02, 2006 3:16 pm
Forum: Dragonball
Temat: Ulubiony fryz z DB
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 43323

Ja lubie Fryz Goku jak sie zamienia 1 raz w ssj1 albo Goku jak osiąga ssj2

Ssj3 Wygląda jak by miał na głowie banany.

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
śr sie 02, 2006 3:04 pm
Forum: Gry
Temat: Deluxe Ski Jump
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 22945

Ja lubie Dsj 2 :D ale Dsj 3 tez dobre jest ;]

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
śr sie 02, 2006 3:03 pm
Forum: Gry
Temat: Twój ulubiony typ gry to...
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 136223

A ja na kompie lubie Mnorpg
a na Konsole wszystko : ]

Pozdrawiam
Sowa.
autor: Sowa
śr sie 02, 2006 2:55 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Gadu Gadu - osoby
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 28251

pp3088 pisze:Sowa coś ty taki bloker się zrobił. Dzieci neostrady nekają?:)
Czasami tak, ale większość to 11 latki ,które chcą znaleść chłopaka ^.-.

Pozdrawiam
Sowa.