Jestem zbulwersowany masowym kasowaniem moich postów .W pierwszej chwili myślałem ,że zniknęły moje wulgarne posty z tematu ''największy spamer '' a tu się okazuje że nie ,bo znikają sensowne wypowiedzi ,żadne krótkie ,bo takich nie piszę .Wchodzę na forum po raz kolejny i mam coraz mniej postów .
Dodatkowo stare tematy są zamykane ,ale żeby było ciekawiej inteligent zmienia nazwę tematu na śmieci ,co zapewne ma ułatwić znajdywanie archwilanych tematów .Forum jest zbiorem informacji i nie ma prawa być przez nieodpowiedzialnego moda niszczone w tak perfidny sposób .Przeszkadza ci jakiś temat to trudno ,kontrowersje są .Jeśli chcesz się przysłużyć to kasuj wulgarne itp. posty .
Moderatorzy (nie wszyscy ) nie robią dobrze ...
Moderator: Moderatorzy
Moderatorzy (nie wszyscy ) nie robią dobrze ...
Uwertura...


- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
No , poza KKRTem ssj2 i Vegeta ssj2 , nikt tu juz nie przeklina! Wystarczy popatrzec na ich post , na kazdym bylo "A JA UMIEM BLUZGAĆ!!!!" dziwne , bardzo dziwne 
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
To ja usuwam posty. Gdy widzę post który jest a) krótki b)bez uzasadnienia c) nie na temat, wędruje do nowoutworzonego tematu śmieci. Wszystkie posty, jedno-dwu zdaniowe zwykle wywalam, ponieważ nie widzę sensu ich bytowania. Usunąłem też wszystkie posty związane z wypowiedziami VegetaSSJ2, ponieważ nie były już potrzebne, gdy jego spam był już w koszu. Oczywiście mogę nie moderować już forum, pozostawiać wszystkie krótkie, nic nie wnoszące do tematu posty a wy będzie mogli sobie spokojnie powiększać wynik.
Chodzi o to, że np. post brzmi " No BH chyba masz rację". To miło, że się z nim ta osoba zgadza, lecz powinna rozwinąć wypowiedź, zaintepretować jego wnioski lub też rozpisać się na temat swoich, albo po prostu siedzieć cicho.
To samo tyczy się postów typu
- Dzięki za info
- Myśle to samo co moi poprzednicy
- Zgadzam się z wami
- Macie rację
- Popieram
- Najbardziej lubię xxx (gdzie xxx jest to imię postaci, rasy, planety, ataku, serii itp)
Gdy taki post - niby wnoszący coś do tematu lecz całkowicie nie uzasadniony i nie dający jasnego światła na opinie autora - pojawia się kasuję go.
Tyle ode mnie, oczywiście możecie się nie zgodzić z moim postępowaniem, wygnać, obrzucić błotem itp. Wasza wola.
Chodzi o to, że np. post brzmi " No BH chyba masz rację". To miło, że się z nim ta osoba zgadza, lecz powinna rozwinąć wypowiedź, zaintepretować jego wnioski lub też rozpisać się na temat swoich, albo po prostu siedzieć cicho.
To samo tyczy się postów typu
- Dzięki za info
- Myśle to samo co moi poprzednicy
- Zgadzam się z wami
- Macie rację
- Popieram
- Najbardziej lubię xxx (gdzie xxx jest to imię postaci, rasy, planety, ataku, serii itp)
Gdy taki post - niby wnoszący coś do tematu lecz całkowicie nie uzasadniony i nie dający jasnego światła na opinie autora - pojawia się kasuję go.
Tyle ode mnie, oczywiście możecie się nie zgodzić z moim postępowaniem, wygnać, obrzucić błotem itp. Wasza wola.
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 
Wszystko jest teraz bardzo jasne .Dziękuję za wyjaśnienie ,co do postów VegetySSJ2 to faktycznie był to spam ,używał on również wyrazów niecenzuralnych itp.Posty nic nie wnoszące do tematu typu ''zgadzam się'' możesz usunąć jak najbardziej .Po prostu chciałem się dowiedzieć co usuwasz i na jakiej podstawie .
Uwertura...


- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Ja tak samo jak Krzyś też , no , gdzie pisze , jaką postać lubie, to dałem czemu lubie Bardocka itp. (dział "twoje fav characters")
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
macie rację 
ale żeby nie było
klnie to raczej każdy tylko 1 więcej 2 mniej
np ja czasem nie wytrzymam i muszę zabluzgać
Ale usunięcie 50 postów 1 osobie może zdenerwować ją ale
to nie powód aby bluzgać w każdym topicu
i jeszcze Szpaner jak usuwasz posty to patrz czy nie ma czasem że wychodzi 2 pod rząd 1 osobie bo potem ona dostanie opieprz że 2 posty naraz
po prostu je łącz(treść skopiuj z np 2 i przeedytuj 1 i usuń 2 )
ale żeby nie było
klnie to raczej każdy tylko 1 więcej 2 mniej
np ja czasem nie wytrzymam i muszę zabluzgać
Ale usunięcie 50 postów 1 osobie może zdenerwować ją ale
to nie powód aby bluzgać w każdym topicu
i jeszcze Szpaner jak usuwasz posty to patrz czy nie ma czasem że wychodzi 2 pod rząd 1 osobie bo potem ona dostanie opieprz że 2 posty naraz
po prostu je łącz(treść skopiuj z np 2 i przeedytuj 1 i usuń 2 )
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
No mu to wlasnie tak napisalem na pw!Reaven pisze:i jeszcze Szpaner jak usuwasz posty to patrz czy nie ma czasem że wychodzi 2 pod rząd 1 osobie bo potem ona dostanie opieprz że 2 posty naraz po prostu je łącz(treść skopiuj z np 2 i przeedytuj 1 i usuń 2 )
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Wiem, tylko że gdy jestem w panelu moderatora, to ne mam możliwości edytowania postów. A potem, gdy skończę, nie pamiętam już który to był temat... Tak więc co znajde to poprawie, a reszta - jak komuś się chce - to niech mi powie gdzie opuściłem na PW.
A co do denerowwania ludzi kasowaniem postów... Na forum DB NAO Majin Vegeta miał ponad tysiąc a zostało 500...to dopiero może wkurzyć ^_^
Nie odczówam zastysfakcji gdy kasuje posty. Jest to męcząca i mozolna praca. Po prostu staram się utrzymać porządek, nie patrząc czyj to post (bo w Panelu moda to dość uciążliwe
) właśnie usuwam.
Tak więc czekam na objekcje, co mam zmienić w swym sposobie moderowania.
(zawsze też mogę sobie pójść, jeżeli wolicie)
A co do denerowwania ludzi kasowaniem postów... Na forum DB NAO Majin Vegeta miał ponad tysiąc a zostało 500...to dopiero może wkurzyć ^_^
Nie odczówam zastysfakcji gdy kasuje posty. Jest to męcząca i mozolna praca. Po prostu staram się utrzymać porządek, nie patrząc czyj to post (bo w Panelu moda to dość uciążliwe
Tak więc czekam na objekcje, co mam zmienić w swym sposobie moderowania.
(zawsze też mogę sobie pójść, jeżeli wolicie)
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 