Wasze ulubione kluby piłkarskie
Moderator: Moderatorzy
Wasze ulubione kluby piłkarskie
Jakie lubicie kluby i którym kibicujecie?
Ja kibicuję Juventusowi , Celticowi , Chelsea i Interowi.
A mój ulubiony to Juve.
Ja kibicuję Juventusowi , Celticowi , Chelsea i Interowi.
A mój ulubiony to Juve.
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Nie lubie zadnych klubow , ale mi sie podoba Legia Warszawa , wszak nie interesuje sie pilka nozna , normalna , wole zmyszlone lub zagraniczne 
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Oczywiście moim ukoachanym klubem piłkarskim jest FC Barcelona .
Pozostałe zespoły lubię dopóki nie grają przeciwko FC Barcelonie ,a są to takie kluby jak : Valencia CF ,Arsenal Londyn ,Hamburger SV ,Borussia Dortmund ,Bayern Monachium ,Bayer Leverkusen ,Olimpique Lyon ,Juventus,AS Roma ,Inter Mediolan i Legia Warszawa .
Pozostałe zespoły lubię dopóki nie grają przeciwko FC Barcelonie ,a są to takie kluby jak : Valencia CF ,Arsenal Londyn ,Hamburger SV ,Borussia Dortmund ,Bayern Monachium ,Bayer Leverkusen ,Olimpique Lyon ,Juventus,AS Roma ,Inter Mediolan i Legia Warszawa .
Uwertura...


Moje ulubione kluby to Arka Gdynia, Lech Poznań, Cracovia Kraków, i Real Madrid
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
- Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Moim ulubionym klubem jest Fc Barcelona! 
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
- GokuSSJ = Dyninio
- SSJ 2
- Posty: 109
- Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
- Lokalizacja: Olsztynek
- Kontakt:
Zagraniczny Klub:Juve
Polski Klub:Wisła Kraków
Polski Klub:Wisła Kraków
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo
] Na moje najnowsze forum o tematyce anime
www.ssjanime.fora.pl
www.ssjanime.fora.pl







