W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.
Moderator: Moderatorzy
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » pt mar 24, 2006 7:04 pm
Można tutaj pisać o różnych wersjach. Ja lubię obie wersje tzn. DSJ 2 i DSJ 3. Mój najdłuższy skok to 309m w DSJ 3 na HS 281.
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109 Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:
Post
autor: GokuSSJ = Dyninio » sob mar 25, 2006 7:02 pm
A masz pelna wersje DSJ3 ?? jesli tak to moze bys mogl mi przeslac na adres
dynio158@o2.pl bylbym wdzieczny
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo
] Na moje najnowsze forum o tematyce anime
www.ssjanime.fora.pl
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob mar 25, 2006 7:03 pm
napisz mu którą wersje dsj 3.1.1, dsj 3.1.4 czy co
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » sob mar 25, 2006 7:04 pm
Nie ma problemu mam obie i do tego z kluczem.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob mar 25, 2006 7:05 pm
podaj mu też kod na playerów[/url]
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109 Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:
Post
autor: GokuSSJ = Dyninio » sob mar 25, 2006 8:24 pm
Klucz niedziala moze tylko raz moze byc uzyty :/
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo
] Na moje najnowsze forum o tematyce anime
www.ssjanime.fora.pl
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » ndz mar 26, 2006 7:00 am
Mnie to zadziałało właśnie wtedy jak zrobiłem to co Tobie opisałem.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz mar 26, 2006 10:37 am
mi też klucz nie działał
coś kombinujesz michał
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109 Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:
Post
autor: GokuSSJ = Dyninio » ndz mar 26, 2006 12:22 pm
Widocznie tylko klucz moze byc raz uzyty :/
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo
] Na moje najnowsze forum o tematyce anime
www.ssjanime.fora.pl
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » sob maja 27, 2006 7:37 pm
Ten klucz działa. Zresztą można wpisać w googlach
,, key registration dsj3 ''
Sowa
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 30 Rejestracja: śr sie 02, 2006 12:59 am
Post
autor: Sowa » śr sie 02, 2006 3:04 pm
Ja lubie Dsj 2
ale Dsj 3 tez dobre jest ;]
Pozdrawiam
Sowa.
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » śr sie 02, 2006 6:28 pm
nom ja czasami gram w dsj 3 zna ktoś dokładny adres gdzie można ściągnąci mocniejsze wiatry??
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » śr sie 02, 2006 7:15 pm
Wiatrów (edytorów wiatrów) do DSJ 3 nie ma. Są tylko do DSJ 2, ale nie działają na WinXP.
Jeżeli masz problem z wiatrem to najlepiej szukaj wiatru ok. 4 m/s z przodu (pod narty).
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » śr sie 02, 2006 8:21 pm
ja wiem tylko słyszałem że na dsj 2 lub 3 są wiatry około 10 m/s