Kto mnie lubi???
Moderator: Moderatorzy
- Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Ja cię nawet lubię

Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Re: Kto mnie lubi???
Jakbym nadal był adminem to byś wyleciał z tego forum za takie pytanie xDTommy pisze:Jestem tutaj nowy i pewnie mnie jeszcze nie za bardzo znacie, ale mam pytanie: ,,Czy mnie lubicie?"
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm


