BOBERCIK BALL
Moderator: Moderatorzy
BOBERCIK BALL
ostatnio miałem dużo roboty, ale robota się skończyła a ja nie mam nic do roboty, więc zacznę pisać BOBERCIK BALL, szukam chętnych do udziału w postach podajcie swój wygląd, rase i czy chcecie być dobrzy czy źli
Ostatnio zmieniony ndz maja 07, 2006 12:19 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.

- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
No ok , tu tez sie zapisze
Imię : BH/Bartuś
Rasa : Chominidek (Książe)
Wiek : Fizycznie 1-12 (zdolność zmiany wieku na młodszy)
Włosy : Blond średniej wielkości
Wzrost : Dziecięcy
Strona : Różna ale dla KKRT i jego przyjaciół zła
Charakter : Dziecinny i mądry , posiadający diabieskie poczucie humoru i lubiące bycie najmłodszym we wszechświecie , oraz mogący wyczuć energie
Wygląd : Niebieskie oczy , długie rzęsy , dzięcieca twarz
Ubiór : Zbroja Vegety z namek Sagi , rozciągająca czerwona bluza , różowe spodnie i skauter na dwoje oczu , a pod tym majtki i podkoszulka z rękawami (ewentualnie biała lub niebieska)
Ataki :
Podstawowe : Energy Dan , Renzoku Energy Dan , lasery z oczu , Bakuhatsuha
Zaawansowane : Działo czosnkowe , Diabielski promień , Dodonpa , Barriera , Ustny promień
Ostateczne - Hamsterhameha* , Destruction Hamster**
Stadia - Big Hamster*** , SCH****
* - silniejsza wersja kamehameha (odpowiednik Kamehamehy po 100 krotnym kaiokenie)
** - atak polegający albo na podniesieniu wroga i rozerwaniu jego ciała lub na psychicznym zabiciu wroga
*** - Zamiana w wielkiego Chomika ze straszną mocą ataku promienia z ust , rzadko używana
**** - silniejsza forma mojej fantazyjnej rasy , wlosy stają się dłuższe i moc zrasta , używana tylko w momentach ostatecznych (co rzadko sie zdarza)
Jakby co chcem role neutralna , i dodaj mojego tate i wujka (Entei'ego) do serii
Imię : BH/Bartuś
Rasa : Chominidek (Książe)
Wiek : Fizycznie 1-12 (zdolność zmiany wieku na młodszy)
Włosy : Blond średniej wielkości
Wzrost : Dziecięcy
Strona : Różna ale dla KKRT i jego przyjaciół zła
Charakter : Dziecinny i mądry , posiadający diabieskie poczucie humoru i lubiące bycie najmłodszym we wszechświecie , oraz mogący wyczuć energie
Wygląd : Niebieskie oczy , długie rzęsy , dzięcieca twarz
Ubiór : Zbroja Vegety z namek Sagi , rozciągająca czerwona bluza , różowe spodnie i skauter na dwoje oczu , a pod tym majtki i podkoszulka z rękawami (ewentualnie biała lub niebieska)
Ataki :
Podstawowe : Energy Dan , Renzoku Energy Dan , lasery z oczu , Bakuhatsuha
Zaawansowane : Działo czosnkowe , Diabielski promień , Dodonpa , Barriera , Ustny promień
Ostateczne - Hamsterhameha* , Destruction Hamster**
Stadia - Big Hamster*** , SCH****
* - silniejsza wersja kamehameha (odpowiednik Kamehamehy po 100 krotnym kaiokenie)
** - atak polegający albo na podniesieniu wroga i rozerwaniu jego ciała lub na psychicznym zabiciu wroga
*** - Zamiana w wielkiego Chomika ze straszną mocą ataku promienia z ust , rzadko używana
**** - silniejsza forma mojej fantazyjnej rasy , wlosy stają się dłuższe i moc zrasta , używana tylko w momentach ostatecznych (co rzadko sie zdarza)
Jakby co chcem role neutralna , i dodaj mojego tate i wujka (Entei'ego) do serii
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Imię/; Ragarllet or Jacek
Wiek/; 20
Rasa/; Rainser Cooler[~1](ludzie pod władzami Coolera)
Charakter/; Raczej dobry
Wygląd/; wzrost:dosyć wysoki, sylwetka:szczupła(jestem dosyć szeroki XD, ale nie gruby xD)
$ [~1] Rainser Cooler to rasa stworzona przez Coolera w dniu jego śmierci. Dzięki niemu istnieją, ale w wielkiej pustce, gdyż każdy urodzony w pełni Rainser Cooler'em ma w sobie malutką część ich władcy, która często przejmuje władzę nad ciałem.
(.)Ataki
?-->Foung Attack= {Atak pozostawiający komórkę z ciała przeciwnika na atakowanego dzięki czemu uzyskuje nad nim pełną kontrole}
?-->inne: Masenko, Final Flash, Ka-me Ha-me Ha!, Demon Ray
"JA"
+ Dosyć głupi, często żądny władzy. jednak gdy zajdzie potrzeba zawsze jestem w pogotowiu, ale pod warunkiem, że i ja na tym zyskam
.
"Po co jestem i kim jestem?"
+ Jestem buntownikiem i jako jedyny z całego ludu panuję nad moją duszą. Moją najważniejszą misją jest zabicie BH.
"Ubiór"
Noszę szeroki w ramionach jak i na nogach dres odporny na ataki ognistych kul. Mam jeszcze zbroje Vegety z Namek Sagi.
Wiek/; 20
Rasa/; Rainser Cooler[~1](ludzie pod władzami Coolera)
Charakter/; Raczej dobry
Wygląd/; wzrost:dosyć wysoki, sylwetka:szczupła(jestem dosyć szeroki XD, ale nie gruby xD)
$ [~1] Rainser Cooler to rasa stworzona przez Coolera w dniu jego śmierci. Dzięki niemu istnieją, ale w wielkiej pustce, gdyż każdy urodzony w pełni Rainser Cooler'em ma w sobie malutką część ich władcy, która często przejmuje władzę nad ciałem.
(.)Ataki
?-->Foung Attack= {Atak pozostawiający komórkę z ciała przeciwnika na atakowanego dzięki czemu uzyskuje nad nim pełną kontrole}
?-->inne: Masenko, Final Flash, Ka-me Ha-me Ha!, Demon Ray
"JA"
+ Dosyć głupi, często żądny władzy. jednak gdy zajdzie potrzeba zawsze jestem w pogotowiu, ale pod warunkiem, że i ja na tym zyskam
"Po co jestem i kim jestem?"
+ Jestem buntownikiem i jako jedyny z całego ludu panuję nad moją duszą. Moją najważniejszą misją jest zabicie BH.
"Ubiór"
Noszę szeroki w ramionach jak i na nogach dres odporny na ataki ognistych kul. Mam jeszcze zbroje Vegety z Namek Sagi.
Ostatnio zmieniony sob kwie 22, 2006 6:14 pm przez Keynan, łącznie zmieniany 2 razy.

Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Imię: VanHunter/VanKiller/Hunter
Wiek: 17
Kolor oczu: przeszywająca zieleń (wzbudzająca strach)
Postura: Bruce Lee
Charakter: neutralny
Rasa: Niszczyciel
Wygląd: Spodnie, jak i koszulka taka jak Future Trunksa, natomiast na tym płaszcz Neo(tego ziomka z matrixa:P)
Ataki:
a)podstawowe: Ki Blast, aura mocy(zwiększa statystyki na 30 minut), Ghost Kamikaze attack, Zdolność kontry techniką, której użył przeciwnik
b)bariera, Wzmocnione renzoku energy dan, finalflash, Zdolność do wysysania energii witlanej z przeciwnika bez wykonywania żadnego ruchu
c)ostateczna technika
(poczwórna duplikacja, poczym podniesienie statystyk, w zależności od tego jak silny jest przeciwnik, np. jezeli jest silniejszy, to te wszystkie duplikaty zwiększają swoją moc tak, by być silniejszym od maksimum mocy przeciwnika, w tym samym momencie oryginał robi zanzoken i znika z pola walki do czasu, gdy duplikaty nie załatwią sprawy, bądź co nieprawdopodobne polegną),
Hyper Generic Blast, (czysta energia chi, wykorzystanie dowolne, tzn. mogę ją wchłonąć, uformowac tak jak genki dame, utworzyć z niej kamehame ha, żadna bariera nie jest w stanie zatrzymać tego ataku, podobnie jak zrobienie uniku, poprostu nie możliwe.
Formy:
Ultra Hunter-1000x razy silniejszy niż formę wcześniej
Mega Hunter-1000000x razy silniejszy niż formę wcześniej
Immortal Hunter-1000000000x razy silniejszy niż formę wcześniej
(forma jeszcze nie odkryta, w tej postaci jestem nieśmiertleny, gdy ktoś mnie zabije, a ja będę w tej formie, to moja śmierc będzie dla teg kogoś złudna. Fomra aktywuje się automatycznie w krytycznych stuacjach)
"Daleko, daleko w kosmosie,w nie dostępnych nikomu czeluściach kosmosu zrodziła się istota, która od dawien dawna została pokonana przez człowieka (poprzez jego dobroć, i pogodę ducha). Tym pokonanym był VanHunter, i narodził się ponownie, aby zniszczyć całą ludzka rasę. Podróżując poprzez galaktykę mordował wszystko co przypominało ludzi(pod ich względem charakteru/osobliwości). Dotarł do Ziemi. Tam nie zastał nikogo, wszyscy byli jacyś tacy...osłupiali, a VanHunter najbardziej gdy dowiedział sie, że ubiegł go nie jaki BH. Wtem pojawia się tajemnica postać. Koleś który wypowiedział słowa" niejaki BH" padł na ziemię w kawałeczkach. VanHunter wyczuwał ogromną moc od BH, klęknął i powiedział, jestem niezmiernie wdzięczny, że zniszczyłeś tę rasę. Chcę Ci służyć i zostać wiernym kompanem pod czas walk o Zło i wszystko to co nie sprzyja dobru.na twarzy BH pojawił sie uśmiech położył on swą rękę na ramieniu VanHuntera i zniknęli."
Wiek: 17
Kolor oczu: przeszywająca zieleń (wzbudzająca strach)
Postura: Bruce Lee
Charakter: neutralny
Rasa: Niszczyciel
Wygląd: Spodnie, jak i koszulka taka jak Future Trunksa, natomiast na tym płaszcz Neo(tego ziomka z matrixa:P)
Ataki:
a)podstawowe: Ki Blast, aura mocy(zwiększa statystyki na 30 minut), Ghost Kamikaze attack, Zdolność kontry techniką, której użył przeciwnik
b)bariera, Wzmocnione renzoku energy dan, finalflash, Zdolność do wysysania energii witlanej z przeciwnika bez wykonywania żadnego ruchu
c)ostateczna technika
(poczwórna duplikacja, poczym podniesienie statystyk, w zależności od tego jak silny jest przeciwnik, np. jezeli jest silniejszy, to te wszystkie duplikaty zwiększają swoją moc tak, by być silniejszym od maksimum mocy przeciwnika, w tym samym momencie oryginał robi zanzoken i znika z pola walki do czasu, gdy duplikaty nie załatwią sprawy, bądź co nieprawdopodobne polegną),
Hyper Generic Blast, (czysta energia chi, wykorzystanie dowolne, tzn. mogę ją wchłonąć, uformowac tak jak genki dame, utworzyć z niej kamehame ha, żadna bariera nie jest w stanie zatrzymać tego ataku, podobnie jak zrobienie uniku, poprostu nie możliwe.
Formy:
Ultra Hunter-1000x razy silniejszy niż formę wcześniej
Mega Hunter-1000000x razy silniejszy niż formę wcześniej
Immortal Hunter-1000000000x razy silniejszy niż formę wcześniej
(forma jeszcze nie odkryta, w tej postaci jestem nieśmiertleny, gdy ktoś mnie zabije, a ja będę w tej formie, to moja śmierc będzie dla teg kogoś złudna. Fomra aktywuje się automatycznie w krytycznych stuacjach)
"Daleko, daleko w kosmosie,w nie dostępnych nikomu czeluściach kosmosu zrodziła się istota, która od dawien dawna została pokonana przez człowieka (poprzez jego dobroć, i pogodę ducha). Tym pokonanym był VanHunter, i narodził się ponownie, aby zniszczyć całą ludzka rasę. Podróżując poprzez galaktykę mordował wszystko co przypominało ludzi(pod ich względem charakteru/osobliwości). Dotarł do Ziemi. Tam nie zastał nikogo, wszyscy byli jacyś tacy...osłupiali, a VanHunter najbardziej gdy dowiedział sie, że ubiegł go nie jaki BH. Wtem pojawia się tajemnica postać. Koleś który wypowiedział słowa" niejaki BH" padł na ziemię w kawałeczkach. VanHunter wyczuwał ogromną moc od BH, klęknął i powiedział, jestem niezmiernie wdzięczny, że zniszczyłeś tę rasę. Chcę Ci służyć i zostać wiernym kompanem pod czas walk o Zło i wszystko to co nie sprzyja dobru.na twarzy BH pojawił sie uśmiech położył on swą rękę na ramieniu VanHuntera i zniknęli."
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Oto spis rodziny i slug , tych co dalem na * prosilbym zebys dodal
Entei* (Wujek/opiekun/gwardzista)
Zly Bardock* (tata)
??? (mama)
Zly Thales* (Starszy brat)
Zly Kakarotto (Starszy brat/Sluga)
Bio-Wego* (Sluga/przybrany kuzynek)
Bageta (Wujek/Tata chrzestny)
??? (Ciocia/Mama chrzestna)
Wegedock (Wujek)
Dragon Fist (Kuzynek)
Taremis (Wujek)
Kris (Kuzynek)
Atom (Starszy brat)
Bardock* (Wujek)
Kakarotto ("kuzyn")
Thales ("kuzyn")
Pan* (Krewna)
Goku jr (Krewny)
Gohan/Goten (Krewni)
Keepi (sluga do momentu jak mi sie znudzi (wtedy go zabije))
Keeli (sluga do momentu jak mi sie znudzi (wtedy go zabije))
Jess* (2 w szeregu)
C 16 (3 w szeregu)
Cooler* (4 w szeregu)
Freeza (5 w szeregu AKA BEZ szeregu
Paragas (przecietny sluga
Wiec kalkulujac , prosze cie zebys dodal te postacie
Entei
Zly Bardock
Zly Thales
Bio-Wego
Bardock
Pan (GT) (dobrze by bylo zeby ona przybyla z czasow GT do twojego fanika , gdziek olwiek to sie dzieje)
Jess
Cooler
Kolejnosc wg kredytowania (nie liczac ciebie , Kenyana i Kg Daro)
Ja
Entei
Zly Bardock
Zly Thales
Bardock
Bio-Wego
Pan
Cooler
Jess
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
jeżeli z taką łatwością niszczył lud, który mni kiedyś poskromił to jest świadomy jego mocy. Aczkolwiek co za dużo to nie zdrowo.pod włądzą BH
Ja pomagam BH tylko kiedy uznam to za stosowne i będe mieć w tym interes, a i tak po naszym spotkaniu na Ziemi, bardzo go polubiłem, jak zresztą również podbijanie innych planet.
Chciałbyś! Twój podwładny! Beznadziejnie robić takie sobie opisy.BH Daimaouji pisze:Hehe fajny opis , a wg twego opisu to sluzysz mnie , bo Cooler to MOJ podwladny
Ty chcesz mieć największą pozę itd. To ****** (czytaj: jestem niemiłosiernie zniesmaczony i zdenerowowany owym faktem)
Pozatym gadaj sobie co chcesz BH. Ja jestem "buntownikiem". I jestem po to by Cie zniszczyć
PS: Dodałem do mojego opisu dwa ważne punkty.
CENZURKE ZROBIŁ SZPANER
No i Ken, wyrażaj się...

Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Odcinek 1"Straszne życie"
Była noc. W lesie siedział pewien chłopak jedzący mięso jelenia. Wokół niego leżało kilka trupów.
Uśmiechał się i patrzył w gwiazdy. Nazywał się Bobercik. Nie był specjalnie wysoki, ale za to
umięśniony. Miał niebieskie spodnie i granatową bluzę. Otóż ten chłopak przeżył w swym życiu
niesamowite cierpienia. Jego celem było dowiedzenie się z jakiej planety pochodzi. Jedyne co
pamięta z dzieciństwa to widok palącej się wioski. Pamięta też pewną postać, która zabijała jego
najbliszżych. Nie pamięta ile miał wtedy lat, ale pamięta co zrobił. Rzucił się na nieznajomego.
Został łatwo pokonany. Od tego czasu znienawidził ludzi. Nie wie co robi na tej planecie.
Wie tylko że musi się zemścić. Trenował latami aż doszedł do niewyobrażalnej potęgi.
Wtedy usłyszał głos: - Zabiłeś wszystkich mieszkańców wioski, popamiętasz mnie.
Bobercik nie przejął się tym. Wystrzelił w przeciwnika pocisk, ale...
Była noc. W lesie siedział pewien chłopak jedzący mięso jelenia. Wokół niego leżało kilka trupów.
Uśmiechał się i patrzył w gwiazdy. Nazywał się Bobercik. Nie był specjalnie wysoki, ale za to
umięśniony. Miał niebieskie spodnie i granatową bluzę. Otóż ten chłopak przeżył w swym życiu
niesamowite cierpienia. Jego celem było dowiedzenie się z jakiej planety pochodzi. Jedyne co
pamięta z dzieciństwa to widok palącej się wioski. Pamięta też pewną postać, która zabijała jego
najbliszżych. Nie pamięta ile miał wtedy lat, ale pamięta co zrobił. Rzucił się na nieznajomego.
Został łatwo pokonany. Od tego czasu znienawidził ludzi. Nie wie co robi na tej planecie.
Wie tylko że musi się zemścić. Trenował latami aż doszedł do niewyobrażalnej potęgi.
Wtedy usłyszał głos: - Zabiłeś wszystkich mieszkańców wioski, popamiętasz mnie.
Bobercik nie przejął się tym. Wystrzelił w przeciwnika pocisk, ale...

- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Ta czytalem , i calkiem fajny , ciekawe kto to jest ta tajemnicza osoba moze pan Bardock? A moze nawet jabobercik pisze:Ej, napisałem pierwszy odcinek a wy się kłócicie, zachwycajcie się
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
to nie miało zabrzmić obrażliwie, sorry jeśli Cię obraziłem
Odcinek 2"Nie wróg, ale przjaciel"
Atak został odbity. Bobercik pomyslał że to nie byle kto. Postanowił pokonać go w walce
wręcz. Jednak tutaj nieznajomy też sobie dobrze radził. Bobercik postanowił iść na całość.
Krzyknął Final Flash a z jego rąk wystrzelił ogromny pocisk Ki. Nie umiał tej techniki do
końca opanować, więc atak mógł zniszczyć pół planety. Niespodziewanie wróg krzyknął
Kamehameha. Wiązka enrgi wpadła na atak Bobercika. Mocowali się tak około 5 minut
aż wreście nasz bohater zwyciężył. Bobercik chciał dobić przeciwnika, ale zobaczył w
nim dobrago sparing-partnera. Przy ognisku wojownicy długo rozmawiali. Tommy,
bo tak się nazywał, postanowił przyłączyć się do Bobercika i z nim zpróbować
odpowiedzieć na zagadkę: gdzie urodził się Bobercik???
Odcinek 3"Sayanin"
Bobercik i Tommy wędrowali przez las. Od kilku dni było nudno, więc mieli nadzieję że
się coś wydarzy. Nagle usłyszeli demoniczny śmiech i zobaczyli wielki wybuch. Ktoś
rozwalił wioskę. Bobercikowi to się nawet spodobało, ale Tommy poleciał pokonać
wroga. - Kim jesteś śmieciu? - zapytał się grzecznie Tommy. - Nazywam się Mistzrunio
i jestem Sayaninem. Gdybyś niewiedział Sayanin to najpotężniejsza rasa w kosmosie.
- Zobaczymy!!! Tommy zaczął walczyć, ale Mistrzunio dotrzymywał mu kroku. Ich
energię były identyczne. Aż nagle Mistrzuniowi włosy zmieniły kolor na złoty. Walnął
Tommy'ego a ten padł na ziemię. - Ty A JA UMIEM BLUZGAĆ!!! nie daruję Ci tego - powiedział Bobercik.
- Czy ty nie jesteś dzieckiem, które zaatakowało szefa gdy niszczył jedną z planet?
- Co??? Więc to Sayanie znieszczyli moją planetę?!?! - Nie, ja jestem jedynym,
który ocalał i służe potężnemu człowiekowi. - Zabiję Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odcinek 2"Nie wróg, ale przjaciel"
Atak został odbity. Bobercik pomyslał że to nie byle kto. Postanowił pokonać go w walce
wręcz. Jednak tutaj nieznajomy też sobie dobrze radził. Bobercik postanowił iść na całość.
Krzyknął Final Flash a z jego rąk wystrzelił ogromny pocisk Ki. Nie umiał tej techniki do
końca opanować, więc atak mógł zniszczyć pół planety. Niespodziewanie wróg krzyknął
Kamehameha. Wiązka enrgi wpadła na atak Bobercika. Mocowali się tak około 5 minut
aż wreście nasz bohater zwyciężył. Bobercik chciał dobić przeciwnika, ale zobaczył w
nim dobrago sparing-partnera. Przy ognisku wojownicy długo rozmawiali. Tommy,
bo tak się nazywał, postanowił przyłączyć się do Bobercika i z nim zpróbować
odpowiedzieć na zagadkę: gdzie urodził się Bobercik???
Odcinek 3"Sayanin"
Bobercik i Tommy wędrowali przez las. Od kilku dni było nudno, więc mieli nadzieję że
się coś wydarzy. Nagle usłyszeli demoniczny śmiech i zobaczyli wielki wybuch. Ktoś
rozwalił wioskę. Bobercikowi to się nawet spodobało, ale Tommy poleciał pokonać
wroga. - Kim jesteś śmieciu? - zapytał się grzecznie Tommy. - Nazywam się Mistzrunio
i jestem Sayaninem. Gdybyś niewiedział Sayanin to najpotężniejsza rasa w kosmosie.
- Zobaczymy!!! Tommy zaczął walczyć, ale Mistrzunio dotrzymywał mu kroku. Ich
energię były identyczne. Aż nagle Mistrzuniowi włosy zmieniły kolor na złoty. Walnął
Tommy'ego a ten padł na ziemię. - Ty A JA UMIEM BLUZGAĆ!!! nie daruję Ci tego - powiedział Bobercik.
- Czy ty nie jesteś dzieckiem, które zaatakowało szefa gdy niszczył jedną z planet?
- Co??? Więc to Sayanie znieszczyli moją planetę?!?! - Nie, ja jestem jedynym,
który ocalał i służe potężnemu człowiekowi. - Zabiję Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej bobercik jak by co to mnie też możesz włożyć do opowiadania

Imię Reaven
Rasa kiedyś Saiyan
Wiek 13-15 lat (nie znana data urodzenia)
Włosy Ciemny brąz,długie do ramion
Wzrost około 165 CM
Strona która da więcej korzyści ,ale raczej dobra
Charakter Cichy, Mądry, Rozsądny, Troche próżny
Wygląd 1 oko brązowe 2 niebieskie , twarz taka jak na zdjęciu
Ubiór Brązowe spodnie, niebieska koszulka, Czarna lub brązowa kurtka (taka skórzana), pod tym lekka zbroja
Uzbrojenie
2 Uzi
2 Katany
1 Miecz
Ataki
Bukujutsu, Ki Blast, Renzoku energy dan, Big Bang Attack, Final Flash, Kamehameha, Masenko, Special Cannon Beam, Spirit Bomb, DeathBall, Dyski Friezy
Specjalne
Replikacja cienia (coś jak u Tiena co go w DB na Tenkaichi Budokai wykorzystał tylko że każdy klon ma tą samą moc co orginał)
Przy Replikacji cienia dodatkowo można zrobić
Shadow Kamehameha
Shadow F.Flash
Do broni
Wkładanie w kule energi ki przez co zadają większe obrażenia, są celniejsze, szybsze
w miecze przez co pokrywa je ogień który spala zwykły metal
dodatkowo stają się mocniejsze, ostrzejsze
Dodatkowe cechy
utwardzony szkielet
Do tego niesamowita Siła, Szybkość
Przemiany
1 włosy stają "dęba" i złocieją wszystkie atrybuty rosną
2 mięśnie wzrastają, powiększa się siła i prędkość
3 Nieznane
4 Nieznane
5 ??
3 - 5 bobercik coś wymyśli
EDIT
Dodatkowo ciosy pięściami, różne kombosy łączone z mieczami
Skille w walce z brońmi
Twisting Slash (miecze się kręcą wokół mnie)
1 z mocniejszych
podrzucam przeciwnika w powietrze podlatuje do niego ( i strzelam uzikami w niego)
biję go pięściami w brzuch, zadaje mu różne obrażenia mieczami
łącze szybko 2 katany i rzucam je podsiebie
wbijam miecz we wroga
chwytam za nogi rzucam w złączoną katane na ziemi
w locie wroga strzelam w niego uzikami
ewentualnie moge mu granata wrzucić do kieszeni
wróg się nabija na katany

Imię Reaven
Rasa kiedyś Saiyan
Wiek 13-15 lat (nie znana data urodzenia)
Włosy Ciemny brąz,długie do ramion
Wzrost około 165 CM
Strona która da więcej korzyści ,ale raczej dobra
Charakter Cichy, Mądry, Rozsądny, Troche próżny
Wygląd 1 oko brązowe 2 niebieskie , twarz taka jak na zdjęciu
Ubiór Brązowe spodnie, niebieska koszulka, Czarna lub brązowa kurtka (taka skórzana), pod tym lekka zbroja
Uzbrojenie
2 Uzi
2 Katany
1 Miecz
Ataki
Bukujutsu, Ki Blast, Renzoku energy dan, Big Bang Attack, Final Flash, Kamehameha, Masenko, Special Cannon Beam, Spirit Bomb, DeathBall, Dyski Friezy
Specjalne
Replikacja cienia (coś jak u Tiena co go w DB na Tenkaichi Budokai wykorzystał tylko że każdy klon ma tą samą moc co orginał)
Przy Replikacji cienia dodatkowo można zrobić
Shadow Kamehameha
Shadow F.Flash
Do broni
Wkładanie w kule energi ki przez co zadają większe obrażenia, są celniejsze, szybsze
w miecze przez co pokrywa je ogień który spala zwykły metal
dodatkowo stają się mocniejsze, ostrzejsze
Dodatkowe cechy
utwardzony szkielet
Do tego niesamowita Siła, Szybkość
Przemiany
1 włosy stają "dęba" i złocieją wszystkie atrybuty rosną
2 mięśnie wzrastają, powiększa się siła i prędkość
3 Nieznane
4 Nieznane
5 ??
3 - 5 bobercik coś wymyśli
EDIT
Dodatkowo ciosy pięściami, różne kombosy łączone z mieczami
Skille w walce z brońmi
Twisting Slash (miecze się kręcą wokół mnie)
1 z mocniejszych
podrzucam przeciwnika w powietrze podlatuje do niego ( i strzelam uzikami w niego)
biję go pięściami w brzuch, zadaje mu różne obrażenia mieczami
łącze szybko 2 katany i rzucam je podsiebie
wbijam miecz we wroga
chwytam za nogi rzucam w złączoną katane na ziemi
w locie wroga strzelam w niego uzikami
ewentualnie moge mu granata wrzucić do kieszeni
wróg się nabija na katany
Odcinek 4"Mistrzunio i ... vs. Bobercik"
Mistzrunio i Bobercik rozpoczeli walkę. Na początku pzewagę miał Mistrzunio, ale
Bobercik ciągle zwiększał swoją energię. - Niemożliwe żeby jeszcze tyle w sobie
krył - pomyślał Tommy. - Zniszczę cię śmieciu - zawołał Bobercik. - Heh, uważaj
bo Ci się uda - odpowiedział Sayan.- Przez twojego szefa zginęła moja wioska,
moja rodzina. Giń!!!!!!!! Tommy nie wiedział już co się dzieje ich energie były
wielkie, o wiele większe od ziemianina. Mistrzunio zdobył przewagę. - Ok, czas
z tobą kończyć, żegnaj! Wielka kula energii wystrzeiła od Sayana. - Pomszczę
swoich bliskich!!! To samo zrobił Bobercik. Dwie wielkie kule zaczęły walczyć.
Nie kule, to Bobercik i Mistrzunio walczyli. Włożyli w te ataki całą siłę. Nagle
Bobercikowi zrobiło się lekko. Atak Mistrzunia nie był teraz dla niego niczym
specjalnym. Tommy spojrzał w górę. Nie zobaczył Bobercika. Zobaczył przyjaciela
z czerwonymi oczami i z zielonymi włosami. Oczy bardzo błyszczały czerwienią.
Widać je było bardzo daleko. To uratowało życie Bobercikowi, ale o tym później.
Mistrzunio uległ. Padł na ziemię. Nie mógł się ruszyć. - Teraz cię dobiję!!!!!!!!!
Bobercik zamachnął się i ... dostał w plecy pociskiem Ki. - Kim jesteś?????
Mistzrunio i Bobercik rozpoczeli walkę. Na początku pzewagę miał Mistrzunio, ale
Bobercik ciągle zwiększał swoją energię. - Niemożliwe żeby jeszcze tyle w sobie
krył - pomyślał Tommy. - Zniszczę cię śmieciu - zawołał Bobercik. - Heh, uważaj
bo Ci się uda - odpowiedział Sayan.- Przez twojego szefa zginęła moja wioska,
moja rodzina. Giń!!!!!!!! Tommy nie wiedział już co się dzieje ich energie były
wielkie, o wiele większe od ziemianina. Mistrzunio zdobył przewagę. - Ok, czas
z tobą kończyć, żegnaj! Wielka kula energii wystrzeiła od Sayana. - Pomszczę
swoich bliskich!!! To samo zrobił Bobercik. Dwie wielkie kule zaczęły walczyć.
Nie kule, to Bobercik i Mistrzunio walczyli. Włożyli w te ataki całą siłę. Nagle
Bobercikowi zrobiło się lekko. Atak Mistrzunia nie był teraz dla niego niczym
specjalnym. Tommy spojrzał w górę. Nie zobaczył Bobercika. Zobaczył przyjaciela
z czerwonymi oczami i z zielonymi włosami. Oczy bardzo błyszczały czerwienią.
Widać je było bardzo daleko. To uratowało życie Bobercikowi, ale o tym później.
Mistrzunio uległ. Padł na ziemię. Nie mógł się ruszyć. - Teraz cię dobiję!!!!!!!!!
Bobercik zamachnął się i ... dostał w plecy pociskiem Ki. - Kim jesteś?????

- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
