Czyli , jestes tutaj jak C 16 w mojej edycji gry o Bardockach? Czyli sprawdzasz ich zdolnosci?kgdaro pisze:czy ja napisałem ze jestem sługusem BH ?słudzy Księcia
ja go lubię, i wraz znim podbijam kolejne galaktyki
Ale z drugiej strony, to niech będzie BH-kun poprosił mnie o przetestowanie Bobercika, jeżeli taka była koncepcja took
jestem wolnym strzelcem, moim panem jestem ja sam. xD
BTW Bobercik , nie pisz ze jem mieso , bo jestem Wegetaraninkiem! Jakby co napisz ze jem , frytki




