Najsilniejszy tata vs Najsilniejszy tata Demo

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Najsilniejszy tata vs Najsilniejszy tata Demo

Post autor: BH Daimaouji »

Oto demo fanfiku gdzie po raz pierwszy pojawia sie moj tata , czytajcie

Otwarcie - Cha la head Cha la

Zly Bardock - Wiec moj synku co chcesz na urodziny?
Ja - Hmmmmmmm mozesz zbic ojca Kakarotta , wiesz twojego brata?
Zly Bardock - He he mojego brata , z radoscia , pokaze mu co sie robi ze zdrajcami :twisted:

I tak

Ziemski Bardock - Co do? Znajoma KI
Kakarotto - Zly Thales? BH? Tato?
Ziemski Bardock - Nie , cos podobnego do mojej KI
Kakarotto - Co?!

I oto nadlecieli

Ja - Witaj Kakarotto , dawno sie nie spotkalismy
Kakarotto - Mowilem ci! Nie jestem Kakarotto! Jestem Songo!
Ja - ................ niewazne :twisted:
Glos - Synku czy juz moge go zbic?
Ziemski Bardock - (zdziwiona mina) Ten glos
BH - :twisted: Tak

Pojawil sie Zly Bardock

Ziemski Bardock - Co do?! Teraz moj klon?!
Zly Bardock - He he witaj bracie , gotowy abym cie zbil?
Ja - Czekaj tato , chocmy na turniej sztuk walk gdzie jest widownia
Zly Bardock - No dobra , to twoj dzien

Odlecieli

Kakarotto - Czemu oni tam chca isc? (Kakarotto przypomina sobie cos). O nie , tato choc
Dobry Kakarotto - Jak chcesz

Na turnieju

Organizator - A teraz panie i panowie

Nadlecieli

Organizator - Co do? mamy dwoch zawownikow , czyzby startowali w turnieju?
Zly Bardock - Synku co z nim zrobic?
Ja - Zostaw go tato , niech widzi rzez jaka zaraz zobaczy :twisted:

Nadlecieli Kakarotto i Bardock

Kakarotto - BH wiemy co knujecie!
Ja - Ta? Jestem zascycony :twisted:
Bardock - ......................
Zly Bardock - Podziwiaj bracie , gdyz tego juz nie ujrzysz nigdy w swoim zyciu wiecej :twisted:
Bardock - ???

Zly Bardock wystawia reke i wykonuje to samo co Vegeta podczas Bu sagi

Bardock - :shock:
Zly Bardock - :twisted:
Ja - Ha ha fajny prezent tato , smierc tych scierw jest fajna

Kakarotto - O moj boze kolejne ludzkie zycia stracone a bedzie wiecej
Bardock - Jak to?
Kakarotto - No wiesz , zanim wrociles do zycia (start retrospekcji)

Czarnoksieznik Babidi , opanowal umysl Vegety i on tez zniszczyl stadion , tak sie wscieklem ze rzucilem sie do walk z nim , musisz zrobic to samo! Bo inaczej zgina niewinni ludzie

(Koniec Retrospekcji)

Ja - Ha ha Kakarotto wszystko wiem , wiec daj "kuzynku" mojego "wujka" do walki z moim tata , o ile chcecie wiecej zwlok na waszym sumieniu! Mwa ha ha :twisted:
Kakarotto - :shock: O moj boze , teraz BH jest moim kuzynkiem!

Zly Bardock i Bardock przeniesli sie w inne miejsce

Zly Bardock - Wiec jednak stanales do walki z twoim bratem co? A myslalem ze na zawsze stales sie miernota :twisted:
Bardock - Sluchaj! Nie musi tak byc!
Zly Bardock - Heh , Snisz! Doprawdy usunecie zla z twojego ciala , zle z toba zrobilo

Zmienia sie w SSJ

Zly Bardock - dalej , zmien sie w SSJ jesli masz odwage :twisted:
Bardock - .......................... musze to zrobic dla dobra mieszkanow tej planety

Koniec czesci 1
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Spoko opowiadanie, ciekawe kto wygra?
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:Spoko opowiadanie, ciekawe kto wygra?
Oczywiscie ze moj tata , zlo zawsze wygrywa tutaj , skoro przedtem z Dobrym Thalesem wygral moj brat (mimo iz Keepi mu przeszkodzil) to teraz wygra zly Bardock , zreszta nawet mam wizje koncowki (bedzie tam bardzo ciekawa postac)

Ciag dalszy

Bardock zmienia sie w SSJ

Zly Bardock - :twisted: wiec , dawaj co masz

Bardock atakuje zlego Bardocka , ale nic , nagle pojawiaja sie ksiaze Bartuś i Kakarotto

Ja - Widzisz Kakarotto? Moj tata jest lepszy od twojego
Kakarotto - (przestraszony)

Zly Bardock - Dzialo Czosnkowe!
Bardock - ???

Bardock omija , ale Dzialo trafia w czlowieka z papierosem

Bardock - ??? Nie mozliwe
Zly Bardock - Ha ha ha dzieki bracie , a co powiedz na to?

Zly Bardock wykonuje kienzana

Zly Bardock - Zjedz to!

Bardock omija , ale Kienzan trafia w kota

Ja - :twisted:
Bardock - biedne stworzenie
Zly Bardock - :twisted: Ha ha ha , no choc zlap mnie!
Bardock - ...............

Kakarotto - E Bartuś
Ja - ???
Kakarotto - Moge cie tak nazywac nie?
Ja - :twisted: ta , choc nie mysl sobie ze cie nazwe 'songo'...........Kakarotto
Kakarotto - Czemu teraz uwzieles sie na mojego tate?
Ja - He he , dzisiaj mam urodziny i poprosilem mojego tate zeby dokopal twojemu tacie :twisted:
Kakarotto - Hmmmmmmmmm , fajnie ze masz urodziny , choc nadal wyczuwam w tobie zlo , gdy to mowisz
Ja - Heh :twisted:

Kontynaucja walki

Zly Bardock - Co tam bracie? Traf mnie , nie mozesz nawet trafic muchy :twisted:
Bardock - Ech

Bardock wycelowuje pocisk KI , ale

Bardock - (nie pokoj) O moj boze , leci w strone BH
Zly Bardock - Co?!

Zly Bardock pojawia sie przed ksieciem Bartusiem i blokuje atak

Ja - Dzieki tato
Zly Bardock - Nie ma za co

Bardock i Kakarotto nie moga uwierzyc wlasnym ocza co wlasnie widzieli

Koniec czesci 2
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

EH. FF łądny miło się czyta. MAm jedno zastrzerzenie Bardock nie był taki jak Goku, mu zwisały bezbronne istoty, no może nie dokońca lubił się z nimi bawić .
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:EH. FF łądny miło się czyta. MAm jedno zastrzerzenie Bardock nie był taki jak Goku, mu zwisały bezbronne istoty, no może nie dokońca lubił się z nimi bawić .
Hmmmmm zapewne nie czytales poczatka , Bardock , Thales , Radim i Brolly , w zaswiatach mieli usunecie zla , wiec juz wiesz o co chodzi

Oczywiscie Bardocka i Thalesa (jak i Dable) czeka smierc , a Radim i Brolly beda moimi slugusami :twisted:

Update

Ostatnia czesc

Bardock : Nie mozliwe , myslalem ze Zly Bardock to czyste zlo!
Kakarotto : Ja tak samo myslalem o BH , moze sie mylelismy

Zly Bardock : :twisted: Dobra bracie czas na twoj koniec
Bardock : ???

Zly Bardock wylacza SSJ

Zly Bardock : :twisted: (Zly Bardock podnosi rece do gory)
Kakarotto : Co , co on wykonuje? Kule Genki? Przeciez to nie mozliwe , jego serce nie moze byc tak czyste
Zly Bardock : :twisted: Heh , to nie jest Kula Genki , to Kula smierci , zaraz zobaczysz czemu ona tak sie nazywa

Bardock traci sily

Kakarotto : Tato co z toba?
Bardock : Nie wiem , on jakby gromadzi KI do kuli z mojej KI
Ja : :twisted:

Gdy kula byla gotowa

Zly Bardock : Trzymaj bracie!
Bardock : NIE!!!

Kula trafia w Bardocka , ale przezywa

Bardock : He..........he........he (pada nieprzytomny)
Ja : Mwa ha ha , a to fajne bylo tato , dzieki za prezent
Zly Bardock : OK wracamy do twojego brata wiec
Ja : Dobrze

Po chwili , znikaja , ekran jest teraz w miejscu gdzie stoi osoba z wlosami Kakarotta , ale w zenskiej formie

Koniec

Muzyka koncowa : Tobikkiri no Saikyô tai Saikyô

Postacie

Ksiaze Bartuś
Entei
Zly Bardock
Zly Thales
Bardock
Vegeta
Kakarotto
Neptun
Organizator
Kakarotta
Czlowiek z papierosem
Kot
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
kgdaro
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 20, 2005 5:04 pm

Post autor: kgdaro »

fajny fick :P
dobry bardock dostał baty
hmmm... moim zdaniem w momencie w którym on mówi ze
"z jego ki, twój tata robi kukle smierci"
to bardock blefuje, bo poznal potege ataku, i narobil w portki :P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

kgdaro pisze:fajny fick :P
dobry bardock dostał baty
hmmm... moim zdaniem w momencie w którym on mówi ze
"z jego ki, twój tata robi kukle smierci"
to bardock blefuje, bo poznal potege ataku, i narobil w portki :P
Nie oszukuje , ta technika tak dziala :twisted: Ale ta , ta kwestia z wysikaniem jest LOL :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bardock
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:11 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Bardock »

Extra :wink: ale :

Część 1 - Prawda Bardocka

Gdy się przebudziłem nie wiedziałem co jest cięte. Son-Goku wyjaśnił mi wszystko co i jak ponieważ nie pamiętałem.

Ja- Goku musze ci coś powiedzieć.
Goku- Tak ojcze.
Ja- Raczej wujku
Goku- :shock: co ty bredzisz chyba się zjarałeś :?:
Ja- Tak to jest prawda, jestem twoim wujkiem.
Goku- Nie nie wieże, zawsze cię trakotowałem jako ojca.
Ja- Ty zawsze byłeś i będziesz dla mnie jak syn ale niestety naprawdę nim nie jesteś
Goku- To dlaczego mnie okłamywałeś
Ja- Niechciałem cię zranić. Wybacz
Goku- Jak nie ty to kto ?? Może Vegeta :roll:
Ja- Nie, nie ktoś taki sam jak ja tylko niestety zły :x
Goku- Zły Bardock moim ojcem :shock: nie nie nie nie nie wieże.

Wybiegł z pomieszczenia w ktorym sie znajdowaliśmy.

Szybko odszukałem jego KI, znajdował się 4 km od szpitala. Poleciałem szybko ,żeby z nim pogadać.

Gdy nadleciałem i ujżałem Goku z czerwonymi oczami i w stopniu SSJ zabijającego ludzi wiedziałem ,że źle zrobiłem mu o ty mówiąc, możliwe ,że obudziły się w nim geny mojego Brata


Końecz częsci pierwszej

P.S Sorry BH ,że w twoim temacie
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

:shock: I znowu z tymi czerwonymi oczami! OMG hmm choc ci chdozi o "piekielna wersje" Bardocka to sie zgodze , ale czerwone oczy? LOL to ze moj tata ma "zly" w imieniu , to dlatego ze Bardock stal sie dobry , ale ok calkiem fajnie ci to wyszlo

Ciag dalszy , spotkanie w GT :roll:

Ja - Czesc Kakarotto
Kakarotto - BH! Co tu robisz?!
Ja - Tylko przyszlem z wizyta , BTW czy to nie twoja wnuczka Pan? Bardzo wyrosla
Pan - Dziadku kto to?
Kakarotto - (powazna mina)
Zly Bardock - Synku , wiec to jest prawnuczka mojego brata co? Calkiem podobna do zony Kakarotta i Videl
Pan - ??? Dziadku dlaczego on wyglada jak moj pradziadek?

C.D.N.

Teskt zmienilem od planowanego , ale co tam , Pan jest zdziwiona :twisted:

Potem dam z Goku jr :roll:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bardock
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:11 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Bardock »

może ,źle przeczytałeś ale napisałem ,że Goku miał czerwone oczy :wink:

Może ,założe własny temat bo chcem dalej to pisać ?? Powiedz BH
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bardock pisze:może ,źle przeczytałeś ale napisałem ,że Goku miał czerwone oczy :wink:

Może ,założe własny temat bo chcem dalej to pisać ?? Powiedz BH
1.No mowie , pewnie myslisz ze Zly Bardock ma czerwone oczy
2.No zaloz , nie bedziesz spamowal
3.Gdy tutaj jestes , czuje kolejny raz ze (Pan) Bardock tu jest :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Całkiem fajnie Ci to wyszło BH. Pisz dalej.

BTW
Sorry Bartuś, ale nie mogłem się przybrać, żeby to napisać. A to czasu nie miałem, a to zapomniałem. No ale ważne, że napisałem.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

swietne BH, najbardziej podoba mi sie forma z jaka piszesz, dajesz muzyke, byla retrospekcja, i polozenie kamery nawet... swietnie nadaje sie na scenariusz :)
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Racja BH byłby dobrym scenarzystą :D, gdyby było więcej informacji :D, a tak to nawet fajne :D
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Michaś - Dzieki ale znowu popelniles ten sam blad , po co pisesz BH skoro mozesz Bartek lub Bartuś (BH)? Pewnie nie pisesz to zeby dac moje imie neurtalnie tylko po to zeby uzytkonicy wiedzieli do kogo pisesz masz racje?
Krystian - Jakiej informacji? Mozesz wytlumaczyc?

Ogolem - no lubie pisac tak , wtedy to brzmi fajniej , taki fanfikowy-odcinek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ