Twoje fav characters

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Ile masz ulubionych postaci?

1
5
13%
2-5
28
74%
6-10
4
11%
Nie ma liczby z ankiety
1
3%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

macix pisze:Trocinka czy cie pogieło :?: Jak można lubić gei :?: To jest obrzydliwe co oni robiom chyba że masz 5 lat,blond włosy i krencone loczki to wtedy zrozumiem :P
No tak , dlatego też nie chcem dorastać bo ktoś pomyśli że jestem gejem jak ja nosze czerwona bluzkę BTW TY byś też skojarzył Złego Kakarotta że jest gejem skoro nosi różowe spodnie co? BTW ja też takie nosiłem jak byłem mały (we wzroście) a skoro mowa o gejach zmieniłem ubiór mego tatusia złego Bardocka teraz nie ma ani różowej bandani ani różowej bluzy tylko typową zbroje Bardocka :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Nom tak. Ale ulubione postacie to nie to ze jest w niej cos fajnego.
Np:
.:Yamcha:.
- lubie go bo jest waleczny

- nie lubei go bo ma kiepski dowcip
- nie lubie go bo jest leniem

Wniosek: lubie w nim cos ale w caloksztalcie niebardzo za nim przepadam.

Co innego Vegeta.Kazda jego cecha mi odpowiada. W calosci go lubie dlatego typowalem go tutaj. powiedzialem moja naj naj lepsza postac ktora moim zdaniem jest w pelni ideałem. (dlatego fajnie by bylo gdyby kazdy podal jedna osoba ktora najbardziej lubi i chcialby byc taki jak ta postac) BH pewno Brolly XD
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja wyglądam jak Gohan a z charakteu Vegeta :twisted: .Lubie sie bić,na lekcjach gram w kółko i krzyżyk :twisted: I moja Fav characters to vegeta/broli
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Atom pisze:Co innego Vegeta.Kazda jego cecha mi odpowiada. W calosci go lubie dlatego typowalem go tutaj. powiedzialem moja naj naj lepsza postac ktora moim zdaniem jest w pelni ideałem. (dlatego fajnie by bylo gdyby kazdy podal jedna osoba ktora najbardziej lubi i chcialby byc taki jak ta postac) BH pewno Brolly XD
Porównujac postać do Chaarkteru to ja bardzo jestem podobny do F Trunksa - razem chodze z mamą , moje życie to piekło

do Kakaroto tez jestem podobny - boje się strzykawaki i lubie niektóre istoty

BTW dawno robiśmy taka zbawe z moim kuzynem , on był Kakarottem a ja: morskim żółwiem , złą Lunch , Gogeta ssj4 :P i kid buu (tylk w grze HD) teraz to ja mam tylko siebie i tyle a jeśli chodzi o rodzine w moim innych świecie to tylko: klony Bardocka , Thalesa i Kakarotta :twisted:
Ostatnio zmieniony sob sty 15, 2005 10:05 am przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja cały czas upodabniam sie do vegety.Robiłem zabawe z moim psem że on jest androidem 13 a ja vegeta :D Pokonałem go 8) o i zapomniałem zaznaczyć że muj pies to jamnik miniaturowy :D
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Nie gadać mi tu o gejach i odczepić się od Trocinki :P Dziękuję za uwagę. :D:D:D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Brolly Rullez :twisted: Kakarotto to cienias, ja nie mam żadnej jego cechy, już nie mam rzadnych słabości :twisted: I'm very evil :P
Ostatnio zmieniony wt sty 18, 2005 6:46 pm przez Gutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Moja fav characres po długim namyśle to Vegeta z tego wzglendu że dużo o nim wiem w przeciwieństwie do borlyego
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

ta..... ja to chyba goten .(nie myslec ze lalus ze mnie)fajny ciuszek,wyrywa duzo panienek(OOOOOOOOOOOOOO):P no i chyba tyle


Mistrzu, piszesz takie mądre i niesamowicie złożone posty! Ucz mnie! :lol:

Wiesz, ty naprawdę masz coraz tragiczniejsze te posty... :wink: - Szpaner
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

A jak mi się coś nie podoba to strzelam fochy jak Vegeta :)
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Ja tylko fochy strzelam, nei będe was bić :) Chyba.... :):):)
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Bez fochów to chyba sobą, chociaż mam w sumie trochę cech Vegety- jestem uparta, dumna, nie zwracam uwagi na to co inni myślą, a jak coś postanowię, to zrobię wszystko, żeby to osiągnąć... :)

A tak BTW jak byłąm mała to chciałam być jak Piccolo- myślałam, ze jak będę dużo ćwiczyć to będę taka jak on, więc u babci siedziałam po turecku mysląc, ze medytuję i coraz bliżej mi do Piccola :)
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

O lol :P No to jesteś zamocna :D Tylko już bez OTów proszę.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
michago
Kandydat do bana(na)
Posty: 26
Rejestracja: wt sty 18, 2005 5:42 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: michago »

najlepszy jest vegetto silny , brutalny :twisted: ma odrobine zla w sobie i bez wachania nazywam go wymiataczem :D
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

update lików

http://www.republicofnewhome.org/lair/g ... _art6.html - Strona o Radimie i innych sajanach :twisted: Idealna strona dla tych co zapomnieli o sajanie imieniem Kakarotto :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ