Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » pt maja 19, 2006 2:50 pm
OK, ale szkoda, że mało osób chce na nie wchodzić.
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pt maja 26, 2006 3:56 pm
E czemu strona nie chodzi znowu? Zamknieliscie ja? Bo pisze mi , ze nie moze wyswietlic strony
Czy moze to znowu wina serwera?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » pt maja 26, 2006 5:20 pm
Oczywiście wina serwera. Naradzamy się, czy nie warto zrobić nowego, na lepszym serwerze.
Podobo admin przenosi forum na lepszy serwer.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » sob maja 27, 2006 10:21 am
Sorry że drugi post, ale HyperForum już zostało przeniesione i działa!!!
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz maja 28, 2006 5:52 pm
oczywiście bez mojej zgody
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » ndz maja 28, 2006 7:00 pm
Bez mojej też. Zrobił to admin Webplusa.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz maja 28, 2006 7:01 pm
Aha to sorry
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » ndz maja 28, 2006 7:02 pm
E ci ludzie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » sob cze 24, 2006 10:45 am
Radzę wchodzić na forum, zostało zmodernizowane na lepsze i teraz nazywa się HyperForum v 1.7, bo 7 to szczęśliwa liczba.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » pn cze 26, 2006 5:56 pm
już jest ok ale admina mi nie oddał
Ostatnio zmieniony wt cze 27, 2006 5:00 pm przez
Bobercik , łącznie zmieniany 1 raz.
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » wt cze 27, 2006 11:07 am
Michal , chyba pasujesz do imienia , jak ja dobrze wiem , Michal oznacza glupka i zgrybusa , a ty tak sie zachowujesz , zreszta co do strony , tam narazie nie wchodze
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » wt cze 27, 2006 5:01 pm
To Robert zaczął się źle zachowywać. Jego zachowania nie widziałeś?
Usuwał moje posty bez zgody, zamykał moje tematy , a byliśmy równymi adminami. Rządził się sam.
I przestań mnie uważać za głupka.
- EDIT
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » wt cze 27, 2006 5:05 pm
Heh, robiłem wszystko z konsultacją z tobą, a gdy twoje posty były usuwane to tylko gdy usuwałem cały temat np. tam gdzie Hao się kłócił z BH, nie jest ważna ilość postów tylko porządek na forum, a kłótnie zaczynałeś ty(powód znam ale nie powiem, nie chcę cie upokarzać)
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » wt cze 27, 2006 5:07 pm
Gdybyś był mądry nie prowadziłbyś dalej dyskusji w tym temacie, tylko na PM. Nie psujmy opinii o HyperForum.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » wt cze 27, 2006 5:14 pm
Masz rację. Ale jest to temato o HF więc można o tym gadać.