Ta , nie tylko fajne , ale o wiele lepsze od tych "wyborow" z polskiKristian pisze:te Bliz nieobrażaj brazylijskich telenowel bo są jak na telenowele bardzo fajne
Tak samo jak gry DB z japonii i USA , tym grom z USA brakuje magii grom z japonii
Co ciekawi mnie czemu nie widze polskich bajek na zagranicznych kanalow , pewnie oni nie lubia tego gowna?! Kto wie
Hmmm , mozesz ogladac nowe rzeczy , ale to cos co daja ci polacy w TV , zawsze zostana w twoim sercu (przyslowie z filmu z kotem Tip Topem) , ja wole Komisarza Rexa , wyroby do telewizji w wersji niemieckiej rocks!Plis pisze:Wole nasze polskie seriale
