Kto zdobędzie mistrzostwo świata!?
Moderator: Moderatorzy
Kto zdobędzie mistrzostwo świata!?
Obstawiajcie! Życzę szczęścia.
mój głos: Portugalia

Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
- GokuSSJ = Dyninio
- SSJ 2
- Posty: 109
- Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
- Lokalizacja: Olsztynek
- Kontakt:
Stawiam na Włochy
Finał:
Włochy 1:0 Francja
Finał:
Włochy 1:0 Francja
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo
] Na moje najnowsze forum o tematyce anime
www.ssjanime.fora.pl
www.ssjanime.fora.pl
Mistrzem świata praktycznie na 100% zostanie Italia ,która gra najpiekniejszy futbol na tych mistrzostwach .Francja prawdę mówiąc nic nie pokazuje ,co prawda pokonali Barzylię ,ale to co prezentowałą Brazylia to nieporozumienie .Portugalia też okazał się dnem ,praktycznie zero sytuacji w meczu i przegrali zasłużenie .Mój typ wyniku na finał to 3:1 dla Włoch .
Uwertura...


1.Wolak pisze:Mistrzem świata praktycznie na 100% zostanie Italia ,która gra najpiekniejszy futbol na tych mistrzostwach .Francja prawdę mówiąc nic nie pokazuje ,co prawda pokonali Barzylię ,ale to co prezentowałą Brazylia to nieporozumienie .Portugalia też okazał się dnem ,praktycznie zero sytuacji w meczu i przegrali zasłużenie .Mój typ wyniku na finał to 3:1 dla Włoch .
Analiza
1. mecz z Ghaną, wynik 2:0, mecz niezły, ale Włosi się długo męczyli.
2. mecz z USA wynik 1:1 Chmastwo, nie gra, ot co.
3. mecz z CZechami wynik 2:0, tego akurat nie oglądałem.
4. mecz z Australią wynik 1:0 Wygrali przez ewidenty bład sędziego.
5. mecz z Ukrainą wynik 3:0 Ukraińcy to niegodny rywal dla drużyn z TOP-u
6. mecz z Niemcami 2:0 pierwszy mecz, w którym Włosi zagrali pięknie i z polotem
Smiałbym rzecz, że Włosi do meczu z Niemcami prezentowlai antyfutbol, najgorszą zmorę widza, catenacio (brrr)
Faancja także nie lepsza.
Ale u obu drużyn widać, że rozkręcają się z meczu na mecz.
Obstawiam 2:1 dla Włoch. Będzie wyrównany mecz, ale sędzia podyktuje wątpliwego karnego, na raty strzeli Totti(czytaj z dobitki). Będzie wielki skandal, ale Włochom nikt nie odbierze zwycięstwa.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*




