Mam już dosyć tego ciągłego spamu. Żałuje, że Rav nie dał Mi admina na forum, bo by już ban(nan)y poleciały...
Troche czasu Mi zajmie uprzątnięcie tego bałaganu, ale nie chce, by to była "Syzyfowa praca", bo jeśli ja będe moderować forum(sam jeden, względzie ze Szpanerem), a użytkownicy spamują(ok 5) to nie ma szans na poprawe...
Tak więc, jeżeli ktoś będzie za dużo spamował i nie reagował na ostrzeżenia to będe przesyłać Rav-owi informacje o userach do zbanowania! Bo naprawde ostatnio tutaj się zrobił straszny śmietnik!
I nie mówcie, że to z winy jednej osoby, bo to nie ona siebie wyzywa, tylko przyjmuje ataki ze strony innych! BH nie zaczął, do Bliza nic nie mam, Kenyan jest wporządku... Ale kłutnia jest, więc o co chodzi? Czy naprawde musicie się tak zachowywać? Co Wam daje taka kłutnia, koledzy Was nie lubią i przenosicie to na forum? Jeśli koledzy Was nie lubią, to trudno, pogódźcie się z tym i już!
Czytać!
Moderator: Moderatorzy
Wiem i dlatego pisze, że plan będe wprowadzać powoli w życie, bo nie mam nikogo do pomocy. Ale może Szpaner kiedyś wróci i będzie dobrze ^^Kris pisze:jak zwykle masz racje Dae kłótnie do niczego nieprowadzą a zaśmiecają foruum i racja że jak ktoś kogos nielubie trzeba sie z tym pogodzić .
btw. hmm Dae i tak bedziesz miał problem bo Szpanera nawet na gg niema więc sam jeden jestes
Szpaner już nie wróciWiem i dlatego pisze, że plan będe wprowadzać powoli w życie, bo nie mam nikogo do pomocy. Ale może Szpaner kiedyś wróci i będzie dobrze ^^
I przepraszam za moje kłótnie- to już koniec

Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Pomoc nadeszła! Sam admin wkracza do akcji...dae pisze:Wiem i dlatego pisze, że plan będe wprowadzać powoli w życie, bo nie mam nikogo do pomocy.
Z oddali z wielką prędkością nadlatuje wojownik otoczony złotą aurą.
"Co tu się porobiło pod moją nieobecność..." - wzdycha lądując.
"Ale to już koniec...pora posprzątać ten bajzel!"
Zacząłem od wywalenia spamu z tego tematu.
UPDATE: Uff...Wywaliłem chyba ponad tysiąc postów spamu (chyba nawet w niektórych miejsach trochę przesadziłem) ...
Jestem wykończony i nie mam sił, by robić dalsze porządki.
Dae, dokończ to, co ja zacząłem
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Hai, Rav sama! Watashi wa... Ore wa gambatte! Spamers shine!Rav pisze:Pomoc nadeszła! Sam admin wkracza do akcji...dae pisze:Wiem i dlatego pisze, że plan będe wprowadzać powoli w życie, bo nie mam nikogo do pomocy.
Z oddali z wielką prędkością nadlatuje wojownik otoczony złotą aurą.
"Co tu się porobiło pod moją nieobecność..." - wzdycha lądując.
"Ale to już koniec...pora posprzątać ten bajzel!"
Zacząłem od wywalenia spamu z tego tematu.
UPDATE: Uff...Wywaliłem chyba ponad tysiąc postów spamu (chyba nawet w niektórych miejsach trochę przesadziłem) ...
Jestem wykończony i nie mam sił, by robić dalsze porządki.
Dae, dokończ to, co ja zacząłem
Postaram się zrobić jak najwięcej dla tego forum i strony, bo naprawde je lubie. SSJ Power rulez
[UPDATE!!!]
Jestem lekko zdenerwowany, co się nie zdarza często. Nie warto pytać czym, bo to chyba pewne. Stan forum jest krytyczny...
Ludzie, co Wam odbiło? Nie macie nic innego do roboty tylko wyzywać się? Sprawia Wam to radość? Może w ten sposób odreagowujecie na stresy? Jeśli tak to polecam Wam specjalne zakłady, a jeśli nie to PRZESTAŃCIE WRESZCIE!
Całkiem tego nie rozumiem jak użytkownicy tacy jak Wy mogą robić taki bajzel. Chcecie robić bajzel? Prosze bardzo, zróbcie sobie w pokoju, tak żebym nie musiał na to patrzeć wchodząc na forum!
Poza tym, nie wiem czemu tak reagujecie, odrazu kontratak! Nie powinno tak być, nie jesteśmy neandertalczykami! Żyjemy w XXI wieku i jesteśmy homosapiens! Pomyślcie może troche i dopiero coś piszcie!
Uff, to tyle, teraz ostrzegam, będe sobie zapisywał kto, co i gdzie napisał, zanim usune. Będzie taki pamiętniczek, który może kiedyś dostarcze Ravowi...






