DBGT : 100 lat pozniej (nowi bohaterowie)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Fajny odcinek, ciekawe, jaki będzie wynik walki...? W sumie to da się przewidzieć :twisted:

Ciekawe, czy Kakarotto jr włączy się do walki?
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

grrrr popraw cytuje : Zly Kakarotto : Nie wazne , wiec przyszles

Hmm niecierpie jak ktos mówi "przyszłeś" mówi sie "przyszedłeś"
K....a denerwuje mnie to jak ktos tak mowi , znajde inne znaczenie dla tego slowa
Ciekawe, czy Kakarotto jr włączy się do walki?
Jest przeciez za slaby :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

fajny odcinek walka dobrego ze złym kakarottem
Ostatnio zmieniony pt lip 28, 2006 2:42 pm przez adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kolejny odcinek wg pomyslu Piotrka :P

Odicnek 13 : "Atak na planete Chomidia"

Zolnierz 1 : Komandorze! Wlasnie jestesmy obok planety tego potwornego dziecka , Rozpoczac atak?
Komandor : Tak , jest zajety na Ziemii , wiec zajecie jego zamku powinno byc latwe
Zolnierz 1 : Zrozumialem!
Wujek Entei : Hmmmmmmmm? (zauwaza dziwne obiekty) Paniczu Bartusiu
Ja : Tak? Co chcesz wujku?
Wujek Entei : Sa tu takie podjerzane obiekty chcace zaatakowac zamek , co z nimi zrobic?
Ja : :twisted: Doprawdy? No to przekaz innym zeby sie zabawili , ja mam tu zabawe
Wujek Entei : Przyjelem
(Tymczasem)
Zolnierz 2 : Wlasnie jestem przy zamku , a co to? (Widzi Wujka Ente'ego jak otwiera buzie i trzeab promien z ust w jego strone) May Day , pomocy aaaaaaaaaaaaaaaa (ginie)
Zolnierz 3 : (wchodzi przez okno) Ciekawe
??? : Dokad to sie wybierasz?
Zolnierz 3 : Co?! Kim jestes?
??? : Ksiaze Thales , teraz gin , Dzialo Czosnkowe
Zolnierz 3 : Aaaaaaaaaaaaaaaa
Zolnierz 1 : Halo , czy ktos mnie slyszy , ech
Wujek Entei : Paniczu , wlasnie ktos przebiegl przez wrota
Ja : Czekaj wujku , mama sie nim zajmie
Zolnierz 1 : ???
??? : Czesc
Zolnierz 1 : E kim jestes?
??? : Mama Bartusia , Thalesa i Kakarotta
Zolnierz 1 : Co?! Prosze darowac mi zyczenie (kleka)
Krolowa : Nie :twisted: (zabija go z kienzana) , synku wszyscy zabici
Ja : Dziekuje
Komandor : :shock: Odwrot

Postacie

Książe Bartuś
Entei
Mama Ksiecia Bartusia
Zly Thales
Komandor
Zolnierz 1
Zolnierz 2
Zolnierz 3

:twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

kolejny niezły odcinek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

No i wyszło dosyć fajnie, ale mógłbyś troche dłuższy odcinek zrobić. Heh, albo kilka podejść na Twój zamek XD Każde z większymi siłami, a i tak nic z tego XD

BTW. Ciekawe, kiedy Mnie umieścisz....
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kolejny odcinek moze byc nie mily dla fanow pewnych zwierzat ale co tam

Odcinek 14 : "Ksiaze Bartuś , Destruktor planet"

(Zjawiam sie ja)
Ja : O Kakarotto czesc kuzynku , wiec sie jakos wydostales z mojej fali hehehe
Kakarotto : ..........................
Zly Kakarotto : No co jestes taki smutny , a twoja wnuczka zginela , jaka szkoda :twisted:
(Jakis promien leci)
Zly Kakarotto : Co to bylo?
(Zjawia sie pol kot pol czlowiek)
Ja : A to ty , walczylem z twoim ojcem niedawno , upieral sie ze mnie powstrzyma i ocali planete , jaki dupek
(Retrospekcja)
Sogaro : :twisted:
Ja : ho ho ho kogo my tu mamy , wy koty nigdy sie nie nauczycie :twisted:
Sogoro : Hehehe , to zmieni wszystko , przeznaczenie mojej rasy , przeznaczenie naszej planety , przeznaczenie mojego syna , twoje przeznaczenie (robi kule) , BH TO TWOJ KONIEC!!!! (rzuca kule)
Ja : Ha ha ha :twisted: (robie kule smierci ktora wchlania jego kule)
Sogoro : Co do?!
Ja : Gin!!! :twisted:
Sogoro (umierajacy) : Magoro!
(Kule zabija ojca , planeta wybucha)
Ja : Mwa ha ha o k....a co za przedstawienie , tato , wujku ujrzyjdzcie te piekne fajerwerki ha ha ha
(Koniec retrospekcji)
Ja : Wiec idziesz w slady ojca co? Szkoda , spotkaj swojego ojca na tamtym swiecie
Magoro : Ty potworze!
Ja : Potwor? Nie! Jestem Diablem! Mwa ha ha ha teraz gin
(Magoro ginie)
Ja : Ojcec i syn znowu razem , glupie koty (patrze na Kakarotta) , Kakarotto! Zaraz zobaczysz cos niezwyklego hehehe
Kakarotto : ???

Narrator : Co Songo zobaczy? co knuje Ksiaze mroku? Przekonacie sie w nastepnym odcinku

Książe Bartuś
Wujek Entei (Retrospekcja)
Zly Bardock (Retrospekcja)
Zly Kakarotto
Kakarotto
Magoro
Sogoro
Goku jr (Retrospekcja odcinka)
Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

No nie ma co... do łagodnych to Ty nie należych ... :mrgreen:
Fight.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Maciek pisze:No nie ma co... do łagodnych to Ty nie należych ... :mrgreen:
Hehehe tak , kolejny odcinek dam potem
A JA NIE UMIEM BLUZGAC
To sie nauczycz , przeklinanie jest fajne , lepsze niz bycie zboczencem :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

BH Daimaouji pisze:
Maciek pisze:No nie ma co... do łagodnych to Ty nie należych ... :mrgreen:
Hehehe tak , kolejny odcinek dam potem
A JA NIE UMIEM BLUZGAC
To sie nauczycz , przeklinanie jest fajne , lepsze niz bycie zboczencem :|
Nie no ja to umiem bluzgać :mrgreen: ...
Tylko tak napisałem .... :razz:
<i napisałem to już jakieś pół roku temu :smile: >
Fight.
Szymekk1990
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 27
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 9:20 am

Post autor: Szymekk1990 »

Komandor : Odwrot
super jest ten 13 odcinek krotki ale fajny
Szymekk1990 Vierny na WIEKI!!!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Oto kolejny fanfik , historia o tym kocim tacie

Na podstawie Bardock special , z drobnymi edycjami i usuneciami

(Ostrzezenie autora : mimo iz fanfik bedzie z cenzurami , bedzie mial przeklenstwa wiec prosze uwazac)

Odicnek 14 i 1/2

DBGT Special II

"Samotna ostateczna walka , ojciec ktory wyzwal na pojedynek wielkiego demonicznego ksiecia Bartusia"

Czesc I

Narrator : W czasie kiedy Magoro sie urodzil , Ojciec Magora , Sogoro sluzyl dla demonicznego ksiecia Bartusia , myslac ze Ksiaze Bartuś wysyla go i jego przyjaciol w dobrej sprawie , Sogoro wykonywal jego rozkazy , ostatnio on i jego druzyna wybyli rase zlych malp

Kolega Sogora : Wiec moj przyjacielu , kiedy odwiedzisz swojego syna?
Sogoro : Niedlugo
Inny kolega Sogora : Hmm , panicz Bartuś bardzo czesto nas wysyla , zebysmy pokonali zlo
Sogoro : Dziwne , to czemu wydaje mi sie ze te malpy nie byly takie zle?
Kolega Sogora : Wiecie co slyszalem? Ponoc te malpy maja dar przewidywania przyszlosci , ciekawe nie?
(Za glazow wstaje Malpi imperator)
Malpi Imperator : :twisted:
Sogoro : ???
(Leci na niego uderzajac go w kark , Sogoro pada a jego przyajciele atakuja malpiego imperatora , ale jakos wstaje)
Malpi Imperator : Heh wiec widze ze podpisaliscie na siebie wyrok smierci :twisted:
Sogoro : Co?!
Malpi Imperator : Cios ktory ci dalem przewiduje przyszlosc , mimo iz ja pojde do piekla , wy pojdzecie razem ze mna! Ha ha ha ha
Sogoro : DOSYC!!!!
(Zabija go)
Inny kolega Sogora : Heh , wiesz o co mu chodzilo Sogoro?
(Widzi jak Sogoro pada nie przytomny , widok planety Chominidia , Ksiaze Bartuś siedzi na swoim tronie i czeka na wiadomosci)
Zly Kakarotto : Braciszku , dobre wiesci Malpy ktorych nie lubisz zostali usuneci
Ja : Wspaniale :twisted:
Zly Kakarotto : Tak Braciszku , czy moge przeprowadzic atak?
Ja : Nie , ty braciszku Thales zrob to ok?
Zly Thales : Dobrze :twisted: ale co z Sogorem?
Ja : Mam juz kogos , wujku Entei
(Entei wchodzi)
Wujek Entei : Tak paniczu Bartusiu?
Ja : Mam dla ciebie zadanie , gdy moj starszy brat zbaiej druzyne Sogora ty pokonaj go , ale nie zabijaj go ok?
Wujek Entei : Tak jest
Ja : :twisted:
(Sogoro wstaje z komory regeneracyjnej)
Sogoro : Hmmmmm cos przegapilem?
Lekarz : Tak Pana druzyna poleciala na planete zwana X2
Sogoro : Tak? Dobra zaraz do nich lece
(Sogoro wyszedl , widok planety X2 wszyscy poza bliskim kolega Sogora zostali zabici)
Bliski Kolega Sogora : Jak wy , czemu to robicie?
(Patrzy na niego Zly Thales i go podnosi)
Zly Thales : Czy ty nadal k....a nie wiesz?! Moj braciszek gardzi wami kotami , chce was wszytskich zabic
Bliski Kolega Sogora : Co? A ta misja zeby zabic te zle malpy?
Zly Thales : Oni?! Denerwowali mojego braciszka , a wy pomogliscie nam ich zabic , teraz udanego lotu naiwniaku :twisted:
Bliski Kolega Sogora : aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

C.D.N.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Fajny odcinek. Ale bardziej mnie ciekawi co z Kakarottem i resztą.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Hm sa dwa wytlumaczenia wg mnie:

1.To jest odcinek specjalny
1.Opowiadam (lub moj brat opowaida) Kakarottowi jak to bylo
3.Zobaczysz po specjale spotkasz dwa znane ci postacie , 1 z nich to dziewczyna

BTW ten fanfik to 50% gag (Historia gag -> nie prawdzwa , robiona dla zabawy) , dzieje sie PO DBGT , ale niektore postacie (jak ty i Piotrek oraz te koto-ludzie) nie sa jeszcze 100% postaciami w moim fanfiku
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

A coś o mnie tam nie słychac nic?
Obrazek
ODPOWIEDZ