Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » pt sie 25, 2006 12:02 pm
Oto grupy:
Moje typy:
Legenda. Na zielono - wyjdą z grupy, na czarno - trudno powiedzieć, na czerwono - nie wyjdą
Grupa A
FC Barcelona
Chelsea Londyn
Werder Brema
Lewski Sofia
Grupa B
Inter Mediolan
Bayern Monachium
Sporting Lizbona
Spartak Moskwa
Grupa C
Liverpool FC
PSV Eindhoven
Girondins Bordeaux
Galatasaray Stambuł
Grupa D
Valencia CF
AS Roma
Olympiakos Pireus
Szachtar Donieck
Grupa E
Real Madryt
Olympique Lyon
Steaua Bukareszt
Dynamo Kijów
Grupa F
Manchester United
Celtic Glasgow
Benfica Lizbona
FC Kopenhaga
Grupa G
Arsenal Londyn
FC Porto
CSKA Moskwa
Hamburger SV
Grupa H
AC Milan
OSC Lille
AEK Ateny
Anderlecht Bruksela
Napiszcie swoje typy
Ostatnio zmieniony pt sie 31, 2007 10:32 am przez
Tommy , łącznie zmieniany 1 raz.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » pt sie 25, 2006 12:17 pm
Faworyt Ligi Mistrzów
Grupa A
1.Chelsea
2.Werder Brema
3.FC Barcelona
4.Lewski Sodia
Grupa B
1.Inter Mediolan
2.Spartak Moskwa
3.Bayern Monachium
4.Sportin Lizbona
Grupa C
1.Bordeaux
2.PSV
3.G.Stambuł
4.Liverpool
Grupa D
1.Szachtar Donieck
2.Valencia
3.Roma
4.Pireus
Grupa E
1.Lyon
2.Real M.
3.Dynamo Kijów
4.Steaua
Grupa F
1.Man U
2.Benfica
3.Celtic
4.FC Kopenhaga
Grupa G
1.Hamburger
2.Arsenal
3.CSKA
4.FC Porto
Grupa H
1.Lille
2.Anderlecht
3.Milan
4.AEK
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » pt sie 25, 2006 1:03 pm
u mni tak samo jak u tomego tylko nie moge sie zgodzici w ostatniej grupie wyjdzie lile i milan
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233 Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:
Post
autor: Kakarotto » pt sie 25, 2006 3:20 pm
u mnie prawie tak samo jak u tommyego
Kakarotto
tyle wystarczy.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » pt sie 25, 2006 7:15 pm
Kakarotto pisze: u mnie prawie tak samo jak u tommyego
No to napisz, jak jest trochę inaczej.
Nie chciałbym, aby Liverpool i Barcelona awansowały, ale pewnie awansują.
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233 Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:
Post
autor: Kakarotto » pt sie 25, 2006 7:54 pm
Tak samo jak u ciebie tylko:
Grupa F:
Man Utd
I Celtic wyjdzie
G:
Arsenal
i FC Porto, choć nie wykluczone że Moskwa,
Hamburger odleci.
Kakarotto
tyle wystarczy.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pt sie 25, 2006 8:36 pm
Grupa A
1.Chelsea
2.Werder Brema
3.FC Barcelona
4.Lewski Sofia
Hmm tutaj raczej nie ma co się rozpływać Barca i Chelsea dalej, a Werder do pucharu Uefa.
Grupa B
1.Inter Mediolan
2.Spartak Moskwa
3.Bayern Monachium
4.Sportin Lizbona
Napewno awansuje inter, licze też na zaciętą walkę między Sportingiem, a Bayernem. Ciekawe jak sobie proadzi Kowalewski.
Grupa C
1.Bordeaux
2.PSV
3.G.Stambuł
4.Liverpool
Chicałbym aby awansowała Galta i PSV, ale pewnie dalej przejdzie Liverpool. Ogólnie grupa dość wyrównana.
Grupa D
1.Szachtar Donieck
2.Valencia
3.Roma
4.Pireus
Valencia i ktoś z dwójki Szachtar - Roma.
Grupa E
1.Lyon
2.Real M.
3.Dynamo Kijów
4.Steaua
Mam nadzieje, że walczene kluby ze wschodu napsują krwi Realowi. Wogóle bardzo chciałbym aby awansował zespól Steauy.
Grupa F
1.Man U
2.Benfica
3.Celtic
4.FC Kopenhaga
Jak mnienam 1 miejsce zajmie Manchester. Zacięta walka będzie się dziać między Celticiem a Benficą. FC Kopenhaga raczej nie sprawi już takiej niespodzianki jak wyeliminowanie Ajaxu.
Grupa G
1.Hamburger
2.Arsenal
3.CSKA
4.FC Porto
Tu liczę na Arsenal i FC Porto.
Grupa H
1.Lille
2.Anderlecht
3.Milan
4.AEK
Niestety dalej przejdzie Milan i chyba Lile.
Osobiście będę kibicował zespołom słabszym, tym mniej znanym, no i Barcie i Valencii. Do boju!!!
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » pt sie 31, 2007 10:31 am
Jako, że wcozraj wylosowali grupy do nowej edycji, pozwolę sobie pisać w tym temacie moje typowania w sezonie 07/08:
Grupa 1
FC Liverpool
FC Porto
Olympique Marsylia
Besiktas
Grupa 2
Chelsea Londyn
Valencia CF
Schalke 04 Gelsenkirchen
Rosenborg Trondheim
Grupa 3
Real Madryt
Werder Brema
Lazio Rzym
Olympiakos Pireus
Grupa 4
AC Milan
Benfica Lizbona
Celtic Glasgow
Szachtar Donieck
Grupa 5
FC Barcelona
Olympique Lyon
VfB Stuttgart
Glasgow Rangers
Grupa 6
Manchester United
AS Roma
Sporting Lizbona
Dynamo Kijów
Grupa 7
Inter Mediolan
PSV Eindhoven
CSKA Moskwa
Fenerbahce Stambuł
Grupa 8
Arsenal Londyn
FC Sevilla /AEK Ateny
Steaua Bukareszt
Slavia Praga
Na zielono oczywiście te, które wyjdą do fazy pucharowej.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » pt sie 31, 2007 11:07 am
Grupa 1
FC Liverpool
FC Porto
Olympique Marsylia
Besiktas
Grupa 2
Chelsea Londyn
Valencia CF
Schalke 04 Gelsenkirchen
Rosenborg Trondheim
Grupa 3
Real Madryt
Werder Brema
Lazio Rzym
Olympiakos Pireus
Grupa 4
AC Milan
Benfica Lizbona
Celtic Glasgow
Szachtar Donieck
Grupa 5
FC Barcelona
Olympique Lyon
VfB Stuttgart
Glasgow Rangers
Grupa 6
Manchester United
AS Roma
Sporting Lizbona
Dynamo Kijów
Grupa 7
Inter Mediolan
PSV Eindhoven
CSKA Moskwa
Fenerbahce Stambuł
Grupa 8
Arsenal Londyn
FC Sevilla/AEK Ateny
Steaua Bukareszt
Slavia Praga
Pogrubione drużyny awansują.