Bobercik Ball 2: Bobercik zakłada królestwo!
Moderator: Moderatorzy
Odcinek 32:"SSJ2!"
Bobercik: Kurde. Już minął tydzień a cyborgów nie ma!
Piccolo: A Cell pewnie jest już bardzo silny.
Bobercik: No. Nawet Kakarotto już wyzdrowiał.
Goku: Siema.
Bobercik: Witam. Ooooo, cyborgi przyleciały.
#17: Dzień dobry. Jest Son Goku?
Goku: Nie ma. A co?
#18: Kurde. To co teraz zrobimy? Gdzie on może byc?
#17: Chwila! Przecież to Ty jesteś Son Goku!
Goku: Kurde! Podstęp się nie udał!
#17: Walczymy!
I tak Siedemnastka, Osiemnastka, Goku, Bobercik i Piccolo polecieli na bezludną wyspę.
#17: Zaczynajmy. Ja vs. Goku.
Piccolo: A może ja też powalczę!
Bobercik: I Ja!!!!!!
#18: Ghhh. Ich Ki są wielkie.
#17: Przecież my nie umiemy wyczuwac Ki.
#18: Aha.
Nagle pojawiły się trzy postacie.
Vegeta: Może ja też się przyłącze!
Goku: Vegeta!
Cell: I może ja też!
Bobercik: O nie, to Cell!
Cell: Tak to ja. Przed chwilą odwiedziłem Ikodena, Rarexa i Krilana. Fajne ich się wciągało ogonem.
Bobercik: Co??? Ty...
???: Witam.
Bobercik: A ty to kto?
???: Jestem Android #21.
Bobercik: Ile was jest???
#21: Jestem ostatni.
Bobercik: A to super.
W tym samym momencie Cell wchłonął cyborgi.
Cell: Haha jestem teraz Perfect Cell!!!
Bobercik: A tak przy okazji. #21, ty chcesz nas zabic czy będziesz naszym kumplem.
#21: Raczej zabic. <uśmiech>
Bobercik: Super. Wiem! Wiem, jak ich pokonac. Goku i Vegeta zrobią fuzję!
Goku, Vegeta: (....................)
Bobercik: No tak. Wy nie wiecie co to jest. Kurde! Gdyby ten gośc nie wchłonął Ikodena...albo gdyby był tu Dae. No właśnie! Dae!
Piccolo: Jaki Dae?
Bobercik: Jest moim suminiem więc można go zawołac! Dae!!!!!!!!!
<Cisza>
Bobercik: Dae!!!!!!!!!!!!!!!
<Cisza>
#21: Nudny jesteś. Czas walczyc.
Numer 21 zaatakował Vegete. Ten zmienił się w SSJ i pożegnał się z życiem.
Goku: Vegeta! Nie!!!!!!!!!!!!!!
Goku zmienił się w SSJ2.
Goku: Teraz ich pokonam!
Bobercik: Kurde. Już minął tydzień a cyborgów nie ma!
Piccolo: A Cell pewnie jest już bardzo silny.
Bobercik: No. Nawet Kakarotto już wyzdrowiał.
Goku: Siema.
Bobercik: Witam. Ooooo, cyborgi przyleciały.
#17: Dzień dobry. Jest Son Goku?
Goku: Nie ma. A co?
#18: Kurde. To co teraz zrobimy? Gdzie on może byc?
#17: Chwila! Przecież to Ty jesteś Son Goku!
Goku: Kurde! Podstęp się nie udał!
#17: Walczymy!
I tak Siedemnastka, Osiemnastka, Goku, Bobercik i Piccolo polecieli na bezludną wyspę.
#17: Zaczynajmy. Ja vs. Goku.
Piccolo: A może ja też powalczę!
Bobercik: I Ja!!!!!!
#18: Ghhh. Ich Ki są wielkie.
#17: Przecież my nie umiemy wyczuwac Ki.
#18: Aha.
Nagle pojawiły się trzy postacie.
Vegeta: Może ja też się przyłącze!
Goku: Vegeta!
Cell: I może ja też!
Bobercik: O nie, to Cell!
Cell: Tak to ja. Przed chwilą odwiedziłem Ikodena, Rarexa i Krilana. Fajne ich się wciągało ogonem.
Bobercik: Co??? Ty...
???: Witam.
Bobercik: A ty to kto?
???: Jestem Android #21.
Bobercik: Ile was jest???
#21: Jestem ostatni.
Bobercik: A to super.
W tym samym momencie Cell wchłonął cyborgi.
Cell: Haha jestem teraz Perfect Cell!!!
Bobercik: A tak przy okazji. #21, ty chcesz nas zabic czy będziesz naszym kumplem.
#21: Raczej zabic. <uśmiech>
Bobercik: Super. Wiem! Wiem, jak ich pokonac. Goku i Vegeta zrobią fuzję!
Goku, Vegeta: (....................)
Bobercik: No tak. Wy nie wiecie co to jest. Kurde! Gdyby ten gośc nie wchłonął Ikodena...albo gdyby był tu Dae. No właśnie! Dae!
Piccolo: Jaki Dae?
Bobercik: Jest moim suminiem więc można go zawołac! Dae!!!!!!!!!
<Cisza>
Bobercik: Dae!!!!!!!!!!!!!!!
<Cisza>
#21: Nudny jesteś. Czas walczyc.
Numer 21 zaatakował Vegete. Ten zmienił się w SSJ i pożegnał się z życiem.
Goku: Vegeta! Nie!!!!!!!!!!!!!!
Goku zmienił się w SSJ2.
Goku: Teraz ich pokonam!

- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Kakarotto jest dziwny , napisz odcinek gdzie pokazujesz mu strzykawki , bedzie udane LOL 
BTW Czemu Vegeta zmarl a nie to bezuzyteczne scierwo Kakarotto?
BTW Czemu Vegeta zmarl a nie to bezuzyteczne scierwo Kakarotto?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Odcinek 33:"Fuzja dwóch bohaterów."
Goku: Teraz ich pokonam!
Goku rzucił się na #21. Ich Ki były podobne, jednak Andriod się nie męczył.
Bobercik: Kurde! Tego #21 nie ma w mandze!!! Dae!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś?????
Goku: O czym Ty ciągle mówisz?
Bobercik: O fuzji!
Goku: Co?
#21: O czym wy gadacie? Zamknijcie się!
Bobercik: Hmm. A gdzie ciało Vegety?
Cell: Dobrze że on jeszcze żył. Dzięki wchłonięciu go jestem o wiele silniejszy. Piccolo też był smaczny!
Bobercik: Piccolo? Jego też nie oszczędziłeś?!?!
Cell: Hahaha.
Bobercik: Kurde. Ki Goku,#21 i Cella są podobne. Gdyby Cell jeszcze kogoś wchłonął była by tragedia!
W tym czasie na miejsce walki przyleciały dwie Ki.
Yamscha: Cześc. Gdzie reszta?
Gohan: Ale tata ma moc!
Bobercik: O nie! Odlatujcie stąd!
Yamscha: Ale czm...ghaaa!!!
Ogon Cella wbił się w Yamsche. Komórczak zwiększył swoją Ki.
Bobercik: Gohan! Do mnie!
Gohan: Dobra!
Tymczasem Goku i #21 toczyli zaciętą walke.
Goku: Kurde. Tak długo nie pociągne. Jestem już na skraju wyczerpania. Bobercik!
Bobercik: Czego chcesz?
Goku: Mówiłeś o fuzji prawda?
Bobercik: Tak. A co?
Goku: Inaczej o technice zespolenia.
Bobercik: Znasz ją?!?!
Goku: Nauczyłem się po śmierci Frezera na Namek.
Bobercik: Super! Zrobimy fuzję i ich pokonamy!
Goku: Ok!!!
Goku, Bobercik: Fu!!!!!! Z..
Ktoś nagle przerwał taniec fuzyjny. Był to Cell.
Cell: Myślicie że wam na to pozwolę?
#21: Zostaw Goku! On jest mój!
Cell: Nigdy! Goku załatwię sam.
#21: Chcesz się bic?
Cell: Proszę bardzo!
Komórczak i Numer 21 zaczeli walkę. Ich poziomy były podobne (Cell trochę sliniejszy) dlatego pojedynek był wyrównany.
Goku: To nasza szansa!
Bobercik: Oki. Czas na fuzję!
Goku, Bobercik: Fu!!!!!!!!! Zja!!!!!!!!!! Ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cell, #21, Gohan: O_O
???: Jak by się nazwac? Kakarcik, Boberotto, Gokercik czy Bobku? Hmmm.
Cell: Najlepsze Boberotto!
Boberotto: Tak myślisz?
#21: Głupi jesteś! Najlepsze Bobku!
Bobku: Skoro tak mówisz.
Gohan: Kakarcik the best!
Kakarcik: Spokój! Będę się nazywał Gokercik! Hihihihi.
Cell: Nie masz gustu.
Gokercik: Możliwe, ale teraz czas walczyc!
Goku: Teraz ich pokonam!
Goku rzucił się na #21. Ich Ki były podobne, jednak Andriod się nie męczył.
Bobercik: Kurde! Tego #21 nie ma w mandze!!! Dae!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś?????
Goku: O czym Ty ciągle mówisz?
Bobercik: O fuzji!
Goku: Co?
#21: O czym wy gadacie? Zamknijcie się!
Bobercik: Hmm. A gdzie ciało Vegety?
Cell: Dobrze że on jeszcze żył. Dzięki wchłonięciu go jestem o wiele silniejszy. Piccolo też był smaczny!
Bobercik: Piccolo? Jego też nie oszczędziłeś?!?!
Cell: Hahaha.
Bobercik: Kurde. Ki Goku,#21 i Cella są podobne. Gdyby Cell jeszcze kogoś wchłonął była by tragedia!
W tym czasie na miejsce walki przyleciały dwie Ki.
Yamscha: Cześc. Gdzie reszta?
Gohan: Ale tata ma moc!
Bobercik: O nie! Odlatujcie stąd!
Yamscha: Ale czm...ghaaa!!!
Ogon Cella wbił się w Yamsche. Komórczak zwiększył swoją Ki.
Bobercik: Gohan! Do mnie!
Gohan: Dobra!
Tymczasem Goku i #21 toczyli zaciętą walke.
Goku: Kurde. Tak długo nie pociągne. Jestem już na skraju wyczerpania. Bobercik!
Bobercik: Czego chcesz?
Goku: Mówiłeś o fuzji prawda?
Bobercik: Tak. A co?
Goku: Inaczej o technice zespolenia.
Bobercik: Znasz ją?!?!
Goku: Nauczyłem się po śmierci Frezera na Namek.
Bobercik: Super! Zrobimy fuzję i ich pokonamy!
Goku: Ok!!!
Goku, Bobercik: Fu!!!!!! Z..
Ktoś nagle przerwał taniec fuzyjny. Był to Cell.
Cell: Myślicie że wam na to pozwolę?
#21: Zostaw Goku! On jest mój!
Cell: Nigdy! Goku załatwię sam.
#21: Chcesz się bic?
Cell: Proszę bardzo!
Komórczak i Numer 21 zaczeli walkę. Ich poziomy były podobne (Cell trochę sliniejszy) dlatego pojedynek był wyrównany.
Goku: To nasza szansa!
Bobercik: Oki. Czas na fuzję!
Goku, Bobercik: Fu!!!!!!!!! Zja!!!!!!!!!! Ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cell, #21, Gohan: O_O
???: Jak by się nazwac? Kakarcik, Boberotto, Gokercik czy Bobku? Hmmm.
Cell: Najlepsze Boberotto!
Boberotto: Tak myślisz?
#21: Głupi jesteś! Najlepsze Bobku!
Bobku: Skoro tak mówisz.
Gohan: Kakarcik the best!
Kakarcik: Spokój! Będę się nazywał Gokercik! Hihihihi.
Cell: Nie masz gustu.
Gokercik: Możliwe, ale teraz czas walczyc!

- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
1.Heh Po co to "HA!" fajniej wyglada "Sca.......le......nie"
2.Kakarcik , Boberotto , Gokercik i Bobku LOL , ale smieszne imiona dla was , jeden dupek numer 1 + 1 z moich ulubionych kolegow = ???
2.Kakarcik , Boberotto , Gokercik i Bobku LOL , ale smieszne imiona dla was , jeden dupek numer 1 + 1 z moich ulubionych kolegow = ???
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Odcinek 34:"Gohan!!!"
Gokercik: Hahaha. Walczycie, czy się boicie?
Cell: #21, pokonamy go razem a potem dokończymy naszą walkę!
#21: Dobra. On jest silny. Osobno nie damy rady.
I tak dwa potwory rzuciły się na Gokercika. Szanse były wyrównane. A nawet powiem więcej - Gokercik przegrywał.
<W głowie Gokercika>
Goku: Tak daleko nie zajdziemy. SSJ!!!!!!!! (........) Co jest? Dlaczego nie mogę się zmienic?!?!
Bobercik: Przecież ja nie jestem sayaninem.
Goku: Ale po połączeniu stajemy się pół-sayaninem a Gohan też nim jest i się zmienia!
Bobercik: Wiem! Ja nie mogę się przemienic, nawet zwiększyc swojej Ki. To pewnie przez to!
Goku: Aha. No cóż. Trzeba walczyc!
<Koniec myśli Gokercika>
Cell: No co? Walczysz?!?!
Gokercik: No pewnie! Pełna moc!! Ha!!!!!!!!!
Gokercik rozwinął swoją pełną moc. Teraz był lepszy od wrogów. Cell chciał go uderzyc w twarz, ale nasz bohater wysoko skoczył i położył ręce na czole.
Gokercik: Znacie tan atak? Masenko!!!
Potężna fala Ki wystrzeliła w kierunku Cella. I...trafiła! Cell był pokonany!!!
Gokercik: Hehe. A teraz czas na Ciebie, #21! Final.........Flash!!!!!!!
#21: Ghaa!!!!!
Oba potwory były już pokonane.
Cell: Kurde.
#21: Nie mamy szans.
Gokercik: Co by tu...wiem! Pięśc Smoka!!! Zaczynam! Pięśc!!!!!!!!!!!! Ups.
Nagle Bobercik i Goku rozłączyli się.
Bobercik: Co?!?!
Goku: Hahahaha. To koniec.
Cell: Rozłączyli się? Super! #21 teraz ich zabijemy.
Komórczak owinął ogonem Goku i rzucił w powietrze. Wtedy #21 zkomulował energię z całego ciała w rękach i powiedział...
#21: To moja najlepsza technika! Atak Androida!!!
To był koniec. Goku został zabity!
Bobercik: O nie!
Gohan: Tato...Tato!!!!!!!!!!!!!!
Nagle Ki Son Gohana zaczęła rosnąc. Jego moc była ogromna. Stał się SSJ2.
Bobercik: No, no może jest jeszcze jakaś nadzieja.
Gohan: Wy głupie potwory!
Bobercik: O kurde. Jest lepszy od Kakarotta!
Gohan: Oto mój nowy atak. Super Masenko!!!
Son Gohan złożył ręce jakby chciał zrobic Masenko. Ale stało się cos dziwnego i jego dłonie zaczęły świecic na zielono.
Cell: O kurde! Co za Ki?!?!
Gohan: Hehe. Super Masenko!!!!!!!
I tak Cell przestał byc istotą żywą ^_^.
Gohan: Hehe.
Bobercik: Hahaha! Dobrze Gohan! Co?!?!
W tym samym czasie Ki Gohana zaczęła malec.
Gohan: Kurde. Straciłem za dużo energii. Już nie jestem SSJ2. Już nie jestem nawet SSJ.
Gokercik: Hahaha. Walczycie, czy się boicie?
Cell: #21, pokonamy go razem a potem dokończymy naszą walkę!
#21: Dobra. On jest silny. Osobno nie damy rady.
I tak dwa potwory rzuciły się na Gokercika. Szanse były wyrównane. A nawet powiem więcej - Gokercik przegrywał.
<W głowie Gokercika>
Goku: Tak daleko nie zajdziemy. SSJ!!!!!!!! (........) Co jest? Dlaczego nie mogę się zmienic?!?!
Bobercik: Przecież ja nie jestem sayaninem.
Goku: Ale po połączeniu stajemy się pół-sayaninem a Gohan też nim jest i się zmienia!
Bobercik: Wiem! Ja nie mogę się przemienic, nawet zwiększyc swojej Ki. To pewnie przez to!
Goku: Aha. No cóż. Trzeba walczyc!
<Koniec myśli Gokercika>
Cell: No co? Walczysz?!?!
Gokercik: No pewnie! Pełna moc!! Ha!!!!!!!!!
Gokercik rozwinął swoją pełną moc. Teraz był lepszy od wrogów. Cell chciał go uderzyc w twarz, ale nasz bohater wysoko skoczył i położył ręce na czole.
Gokercik: Znacie tan atak? Masenko!!!
Potężna fala Ki wystrzeliła w kierunku Cella. I...trafiła! Cell był pokonany!!!
Gokercik: Hehe. A teraz czas na Ciebie, #21! Final.........Flash!!!!!!!
#21: Ghaa!!!!!
Oba potwory były już pokonane.
Cell: Kurde.
#21: Nie mamy szans.
Gokercik: Co by tu...wiem! Pięśc Smoka!!! Zaczynam! Pięśc!!!!!!!!!!!! Ups.
Nagle Bobercik i Goku rozłączyli się.
Bobercik: Co?!?!
Goku: Hahahaha. To koniec.
Cell: Rozłączyli się? Super! #21 teraz ich zabijemy.
Komórczak owinął ogonem Goku i rzucił w powietrze. Wtedy #21 zkomulował energię z całego ciała w rękach i powiedział...
#21: To moja najlepsza technika! Atak Androida!!!
To był koniec. Goku został zabity!
Bobercik: O nie!
Gohan: Tato...Tato!!!!!!!!!!!!!!
Nagle Ki Son Gohana zaczęła rosnąc. Jego moc była ogromna. Stał się SSJ2.
Bobercik: No, no może jest jeszcze jakaś nadzieja.
Gohan: Wy głupie potwory!
Bobercik: O kurde. Jest lepszy od Kakarotta!
Gohan: Oto mój nowy atak. Super Masenko!!!
Son Gohan złożył ręce jakby chciał zrobic Masenko. Ale stało się cos dziwnego i jego dłonie zaczęły świecic na zielono.
Cell: O kurde! Co za Ki?!?!
Gohan: Hehe. Super Masenko!!!!!!!
I tak Cell przestał byc istotą żywą ^_^.
Gohan: Hehe.
Bobercik: Hahaha! Dobrze Gohan! Co?!?!
W tym samym czasie Ki Gohana zaczęła malec.
Gohan: Kurde. Straciłem za dużo energii. Już nie jestem SSJ2. Już nie jestem nawet SSJ.

- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
0_0 i tu dales najglupszy dialog jaki mogles dac , nie ma roznicy z kim sie scalili , Sajan nadal moze stac sie SSJbobercik pisze:Bobercik: Przecież ja nie jestem sayaninem.
Tak tak , mwahahaha narescie , Kakarotto zdechlTo był koniec. Goku został zabity!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
1.BH Daimaouji pisze:0_0 i tu dales najglupszy dialog jaki mogles dac , nei ma roznicy z kim sie scali , Sajan nadal moze stac sie SSJbobercik pisze:Bobercik: Przecież ja nie jestem sayaninem.
Tak tak , mwahahaha narescie Kakarotto zdechlTo był koniec. Goku został zabity!
2. --------------------------------------------------------------------------------------------






