Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob sie 26, 2006 12:44 pm
Sprite the best. Ale świetna jest pierwsza strona tego tematu. Span jak sie patrzy
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233 Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:
Post
autor: Kakarotto » sob sie 26, 2006 2:06 pm
Piwo, i dobre Wino
(Dobre wino - nie brać pod uwagę tanie wino za 5 zł, już mi te "wina" obrzydły)
A oprócz tego; Owoce Świata (ten sok) i wszystko z Coca-Coca Company
Kakarotto
tyle wystarczy.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » sob sie 26, 2006 5:24 pm
Szampan, ale rzadko na jakieś super okazje i piwo bezalkocholowe. Dobre też są jakieś oranżady.
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » sob sie 26, 2006 6:02 pm
Szampan, piwo (Lech rlz i niech nikt mi nie powie, że nie
), a z takich codziennych to Coca-Cola i dobra herbatka sypana
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » sob sie 26, 2006 6:09 pm
Warka, Carlsberg, Heineken
z innej polki: Finlandia, Grenlandia, Zoladkowa, Zagraniczna ( .ru , 6zl za 0,5l
)
Beniu
SSJ 4
Posty: 271 Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu » wt sie 29, 2006 5:27 pm
Hmmm...nie wiem mam dużo ulubionych napojów, ale ostatnio lubie pić Fante.Dobra też jest Neste tea (czy jakoś tak).A tak normalnie to pije herbate
Keynan
SSJ 4
Posty: 298 Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:
Post
autor: Keynan » wt sie 29, 2006 5:43 pm
Z pewnością do moich ulubionych napoi mogę dodać Wino(moje ulubione to czereśniowe - oczywiście mówię o tych droższych -), Szampana, Pepsi, Piwo(Harnaś i Specjal)
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » śr sie 30, 2006 5:38 am
Hmmm, napoje owocowe(soki, nektary, herbaty aromatyzowane), Herbata zwykła, Piwo(only REDD's, bo Mi smakuje ^^ Owocowy, najlepiej jabłko, yummy ^^). Hmmm, do tego lubie się napić Trzech Cytryn.
BTW. Próbowałem dla porównanie dużo rodzajów piwa - same "siki"...
BTW 2. Napoje wysokoprocentowe sux XD No dobra, może odrobinkę ^^