Bobercik Ball 2: Bobercik zakłada królestwo!

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się Bobercik Ball 2?

Tak, jest super
10
45%
Może byc
3
14%
Nie czytałem
5
23%
Nie
0
Brak głosów
Największe badziewie na forum
4
18%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

bobercik pisze:Laskę ja już mam w 42 odcinku, który jeszcze się nie ukazał. Oczywiście wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Prawda Dae? :twisted:
No jasne, że wiem ^^ :twisted:

Hmmm, Bobercik, tak odpisujesz i odpisujesz, napisz kolejny odcinek, a nie XD

Hmmm, Bartuś masz podpowiedź: Bobercik ostatnio jest zafascynowany anime Gundam Wing ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Teraz daję 38 a piszę 43 xD

Odcinek 38:"Piękna dziewczyna."



Bobercik: Wow. Fajna jest podróż między wymiarami. Ooo...kolejny wymiar! Jak się nazywa? Fan Fick Dae'go! Zobaczymy.
Robert spostrzegł kilka postaci w tym piękną dziewczynę i znajmoego chłopaka.
Bobercik: Ach!!!!!!!!!!! To ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A...a to kto?
Robert spojrzał na dziewczynę.
Bobercik: Wow...ale sobie laskę w tym wymiarze wyrwałem..........chwila! Moment! Ona musi też gdzieś byc w moim wymiarze! Lecę!
Kilka minut później.
Bobercik: Ona jest pewnie gdzieś na Ziemi! Tylko gdzie? Sekunde. Jest taka jedna baba: Wróżka Jaga! Ona pomoże.
U Wróżki Jagi.
Jaga: Witam. Kim jesteś?
Bobercik: Może pani powróżyc?
Jaga: Tak. Ale trzeba zapłacic. Na wejściu do domu jest tablica.
Robert wyszedł, przeczytał cenę, zemdlał i wrócił do Jagi.
Bobercik: Nie ma innego sposobu?
Jaga: Jest!
Bobercik: Jaki?
Jaga: Niemożliwy.
Bobercik: Jaki?!?!?!
Jaga: Musisz pokonac moich wojowników.
Bobercik: Dawaj ich.
Chwilkę później Jaga zawołała pięc, dziwnych osób.
Bobercik: To oni?
Jaga: Tak. Ich moc jest bar...
Jaga zniemówiła bo Robert szybkim ciosem powalił całą piątke.
Bobercik: Dobra. Teraz powróżysz?
Jaga: Ta..tak!
Bobercik: Gdzie jest taka, jedna dziewczyna?
Jaga: (..................................................)
Bobercik: Nie wiesz?
Jaga: -_- Jaka?!?!
Bobercik: No, ta co ją widziałem przed chwilą.
Jaga: A jaką dziewczynę widziałeś????
Bobercik: Bardzo ładna.
Jaga: Pokaż. Zajrzę w twoją pamięc.....aaaaa, o tą Ci chodzi!
Bobercik: To gdzie jest?
Jaga: Hmmm. Wypiszę Ci współrzędne...masz!
Bobercik: Dzięki. Lecę!
Kilka godzin szukania później.
Bobercik: Hura! To jej dom. Długo się szukało. Nie jestem dobry we współrządnych.
Narrator: WspółrzĘdnych.
Bobercik: Czepiasz się! Ale już tu jestem. O kurde. Cały się trzęse.
Robert wylądował i zapukał do drzwi. Otworzyła jakaś służąca.
Bobercik: Eeee...Siema!
Służąca: Witam. Co Pana sprowadza?
Bobercik: Czy jest ta ładna dziewczyna?
Służąca: Panienka Relena? Jest. Zapytam się czy chce Pana przyjąc.
Bobercik usłyszał ciekawą rozmowę:
Służąca: Panienko Releno. Ktoś przyszedł do Pani.
Relena: A kto?
Służąca: Jakiś nieznajomy.
Relena: Wpuśc go.
Ojciec Releny: Nie będą tu obcy wchodzic. Aldono (imię służącej xD) zamknij drzwi.
Służąca: Przepraszam, ale nie mogę Pana wpuścic.
Bobercik: Aha.
I drzwi zatrzasnęły się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Hehe, teleport do Mojego FanFicka XD No i poprawka narratora! To jest świetne ^^

Ciekawe, co zrobi teraz Bobercik? XD

Czekam na następny odcinek...(Hmmm, ciekawi Mnie jeszcze jedno, czy Dae nie będzie się zastanawiał gdzie jest Bobercik i wejdzie po cichutku do niego, jako jego sumienie XD)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

ty to masz pecha laska w zasiegu reki i nic he spoko odcinek
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 39:"Zaproszenie."



Bobercik: Ech. Szkoda że nie mogłem z nią się spotkac. W filmach załamani faceci chodzą na piwo. Ja też pójdę.
Robert poszedł do banku.
Se(x)kretarka: Był Pan umówiony?
Bobercik: Nie. Ale mam pytanie. Gdzie można się napic piwa?
Se(x)kretarka: Za rogiem w knajpie.
Bobercik: Dzięki.
Kilka minut później.
Kelnerka: Co podac?
Bobercik: Piwo.
Kelnerka: A jest pan pełnoletni.
Bobercik: Nie wiem. Czasami mam 13 lat, czasami 16, a czasmi 18.
Kelnerka: (....) Aha. Więc podam coś innego. Może byc mleko?
Bobercik: Może.
Bobercik nie wiedział że śledziła go pewna dziewczyna. (....) Jedenaście szklanek mleka później.
Bobercik: O kurde...ale ból! Co to za krzyki?!?!
Robert wszedł w ciemny zaułek. Zobaczył jak piątka huliganów rozbiera jakąś dziewczynę.
Dekl1: Hahaha. Pokaż co tam masz!
Dekl2: No, i ten, no pokaż, no co tam, no masz.
Dekl3: O kurde. To kobieta. Miałem nadzieję że facet.
Bobercik: Oooo. Chłopaki bawią się z dziewczynką. Ładna ta dziewczynka.
Bobercik wyciągnął pięcio litrową butelkę wody mineralnej (miał w kieszeni xD) i wylał wszystko na głowę.
Bobercik: O kurde! To Relena! Stop!!!!!!
Dekl4: Ej ziom. A ty, joł, kto?
Dekl5: Kim do jasnej ***** jesteś ty *****.
Bobercik: Zostawcie ją!
Dekl3: A dlaczego słodziutki?
Bobercik: Ponieważ muszę ją uratowac jak bohater!
Dekl1: To walcz ze mną!
Dekl5: I ****** ze mną.
Dekl2: No i, kurde no ze mną, no!
Bobercik szybko rozwalił trzech debili.
Dekl4: Ziomal! Ziomal co ty, joł, robisz?
Robert walnął w twarz dekla, który odleciał na kilka kilometrów.
Dekl3: Ach mój słodki. Może się umówimy?
I kolejny dekl podzielił losy pozostałych.
Bobercik: Nic Ci nie jest?
Relena: Nie nic.
Bobercik: Co ja miałem? Ach!!!!!!!!!!
Relena: Co się stało?
Bobercik(w myślach): Kurde. Przecież się w niej zakochałem! I co ja mam zrobic? Czy pódzie tak łatwo jak z Bulmą?!?!
Relena: Co się stało? Powiedziałam coś złego?
Bobercik: Nie, nie! Co tu robisz?
Relena: Chciałam zobaczyc kim jesteś i Cię śledziłam.
Bobercik: Co?? A Twój ojciec? Pozwolił Ci???
Relena: Uciekłam z domu. Mam dośc ciągłego słuchania się! Zero swobody! Ciągle muszę chodzic na jakieś przyjęcia. Nawet nie mogę się spotkac z chłopakiem. Tato wszystkich spławia.
Bobercik: Aha. A chciałabyś się wyprowadzic?
Relena: Bardzo.
Bobercik: To może zamieszkasz u mnie!
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Piwo i Se(x)retarka? No to nie wiem doslownie czemu jeszcze cie lubie skoro masz takie brudne mysli :| Ale odcinek moze byc
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:Piwo i Se(x)retarka? No to nie wiem doslownie czemu jeszcze cie lubie skoro masz takie brudne mysli :| Ale odcinek moze byc
Bez komentarza -_- Chciałbym zaznaczyc że to nie życie realistyczne, tylko Fan Fick. W życiu piwa nie piję. Tu też się nie napiłem. :neutral:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

spox odcinek he wreszcie relena co?
btw.
BH bez przesady nigdy niepiłes piwa ?
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze:Piwo i Se(x)retarka? No to nie wiem doslownie czemu jeszcze cie lubie skoro masz takie brudne mysli :| Ale odcinek moze byc
Bez komentarza -_- Chciałbym zaznaczyc że to nie życie realistyczne, tylko Fan Fick. W życiu piwa nie piję. Tu też się nie napiłem. :|
No to czemu dales to tu co? BTW dzieki za info
BH bez przesady nigdy niepiłes piwa ?
Glupie pytanie , piwo jest dla (glupich) mezczyzn , nigdy nie wezme cos tak obrzydliwego do ust ble :evil:
Ostatnio zmieniony wt sie 29, 2006 5:58 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

TO TYLKO FAN FICK. LUDZIE!!!!!!!!!!! I TAK SIĘ NAWET W NIM NIE NAPIŁEM. TO BYŁO ZAŁAMANIE MOJEJ POSTACI/ TROCHĘ LUZU :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

No to mogles sie napic czegos innego a nie "napoju odzmozdzencow"

Koniec Offtopica
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

of course Bobercik ale ja nic niemowie przeciez :D
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 40:"W domu."



Relena: U...u ciebie?
Bobercik: Tak. Mam dużą chatę! Zmieściło by się całe to miasto.
Relena: Aha. No nie wiem.
Bobercik: Proszę. Przynajmniej zobaczysz.
Relena: Ok.
Robert wziął na ręce Relena (to samo zrobił z Bulmą xD), dał jej trochę tlenu i polecieli.
Bobercik: Jesteśmy.
Relena: O kurcze. To twój dom? Ogromny!
Bobercik: Hehe. (w myślach) I co teraz zrobic? Zachowac się tak jak przy Bulmie?
<Wspomnienie>
Bobercik: Eeee....no.....wiesz.....każde.....królestwo........ma.......królową...
Bulma: (...)
Bobercik:.....i....pomyślałem...pomyślałem że może Ty zostaniesz królową mojego królestwa!
<Koniec wspomnienia>
Bobercik(w myślach): I co mam zrobic?
Relena: Piękny.
Bobercik: I jak? Zamieszkasz?
Relena: Nie chcę się narzucac.
Bobercik: To jest dla mnie wielka przyjemnośc. Hihihi.
Relena: No dobrze.
Chwilę później w największym i najładniejszym pokoju w pałacu.
Bobercik: To mój pokój. Oddam Ci go! <podliz>
Sanako: Robercik!!!!!!!
Bobercik: Ooooo. Mama.
Sanako: Roberciku!!!!!!!!!!!! Gdzieś Ty był?!?!?!
Bobercik: A taki sobie latałem. I przyniosłem gościa.
Sanako: Ale piękna, młoda dama. Zostawiam Was samych. A ja idę do twojego ojca. Pożałuje tego że tak Cię wychował. Dobrze że masz mamusie.
Bobercik: Papa mamo.
Relena: Fajną masz mamę.
Bobercik: Tak. Ale teraz boję się o ojca.
Nagle Robert usłyszał głośny krzyk jego ojca:
EKV: Auuuuuuu. Zostaw mnie kobieto!
Relena: Co to za krzyk?
Bobercik: Mama znalazła tate. xD
Relena: Aha.
Bobercik(w myślach): Hmmm. Trzeba jej się podlizac i spełniac jej zachcianki. A potem wpadnie w sidła Bobercika! Mwahahaha!
Relena: Co się stało?
Bobercik: Nic.
Relena: A kto to jest?
Bobercik: Kto?
Relena: Ten chłopak pod stołem.
Bobercik: Gdzie? Ach! Rarex!!!
Następuje scenka w zwolnionym tępie. Bobercik podbiega do Rarexa (5 minut), chwyta go(1 minuta) i wywala za drzwi(18 minut).
Relena: Mam pytanie. Czy Ty nie jesteś zboczeńcem?
Bobercik: -_- A czy wyglądam?
Relena: Nie, ale masz dziwną rodzinę, a pod stołem siedział jakiś głupek co patrzył się na moje nogi.
Bobercik(w myślach): Rarex! Jak mi się z nią nie uda to Cię zabiję!
Relena: Masz w tym pokoju wszystko! Laptop, telewizor, wielkie łóżko...
Bobercik: Telewizora nie używam, laptop by wchodzic na SSJPower(podliz) a łóżko, dwuosobowe, a tak jakoś.
Relena: Wow. A gdzie Ty będziesz spał?
Bobercik: Chciałem iśc do innego pokoju, ale boję się że Rarex coś Ci zrobi więc będę spał tutaj na fotelu.
Relena: Dobrze. Więc może ja już się położę.
Bobercik(w myślach): Kurde. Jak zaśnie to już nic ją tu nie zatrzyma. Muszę coś wymyślec. (do Releny) Naprawdę niczego nie chcesz?
Relena: Co? Nie. Nic. A co masz do zaproponowania.
Bobercik(w myślach): Kurde. Co?!?!
???: Boberciku!
Bobercik: A to kto? Przperaszam, zaraz wracam.
???: Boberciku!
Bobercik: Kim jesteś?
???: Nie pamiętasz mnie?
<Przypomnienie>
???: Boberciku!
Bobercik: A to co?
???: Boberciku!
Bobercik: Czego?!?!
???: Jestem twoim sumieniem (w skrócie - Dae). Jak spotkasz się z Bulmą padnij na kolana i bądź jej sługą!
Bobercik: Co?? Skąd znasz moje mysli? Odezwij się!!!!! Ej?!?!?!??!?!
<Koniec przypomnienia>
Bobercik: To zła strona Dae'go!!!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

:D no co za łoch Dae wez wykop wkoncu swoja zła strone bo mnie denerwuje :) he pamietaj ze moge ci pomuc zeby Rarex sie niedobierał do Releny :D
Bedzie moim workiem treningowym :twisted:
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Hehe, zła strona Daego come back XD I to w jakim momencie... Heh, a nagle przyszła dobra, nakopała złej i tyle XD
Czekam na następny odcinek, bo po dwóch, a nawet trzech ostatnich robi się coraz ciekawiej ^^ No i ciekawe, co się stanie w następnym odcinku ^^

BTW. Bartuś, co jest takiego złego w piciu piwa? Napój jak każdy inny, do tego oczyszcza nerki i jest moczopędny. Mimo wszystko Piwo=alkohol+lekarstwo+napój. Sam nie pijam, żeby nie było podejrzeń, nie lubie też osób pijących nałogowo, ale rozumiem napić się kufel.
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
ODPOWIEDZ