Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » wt maja 30, 2006 12:14 pm
tak? nie wiedziałem
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » wt maja 30, 2006 12:29 pm
BH Daimaouji pisze: bobercik pisze: Co ma fioletowy do nieumarłych?
Fioletowy to kolor smierc nie?
Niby z czego to wnioskujesz????
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » wt maja 30, 2006 12:38 pm
Dla mnie śmierć to był zawsze czarny.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » wt maja 30, 2006 12:40 pm
Dla mnie też, gdy ktoś umrze chodzi się na czarno a nie na fioletowo ubranym
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440 Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm
Post
autor: Tommy » czw cze 01, 2006 5:52 am
Czerwony to krew, czarny- śmierć, niebieski-niebo...
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » czw cze 01, 2006 11:09 am
Tommy pisze: niebieski-niebo...
Jak i smutek (co dowodzi ze w angiem jezyku "be blue" znaczy "byc smutnym")
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213 Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta
Post
autor: Raditz SSJ4 » pt cze 02, 2006 3:13 pm
Moje ulubione to niebieski niebo woda i czerwony ogień piekło krew
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » ndz cze 04, 2006 10:50 am
mój to zielony
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz sie 27, 2006 9:43 pm
Tommy pisze: Co do kolorów, to lubię zielony i pomarańczowy. Nie lubię fioletowego.
Wiem dlaczego nie lubisz filoletowego! Ponieważ jest to ulubiony kolor naszego strego znajomego Szymona .F.
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » ndz sie 27, 2006 9:44 pm
Niebieski i czarny
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » ndz sie 27, 2006 10:06 pm
niebieski... jutro jak ktos mi na gg przypomni to zrobie zdjecie mojego pokoju i wrzuce na net zebyscie mogli podziwiac to dzielo sztuki xD
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233 Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:
Post
autor: Kakarotto » pn sie 28, 2006 9:42 am
Uwielbiam Czarny...mmm
Kakarotto
tyle wystarczy.
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pn sie 28, 2006 10:09 am
moze i nie pasuje do tematu ale macie obczajcie moj po-czesci-niebieski-pokoj
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » pn sie 28, 2006 12:09 pm
Moj ulubiony to zielony- nadzieja. A tak na marginesie bialy-czystosc, fioletowy-smierc, czarny-zaloba:P, niebieski-kolor Maryi, wiecej kolorw nie pamietam juz:P
Beniu
SSJ 4
Posty: 271 Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu » śr sie 30, 2006 2:41 pm
krova pisze: moze i nie pasuje do tematu ale macie obczajcie moj po-czesci-niebieski-pokoj
Obrazek
na prawde Krowowaty pokój
też chce taki mieć
a moje ulubione kolory to niebieski czerwony i zielony