Bobercik Ball 2: Bobercik zakłada królestwo!

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Czy podoba Ci się Bobercik Ball 2?

Tak, jest super
10
45%
Może byc
3
14%
Nie czytałem
5
23%
Nie
0
Brak głosów
Największe badziewie na forum
4
18%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 41:"Bobercik i Dark Dae."



Bobercik: To Ty żyjesz?!?!
Dark Dae: Tak. Mogę Ci pomóc z Releną.
Bobercik: Niech zgadnę. Mam klękac i byc jej sługą?
Dark Dae: Skąd wiedziałeś?
Bobercik: Nie będę się tak upokarzał jak z Bulmą!
Dark Dae: To nie. Ale, wiesz, ja jestem specem od kobiet. Jestem po osiemnastu związkach.
Bobercik: O_O Wow!!!
Dark Dae: Hehehe. I co myślisz?
Bobercik: No...no dobra.
Dark Dae(w myślach): Hehe. Co za naiwne dziecko. Nie wie że później go wykorzystam.
Bobercik: Zgadzam się!
Dark Dae: Ale musisz podpisac umowę że spłacisz kiedyś dług.
Bobercik: (............) No dobra.
Dark Dae: Hahahaha. Czas na wykład. Rozdział 1: "Jak poderwac laskę?" Autor: Dark Dae.
Bobercik: A ile to ma rozdziałów?
Dark Dae: Jeden. I znam go doskonale.
Bobercik: No i...?
Dark Dae: Słuchaj jej każdego słowa. Odgaduj jej myśli. Gdy mówi zmęczonym głosem przynieś jej wody.
Bobercik: Wow. I to działa.
Dark Dae: Czasami. Jeśli jest zmęczona, połóź ją spac!
Bobercik: Ona jest zmęczona! Ale ja nie chcę by spała.
Dark Dae: Kobiety lubią różne rzeczy...
Bobercik: Gadasz o tym już pół godziny!!!
Dark Dae: Cicho siedź. To ja jestem specjalistą! Już kurde nie wiem. Jesteś ciżkim przypadkiem. Rezygnuję.
Bobercik: Pamiętaj że ja mi nie pomożesz umowa nie będzie ważna!
Dark Dae: Masz rację. Wiem. Walnij ją w łeb i zacznij całowac!
Bobercik: Debil!!!!!!!!!
Dark Dae: Dogadzaj jej!!!
Bobercik: Hmmm. To jest dobre! Ale jak mam jej dogadzac?
Dark Dae: Rób wszystko za nią. Usługuj jej.
Bobercik: Ale jak?
Dark Dae: Ja mam wszystko wiedziec?!?! Zrób jej, np. masaż!!!
Bobercik: A co to jest masaż bo zapomniałem?
Dak Dae: Agh!!! Co za głupek!!!
Bobercik: Walnąłem się w głowę i niektórych rzeczy nie pamiętam. Np. tego kiedy się walnąłem w głowę.
Dark Dae: Jeśli boli ją głowa to zrób jej masaż o tu. (Dae pokazuje miejsce na swojej głowie.)
Bobercik: A jeśli nie boli jej głowa?
Dark Dae: To masaż pleców. Swoją drogą jestem dobrym masażystą. Może otworzę salon...
Bobercik: A jak jej plecy nie bolą?
Dark Dae: To możesz innych części ciała. Ja osobiście lubiałem masaż pośladków a moja dobra strona masaż szyji.
Bobercik: Ach. A tak przy okazji jest to najdłuższa rozmowa w tym fan ficku. Rządzimy! Trwa cały odcinek.
Dark Dae: Wiadomo. Dark Dae rządzi!
Bobercik: To ja do niej idę. Dzięki za pomoc.
Dark Dae: Czekaj. Poczekajmy aż się odcinek skończy to nasze gadanie zajmie cały. xD
Bobercik: Dobry pomysł. Panie autorze! Kończ pan odcinek.
Autor: Niech wam będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

o ty ciulu jak mogles dac sie znowu wkopac ale na ogul spox odc.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Specjalnie robię swoją postac przygłupią. Ale w życiu taki nie jestem. A następny odcinek jest tak głupi :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Bobercik, hmmm, wiesz, że Ja naprawde mam chyba talent do masowania karku, szyi i pleców!?!
Bardzo ciekawy odcinek, dialog przez calutki odcinek ^^ No i Dark Dae(w skrócie "DD") dosyć inteligentny ^^ Heh, poucza i poucza... I beszta, a Bobercik daje się mu wrobić... Ehhh... XD

Czekam na nast. odcinek!
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 42:"Bobercik i Relena." *odcinek z gatunku "głupawka mnie wzięła"




Relena: Gdzie byłeś?
Bobercik: Rozmawiałem. Jak się cujesz?
Relena: Dobrze. Jestem tylko zmęczona.
Bobercik: Przyniosę Ci wody.
Chwilę później.
Relena: Dzięki. <słodki uśmiech>
Bobercik: Dae miał racje. Ona coraz bardziej mnie lubi!
Relena: O kim gadasz?
Bobercik: O nikim! A może chcesz masaż?
Relena: Masaż?
Bobercik: Tak. Uczył mnie sam Dark Dae.
Relena: Kto? Nie znam go. Ale jeśli możesz to zrób.
Bobercik(w myślach): Dark Dae jest genialny! Wszystko działa! (do Releny) Gdzie mam masowac?
Relena: Nie wiem.
Bobercik: Może wszędzie? <debilny uśmieszek>
Relena: Ni..nie wiem. <zawstydzenie>
Tymczasem.
Sanako: Ty stary dziadzie! Przez Ciebie synek się zgubił. Jako ojciec powinieneś go pilnowac!!!
EKV: Jak? On jest o wiele silniejszy ode mnie.
Sanako: Choc do pokoju. Wyjaśnimy to w nocy!
EKV: O kurde...
W pokoju Bobercika(Releny?).
Relena: Ale fajnie.
Bobercik: Hehe. Zaliczyłem już trzy razy całe ciało pomijając niektóre elementy.
Relena: Hehe. Najlepszy był masaż pleców. Choc masaże nóg, stóp, brzucha i głowy też były niezłe.
Bobercik: Hehe. (w myślach) Dark Dae kocham Cię.
Relena: Bardzo fajny masz pokój.
Bobercik: Wiem. A Ty co zrobisz? Jutro wracasz czy zostaniesz?
Relena: Nie wiem. A jak Ty chcesz?
Bobercik: Ja? Ja chcę byś została...na zawsze.
Relena: <Wielkie zawsztydzenie> Na za..zawsze?
Bobercik: Tak. (Robert powiedział to bardzo romantycznie xD)
Wtedy Bobercik zrobił coś czego nigdy by nie zrobił (choc po 11 szklankach mleka może). Zbliżył swoje usta do ust Releny i romantycznie ją pocałował. W nagrody otrzymał cios w twarz.
Relena: Wiedziałam! Jesteś zboczeńcem!
Bobercik: Nie! Poczekaj! Nie jestem! Co w tym złego że Cię pocałowałem?!?!
Relena: Znamy się jeden dzień!
Bobercik: Ale to wystarczyło żebym Cię...
Relena: Co chciałeś powiedziec?
Bobercik: (....) Żebym Cię polubił.
Relena: Jak mnie lubisz nie musisz całowac.
Bobercik: Ghh. Co mam zrobic byś została?
Relena: Hmmm. Wylisz mi stopy.
Bobercik: Ty pier***nięta jesteś?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!?!
Relena: Jak nie to nie.
Bobercik: Poczekaj!!!!!!!
Relena: To co? Hihihi.
Bobercik: To szantasz! Nie będę tego robił.
Relena: To papa.
Bobercik: Ghhh. Czekaj! Niech Ci będzie.
Relena: To chodźmy do pokoju.
Bobercik: Zaraz po tym polecę na Namek żeby wymazał to z twojej i mojej pamięci.
Relena zdjęła buty i skarpetki.
Bobercik: To najgorszy dzień w moim życiu.
Relena: Hihi.
Bobercik złapał stopę Releny.
Bobercik: Ghhh. Gha!!!!!!!!!!!
Relena: Spokonie.
Bobercik: Żegnaj okrutny świecie!
Relena: Stój!
Bobercik: Co?
Relena: To był test. Naprawdę to byś zrobił więc go zdałeś. Dzięki temu zobaczyłam że Ci naprawde na mnie zależy.
Bobercik: -_- To było chamskie.
Relena: Wiem.
Bobercik: Czeka Cię śmierc!
Relena: Haha. Chodź tu do mnie.
Bobercik: Dark Dae. Kocham Cię! Hihi. (zaznaczam że później nie działy się sceny z gatunku "sex" tylko normalnie okazywanie uczucia, poprzez głębsze dotknięcie ustami w usta)


Nie poruwnujcie mnie do tej postaci. To jest 100X głupsza wersja mnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Odcinek bardzo Mi się podobał! Mimo, że uważałeś, że jest najgłupszy, jaki napisałęś, to jednocześnie trzyma powage z nutką humoru ^^ Bardzo ciekawy, mile się go czytało ^^ Czekam na następny ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bobercik: To zła strona Dae'go!!!!!!!
Tak? Smieszne , myslalem ze Piotrek jest 100% zly
Bobercik: Dobry pomysł. Panie autorze! Kończ pan odcinek.
Autor: Niech wam będzie.
Co do? Dlaczego mowiles sam do siebie? LOL
Ostatnio zmieniony śr sie 30, 2006 3:57 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

BH Daimaouji pisze:
Bobercik: To zła strona Dae'go!!!!!!!
Tak? Smieszne , myslalem ze Piotrek jest 100% zly
W jego FanFicku Moja postać rozdzieliła się na złą i dobrą stronę. A w prawdziwym życiu to jestem neutralno-dobry, a czasem chaotyczny-neutralny, czyli ani zły, ani dobry...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 43:"Wielka miłośc."



Rano.
Bobercik: Ziew. Ale fajnie się spało. Miałem super sen.
Robert obrócił się i spostrzegł Relenę śpiącą koło niego.
Bobercik: To nie był sen? O kurde.
Relena: Zieeeeeew. Cześc. Jak się spało?
Bobercik: Dobrze. Mam pytanie. Dlaczego nic nie pamiętam?!?! Piłem alkohol?
Relena: Piłeś 11 szklanek mleka.
Bobercik: Aha. Pewnie zrobiłem coś głupiego. Powiesz mi co?
Relena: Najpierw robiłeś mi masaż całego ciała...
Bobercik: ...super...
Relena: ...potem mnie pocałowałeś...
Bobercik: O_O Ja???
Relena: Tak. A na końcu ja się obraziłam, chciałam odejśc lecz Ty mnie zatrzymałeś i powiedziałeś że zrobisz wszystko żebym została...
Bobercik: O kurcze. Coś czuję że będę tego żałował. I co zrobiłem?
Relena: Ja powiedziałam żebyś wylizał mi stopy...
Bobercik:...a ja tego nie zrobiłem...
Relena: Nie chciałeś, ale gdy odchodziłam w ostatnim momencie się zgodziłeś.
Bobercik: O_O O kurde!
Relena: Gdy już trzymałeś moją stope i zbliżałeś do ust...
Bobercik: Agh!!!!!!!!!!
Relena: Zareagowałeś podobnie. Ale ja Cię zatrzymałam i powiedziałam że to test.
Bobercik: Dzięki Ci. Gdyby jednak to zrobił bym się chyba zabił. Człowiek jest dziwny bo 11 szklankach mleka. Dziwne że autor nigdy nie nazwał tak odcinka.
Autor: Nie twoja sprawa!
Bobercik: A...co się działo...w no...nocy.
Relana: Nie bój się. Nic się nie stało.
Bobercik: Ufff. To dobrze. A zostaniesz tutaj?
Relena: Hehe. Że Ty nic nie pamiętasz.
Bobercik: A co ja znów zrobiłem?!?!
Relena: Pytasz się czy zostanę? Wczoraj w nocy pytałeś się ze sto razy.
Bobercik: Kurde. Co było w tym chol**nym mleku?!?!
Relena: Ale miałam obaw. Hahaha. Zostaję jeśli dalej chcesz.
Bobercik: No pewnie. A czy...
Relena: Co?
Bobercik(w myślach): Kurde, czemu ja się wstydzę!
Relena: O czym myślisz? Nie wstydź się!
Bobercik: Eeee...czy My jesteśmy razem. To znaczy się...ze sobą. Znaczy się...
Relena: Wiem o co chodzi.
Bobercik: I jak?
Relena nic nie odpowiedziała tylko pocałowała Roberta.
Bobercik: Ach. Ale to było słodkie.
Relena: A Ty miałeś dziewczynę?
Bobercik: Tak, ale zginęła.
Relena: A gdyby jakimś cudem odżyła to z kim byś był?
Bobercik: Szczerze? Z tobą kochanie. <podliz>
Relena: Hehe.
Bobercik: Dobra. Koniec tego leżenia. Czas wstawac!
Relena: Dobrze.
Bobercik: Idę się umyc.
Kilka minut później.
Relena: Teraz ja.
Bobercik: Mam pomysł. Ja Cię umyję.
Relena: Bardzo śmieszne.
Kolejne kilka minut później.
Bobercik: Hehe. Fajny fan fick. Zamiast walk, itp. to jak telenowela.
Autor: Masz coś do mnie?!?!
Narrator: Nie kłócic się!
Bobercik: Dobrze, już dobrze.
Relena: Z kim rozmawiasz?
Bobercik: Z autorem i narratorem.
Relena: (........) Aha.
Bobercik: A przy okazji. Wiesz że to królestwo, a Ty jesteś królową?
Relena: Naprawdę? Królową? Kiedyś byłam królową.
Bobercik: To masz doświadczenie.
Relena: A twoją królową też jestem? <uśmiech>
Bobercik: No pewnie. <głupi głosik>
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Oj, oj, oj! Coś się szykuje, bo Bobercik się chyba boi, dlatego zmienił głos na końcu! A fajnie się zmieniły odcinki, nie koniecznie walki są fajne ^^ Heh, a Dark Dae zastał Cię jak się "zmleczyłeś" i teraz gdzieś zniknął XD XD Hehe, Ciekawie, ciekawie!

BTW. Ciekawe co z Sanako i tatą Bobercika? XD I co z Sesshomaru? Nie będzie zazdrościć Releny? Mam nadzieję, że dowiemy się w nast odcinku!
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 44:"Turniej o Tytuł Najlepszego Pod Słońcem."




Miesiąc później.
Bobercik: To był najlepszy miesiąc w moim życiu.
Relena: Cieszę się.
Sesshomaru: Nudno jest! Żadniej akcji! Nikt nie chce nas zabic!
Ikoden: Masz rację.
Sesshomaru: Może polecimy na Ziemię?
Bobercik: A po co?
Sesshomaru: Dziś zaczyna się Turniej o Tytuł Najlepszego Pod Słońcem.
Bobercik: A skąd Ty o tym wiesz?
Sesshomaru: Hehe. Skądś. Ja lecę.
Ikoden: Ja też!
Bobercik: Ech. Ok, ale reszta zostaje!
Relena: Ja też chcę leciec!
Bobercik: No dobra. Ty możesz.
I tak czwórka bohaterów poleciała na Ziemię.
Komentator: Witamy na Turnieju! Nasza maszyna mieżąca siłę wylosowała pary walczące w pierwszej rundzie.
Son Goku vs. Tenshin Yamscha vs. Piccolo Sesshomaru vs. Krilan Mr.Satan vs. Rm.Natas Vegeta vs. Gohan Ikoden vs. Chaozu Bobercik vs. Ronaldinho F.Trunks vs. Cień
K: Czas rozpocząc walki! Pan Goku zmieży się z Panem Tenshinem.
Walka rozpoczęła się. Goku zaatakował i oczywiście osiągnął znaczną przewagę. Tenshin wiedział że wygrac może tylko za pomocą Działa Qigong.
Tenshin: Działo Qigong!!!!!!
Kakarotto zmienił się w SSJ i zablokował atak.
Goku: Wybacz Tenshin, ale przegrałeś.
I tak się stało. Goku podbiegłdo Tenshina i jednym ciosem powalił go na Ziemię.
Komentator: Wygrał Pan Goku! Następna walka: Yamscha vs. Piccolo!
Piccolo: (..................)
Yamscha: -_-
Piccolo zaatakował i pokonał Yamsche.
K: Teraz Sesshomaru vs. Krilan!
Walka była krótka. Wiadomo kto wygrał.
K: Mr. Satan vs. Rm.Natas!!!
Klon Mr.Satana był jeszcze gorszy od orginału i szybko przegrał.
K: Vegeta vs. Gohan!!!
Walki nie obejrzeliśmy ponieważ Bobercik, Puszek, Relena i Ikoden poszli na obiad. Po kilku minutach usłyszeli:
K: Vegeta zwycięża!
Sesshomaru: Teraz Ty Ikoden.
Ikoden: Dobra. Idę.
K: A teraz Chaozu vs. Ikoden.
Ikoden: To będzie łatwe.
Brat Bobercika wygrał.
K: Bobercik vs. Ronaldinho!!!
Bobercik: Nie lubię Cię! Big Bang Kame Hame......Ha!!!!!!!!!!
Ronaldinho odleciał w przestworza.
K: F.Trunks vs. Cień.
Walka zaczęła się. Trunks chciał ją szybko zakończyc, lecz Cień był niesamowicie silny.
F.Trunks: Skąd ta moc?!?!
Cień: Final Flash!
Trunks przegrał!
K: Tr...Trunks przegrał!!!
Wszyscy: O_O


Czas powalczyc w FF
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ehhh, szkoda, że krótkie walki, ale dzieje się przynajmniej więcej akcji, aż za dużo wg Mnie na raz XD
Czekam na następny odcinek
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 45:"Cień. Kto to taki???"



K: Oto pary kolejnej rundy:
Son Goku vs. Piccolo Sesshomaru vs. Mr.Satan Vegeta vs. Ikoden Bobercik vs.Cień
K: Pierwsza walka! Pan Piccolo vs. Pan Son Goku!
Piccolo: Kiedy my ostatnio walczyliśmy?
Goku: Hehe. Wybacz Piccolo, ale muszę Cię pokonac.
Piccolo: Hehe. Makanasappo!!!
Kakarotto dostał prosto w twarz.
Goku: Auuu! Prawie mnie zabiłeś.
Son Goku zepchnął Piccola z ringu za pomocą Kiai.
K: Teraz walczą Sesshomaru z Panem Mistrzem Mr.Satanem.
Sesshomaru: (...) Ja mam walczyc z czymś takim?
K: Ta...tak.
Sesshomaru podszedł do Mr.Satana, popatrzył na niego i zasadził mu w ryja. xD
K: Co?!?! Mr.Satan przegrał?!?!
Sesshomaru: Heh.
K: Na..następna walka...Vegeta vs. Ikoden.
Vegeta: Heh. Łatwizna.
Ikoden: Hehe.
Obaj wojownicy zmienili się w SSJ i rzucili na siebie. Walke wręcz Sesshomaru skomentował tak:
Sesshomaru: Nuda.
Vegeta zrobił Big Bang Attack.
Sesshomaru: Cienias.
Obok Puszka stał wysoki męszczyzna, który ciągle darł się:
Brolly: Kakarotto!
Po kilku minutach Puszek nie wytrzymał.
Sesshomaru: Zamknij się!
Brolly: Kakarotto!!!
Sesshomaru: Już walczył.
Brolly: Kakarotto!!!!!!!
Puszek zabrał Brolly'ego w ciche miejsce. Chwilę później wrócił.
Bobercik: Co mu zrobiłeś?
Sesshomaru: Hehe.
Gdyby ktoś dobrze się przyjrzał wypatrzył by na niebie lecącego, płaczącego wojownika. xD
Sesshomaru: Kto wygrywa?
Bobercik: No właśnie nie wiadomo.
Sesshomaru: Ej! Kończcie to! Nudno jest!
Vegeta: Spadaj śmieciu.
Sesshomaru: -_-
Bobercik: O kurde. Vegeta przegiął.
Sesshomaru: Te Vegeta! Lecimy! Załatwimy sprawę na osobności!
Ikoden: Ja tu walczę!
Puszek walnął mocno Ikodena a ten spadł poza ring. Sesshomaru i Vegeta odlecieli.
K: Eeee. Sam nie wiem kto wygrał. Teraz walka Bobercik vs. Cień.
Bobercik: Kim Ty jesteś?
Cień: Nie pamiętasz?
Bobercik: Nie!
Cień: Może sobie przypomnisz.
Ta walka była niesamowita. Cień był o wiele silniejszy! Jednym ciosem pokonał Bobercika.
K: Odliczam! 10, 9...
Bobercik: Kim jesteś?
K: 8, 7...
Cień: Znajomym. Pamiętaj o umowie.
K: 6,5...
Bobercik: Jakiej?
K: 4,3...
Cień: Kiedyś sobie przypomnisz. Chcesz dalej walczyc?
K: 2,1...
Bobercik: Tak, ale...
Cień: To ja znikam.
K: Zer...co??? Cień nagle zniknął z pola walki! Wygrał Bobercik!
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert jak smiesz obrazac Broli'ego?! BTW jak herkules weszedl do nastepnej rundy przeciez przegral :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 46:"Pojedynek."



K: Oto pary pófinałowe:
Son Goku vs. Sesshomaru Bobercik vs. -------------
Sesshomaru: Nakopałem Brolly'emu to i tobie nakopię.
Goku: Zobaczymy. SSJ2!!!!!!!!
Walka zaczęła się. Puszek ruszył do natarcia. Kopnął mocno Goku w...no wiadomo gdzie.
Goku: Ała!!!!!!!!!!!!!!!
Sesshomaru: Hehe. Masenko.
Pocisk trafił Goku, który spadł na ring(walczyli w powietrzu).
Goku: Ghaaa.
Sesshomaru: Hehe. Kame.......hame........ha!!!!!!!!
Goku: Ghaaaa!!!!!!
Potężna fala Ki trafiła Kakarotta.
Goku: Ghaaaaaa! (poraz trzeci)
Sesshomaru: Nudny jesteś. Giń! Death Ball!!!!!!!!!!
Potężna, malutka kula leciała w stronę Kakarotta. Ten odskoczył i kopnął Puszka w głowę.
Sesshomaru: Heh. Niezła zagrywka.
Puszek rąbnął Kakarotta w brzuch.
Sesshomaru: Nudny jesteś. Robert pożyczam twoją technikę!
Bobercik: Co? Chyba nie myślisz o...
Sesshomaru: Super Działo Qigong.
I tak Son Goku odpadł z turnieju.
K: Pan Goku przegrał! W finale walczyc będą Sesshomaru i Bobercik.
Sesshomaru, Bobercik: Heh
Bobercik: Mam nadzieję Cię pokonac.
Sesshomaru: Nie masz szans.
Bobercik: Hehe. Hahahaha!
Sesshomaru: Hahahaha!!!
Wszyscy: -_- Z czego oni się śmieją?
Sesshomaru: Hahahaha!!!!!
Bobercik: Hahahahahahaha!!!!!!
K: Przepraszam, ale czas walczyc.
Bobercik: Co? Aha. Ok. Choc Puszek. Czas przegrac.
Sesshomaru: Ok.
???: Ta walka może byc ciekawa. Zwrócę im moc na tą walkę.
Nagle.
Bobercik: Ach. Moja moc...
Sesshomaru: Wróciła!!!
Bobercik: Mistic Bobercik!
Sesshomaru: Pełna moc!
Bobercik, Sesshomaru: Hehe. Teraz nie masz szans!
Relena: Roberciku! Trzymaj się.
Bobercik: Spoko.
Sesshomaru: Nie lubię walki wręcz. Walimy od razu na maksa.
Bobercik: Bo wiesz że w walce wręcz jestem lepszy. Tchórz!
Sesshomaru: Final Flash!!!!!
Fala Ki trafiła Bobercika.
Bobercik: O żesz Ty!
Sesshomaru: Heh. Szybki Pociski Puszka.
Kilkanaście malutkich pocisków zraniła Roberta w różne części ciała.
Relena: Aaaaa! Robert!
Bobercik: Kamehameha!!!!!!
Puszek teleportował za przeciwnika i zaczął z wielką szybkością bic go w plecy.
Bobercik: Au! Au! Au! Au! Au!
Obrazek
ODPOWIEDZ