Sygnatury

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

kris: coraz lepiej ci wychodzi... ciesze sie, ze uczysz sie na moich pracach, ale sproboj tez wymyslic cos nowego, swojego ;) nie mowie oczywiscie zebys nie probowal powtarzac po mnie, bo to tez dobra metoda nauki, ale sproboj byc bardziej kreatywny :]

szpaner: pierwsza 'pozytywna' ocena twojego autorstwa jaka widze :P bardzo mi z tego powodu milo :P widzialem ze zawsze proponujesz brushe i z tym calkowicie sie z toba zgadzam, ale jednak tu wyszlo mi calkiem fajne tlo bez ani jednego brusha :D to same render clouds, pixelerate i radial blury pomieszane z soft lightem i multiply :P
czcionka faktycznie troche marna, bo nieczytelna... co do layer style to uzylem wylacznie drop shadow i bevel & emboss.

apropo tla koloru mojego postu... czy to konieczne? :F probowalem dac transparent, ale jakos sie krzaczy na forum... czy tylko mi sie tak wydaje? wiecie cos na ten temat? <lol>
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Zrobiłem Sygne o innej tematyce ( Saint Seiya )

Obrazek


( włascie to wiem ze słabe KKRT ale mi sie nudziło wiec mogłem zrobić )

chciałbym zobaczyć twoią prace :)
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2006 12:52 pm przez Kris, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

słaaaabe...

Obrazek

nie chcialo mi sie robic obramowania :) ogólnie obrazek powstał w baaaardzooo nuuuudny sobotni dzień ... ; 0
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

i znowu nudno było więc się sygnę zrobiło :)


Tutaj OBraz :D

Fajna praca KKRT najbardziej podoba mi się napis :) 7/10 :)
(teraz czekam na ponowną ocene :D)
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kakarotto - Fajna sygniatura , ale wiesz , za bardzo nie lubie tego (Cenzura) wiesniaka 4- , hmm dziwne ta mina Kakarotta wydaje mi sie znajoma , czybys mial kiedys taka mine na swoim avatarze?
Krystian - Hmmmmmm nie podoba mi sie jak Kakarotta pewnie , za bardzo zamazana postac Vegety? 3+
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

BH - dlatego że na chwile obecnom nie mam cellsów na kompie z obrazkiami a tylko ten miałem na dysku... :)

Kris:
słabe.. poczytaj jakies tutoriale o photoshopie na necie :)
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Kostek
USSJ
Posty: 78
Rejestracja: czw sie 31, 2006 8:35 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kostek »

Ehh :P powiem tak :P poziom grafików na forum jest katastrofalny xD

Dobra macie podziwiajcie :P

Obrazek
Obrazek
[center]Obrazek [/center]
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

he ładne

7/10
7,8/10
8/10
(teraz juz oceniałem na skalę "swiatową")

[ Dodano: Sob Wrz 09, 2006 11:05 pm ]
hmm właśnie coś odkryłem nowego.

Bardzo prosze o kreatywną ocene (chociaz pierwszy raz zrobiłem cos takiego )

Mega Obraz :D

(BLURA zapomniałem )
(własnie o taka ocene mi chodziło )
( i jeszcze jedno dla twojej wiadomosci przy tej pracy niebył użyty nawet jeden filt :D )
Ostatnio zmieniony ndz wrz 10, 2006 8:07 am przez Kris, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Kostek
USSJ
Posty: 78
Rejestracja: czw sie 31, 2006 8:35 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kostek »

Kris :P filtry to nie droga do sukcesu :P

Powiem tak :P Clouds>Defirence Clouds 4x> tło z rendera> warstwy na overlay>anglend strokes :P i jakoś wygląda tło :P a ta pracka kiepska 1/10 <ale jestem surowy xd>

Skoro jesteś naprawde dobrym grafikiem, to możesz być surowy i oceniać jak tylko chcesz innych grafików(bez używania wulgaryzmów XD) - Dae
Ostatnio zmieniony ndz wrz 10, 2006 6:55 am przez Kostek, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Obrazek [/center]
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

ostatnio jakoś ciągle mi się nudzi więc se robie sygny

OBRAZ


(robię to dla zabawy :) )
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Jeśli chodzi o tło o wiele lepiej, jeśli chodzi o obrazek i napis - katastrofa : )

3/10

[ Dodano: Pią Wrz 15, 2006 3:44 pm ]
No więc ja coś postanowiłem wstawić :) Troche mi obrazek nie wyszedł i czionka też troche nijaka ale myśle że wyszło "nieźle"

Obrazek

Jeśli obrazek byłby za mały kliknij TU
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Hmmm, zrobiłem pierwszą w życiu sygnaturke w Photoshopie. Może nie jest najlepsza, ale warto chyba pokazać, no nie?

...Żeby zobaczyć cały obrazek trzeba nań kliknąć...
Obrazek

Proszę o szczęrą ocenę, a znających się na photoshopie proszę o porady na PW. Z góry dziękuję ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Kostek pisze:Ehh :P powiem tak :P poziom grafików na forum jest katastrofalny xD

Dobra macie podziwiajcie :P

Obrazek
Obrazek
1. piksele na postaci zabijaja (chyba ze robisz sig dla slepych), fioletowy napis ledwie czytelny, brzydka ramka (np na bialych elementach tla nie ma jej wcale...

2. postac tez ma straszne piksele... oprocz tego lepiej niz praca nr1
Awatar użytkownika
Kostek
USSJ
Posty: 78
Rejestracja: czw sie 31, 2006 8:35 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kostek »

krova pisze:
Kostek pisze:Ehh :P powiem tak :P poziom grafików na forum jest katastrofalny xD

Dobra macie podziwiajcie :P

Obrazek
Obrazek
1. piksele na postaci zabijaja (chyba ze robisz sig dla slepych), fioletowy napis ledwie czytelny, brzydka ramka (np na bialych elementach tla nie ma jej wcale...

2. postac tez ma straszne piksele... oprocz tego lepiej niz praca nr1
Człowieku albo ty jesteś ślepy albo masz zasłabe okulary.. gdzie tam masz pixele...

Napis Gniewny jest specjalnie wykonany taką techniką.. Na życzenie Gniewusa XD
A taka ramka jest najlepsza jaka może być a nie jakieś sztuczne wogule nie wyglądające..
Nie tylko ja mam taką opinie.. znasz Zawiasa? Scorp'a? JaneQ'a? no to pogadaj o ramkach..
I nie wiem, gdzie ty widzisz pixele .. ponieważ Free Transform nigdy nie robi pixeli..
[center]Obrazek [/center]
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

mam szczerze w dupie to, co uwazasz za najlepsza ramke, i to co mysla o niej twoi koledzy z podworka ktorych ksywkami sypiesz jak z rekawa... moje okulary to tylko moja sprawa i zapewniam cie ze nie jestem slepy. jak nie chcesz zeby ktos ocenial twoje prace, to nie wystawiaj ich w takich miejscach jak forum. chyba mam prawo do wyrazenia swojej opinii?
ODPOWIEDZ