kris: coraz lepiej ci wychodzi... ciesze sie, ze uczysz sie na moich pracach, ale sproboj tez wymyslic cos nowego, swojego

nie mowie oczywiscie zebys nie probowal powtarzac po mnie, bo to tez dobra metoda nauki, ale sproboj byc bardziej kreatywny :]
szpaner: pierwsza 'pozytywna' ocena twojego autorstwa jaka widze

bardzo mi z tego powodu milo

widzialem ze zawsze proponujesz brushe i z tym calkowicie sie z toba zgadzam, ale jednak tu wyszlo mi calkiem fajne tlo bez ani jednego brusha

to same render clouds, pixelerate i radial blury pomieszane z soft lightem i multiply

czcionka faktycznie troche marna, bo nieczytelna... co do layer style to uzylem wylacznie drop shadow i bevel & emboss.
apropo tla koloru mojego postu... czy to konieczne? :F probowalem dac transparent, ale jakos sie krzaczy na forum... czy tylko mi sie tak wydaje? wiecie cos na ten temat? <lol>