Ulubieni wojownicy z forum SSJ POWER

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Orginal_DIDIX pisze:Oto lista w tym tygodniu <w każdy Wtorek będzie ona aktualizowana>
1.Kris &#8594;
2.Bobercik &#8594;
3.DF &#8594;
4.Dae &#8594;
5.Kenyan &#8594;
6.BH &#8594;
7.Rav &#8594;
8.Wolak &#8594;
9.Adrian &#8594;
10.Arti &#8594;


&#8593; wzrost w notowaniu
&#8595; spadek w notowaniu
&#8594; pozycja ta sama co w zeszłym tygodniu


Ławka rezerwowych:
-Sowa
-Szymekk1990
-Bart
-Bliz
-Bunio11
Dobry pomysł Didix. Tez tak zrobię:

:arrow: bez zmian
:grin: awans
:sad: spadek
:twisted: awans do 10
:evil: spadek z 10

1.Wolak :arrow:
2.Bartuś :arrow:
3.Dae :arrow:
4.Kenyan :arrow:
5.Didix :arrow:
6.Kris :arrow:
7.Ikoden :arrow:
8.pp3088 :arrow:
9.Dragon Fist :arrow:
10.Tommy :arrow:

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 9:53 pm ]


"Nowa lista"

1.Wolak :arrow:
2.Bartuś :arrow:
3.Dae :arrow:
4.Didix :grin:
5.Kris :grin:
6.Kenyan :sad: nie wchodzi zbytnio na forum, neostox nie działa, ale jak tylko wróci to wróci też do czołówki
7.Dragon Fist :grin:
8.pp3088 :arrow:
9.Ikoden :sad:
10.Kakarotto :twisted: tak na dobry początek XD

:evil: Tommy - to nie on spadł, tylko inni awansowali
Obrazek
Awatar użytkownika
Ikoden
SSJ 2
Posty: 116
Rejestracja: śr lip 19, 2006 7:37 pm

Post autor: Ikoden »

A też zrobie swoją listę. :P

Legenda:
:arrow: bez zmian
:grin: awans
:sad: spadek (Bobercik mam nadzięje, że pozwalasz na pożyczenie [jak coś to moge usunąć]) Narazie daje liste pierwszą.

1. Bobercik :mrgreen:
2. Dae :mrgreen:
3. BH :mrgreen:
To trójca :P
4. pp3088 :wink:
5. Kris :wink:
6. Dragon fist :wink:
To narazie tyle :P
6.
www.dbo2.pl - Zapraszamy :P
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Oto lista w tym tygodniu <w każdy Wtorek jest ona aktualizowana>
1.Kris &#8594;
2.Dae &#8593; +2
3.Bobercik &#8595; -1
4.DF &#8595; -1
5.Kenyan &#8594;
6.Wolak &#8593; +2
7.Arti &#8593; +3
8.BH &#8595; -2
9.Szymekk1990 &#8226;
10.Rav &#8595; -3



&#8593; wzrost w notowaniu
&#8595; spadek w notowaniu
&#8594; pozycja ta sama co w zeszłym tygodniu
&#8226; nowość na liście

Ławka rezerwowych:
-Adrian
-Sowa
-Bart
-Bliz
-Bunio11
Fight.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Nowa lista:

1.Dae :grin: gadamy, komentujemy, fajny kolega XD z 3
2.Wolak :sad: nie on spadł tylko Dae awansował z 1
3.Bartuś(BH) :sad: to samo co u Krzysia z 2
4.Dragon Fist :grin: ostatnio dużo się działo, bliżej się zapoznaliśmy z 7
5.Kris :arrow:
6.Didix :sad: z 4
7.Kenyan :sad: z 7 ostatnio nigdzie go nie ma
8.Ikoden :grin: z 9
9.pp3088 :sad: z 8
10. Kakarotto :arrow:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

:arrow: Bart - Przede wszystkim dzielimy tematy muzyczne, ale znajdzie sie też wiele innych...Stary kolega, o którym z pewnością mogę powiedzieć dużo dobrego. W Bartku i mnie znajdziecie dużo wspólnych cech

:arrow: Bartuś kun - Od niego dostałem pierwsze PW na forum, z nim jako pierwszym rozmawiałem na gg, Bartuś był pierwszym użytkownikiem z którym się zaprzyjaźniłem Niełatwo jest się z nim kolegować, ponieważ ma tendencje do szybkiego denerwowania się, ale chyba wychodzi mi to zadanie Do tego to mój kuzynek jeżeli
mówimy o świecie DB. Po ostatniej około 30 minutowej rozmowie przez telefon przypomniały się stare dobre czasy...

:arrow: Bobercik- cóż, bardzo dużo mi pomaga, jestem bardzo wdzięczny... Bardzo dobry z Niego przyjaciel, dzięki Robert!

:arrow: Dae - Lubię z nim rozmawiać, ponieważ czuję w nim coś innego niż w pozostałych użytkownikach forum, ma w sobie jakieś nieodłączne dobro wypływające z serca... Jesteśmy tacy sami, dajemy nic w zamian nie dostając, marnujemy w ten sposób niestety własny potencjał... Dzięki Ci Dae, jesteś dobrym przyjacielem.

:arrow: Didix - Stary dobry brat Maciek, co by tu rzec, po prostu Didix Ball!

:arrow: Kris - Przyjaciel, jak gdyby od lat, wiele wiele tematów do rozmów, zamierzam odwiedzić go w Poznaniu w wolnym czasie, przeżyliśmy już wiele przygód razem i to niekoniecznie na SSJPOWER. Teraz kuruję się z doła, może uda mi się wyzdrowieć kiedyś z pomocą kolegów, liczę na Krystiana, bo pomaga mi jego przyjaźń.

:arrow: Rav - Niewątpliwe najsympatyczniejszy spośród Adminów których miałem okazję poznać, można z nim porozmawiać jak z prawdziwym kolegą, na pytanie nie odpowie: "spadaj bambusie, marnujesz mój czas". Po spotkaniu sam na sam z Rafałem potwierdzam opinię, bardzo miły człowiek.

:arrow: Wolak(Krzysiu) - Taaak, znamy się już kawał czasu, fajny kolega, lubię z nim rozmawiać, zazwyczaj mamy luźne tematy, ale zawsze chyba się rozumiemy. Tak, teraz trzeba mnie pocieszyć, Krzyś pomóż!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

:arrow: Dae - wspaniały kolega, człowiek legenda, mod-geniusz, komentator bloga. Po prostu ideał ^^

:arrow: Wolak - super inteligentny, miły dla młodszych ^^

:arrow: Bartuś kun (BH) - trudny charakter, ale to naprawde wspaniały kolega

:arrow: Kenyan - bardzo inteligentny człowiek, lecz czasami zbyt nerwowy :twisted:

:arrow: Didix - osoba z którą wspaniale się rozmawia, tak jak ja fan kolarstwa

:arrow: Dragon Fist - ostatnio dużo gadamy, bardzo fajny kolega ^^

:arrow: Kris - jak zrobi mi logo to może coś o nim napisze :razz: a tak na serio bardzo fajnie się z nim gada

:arrow: Tommy - przyjaciel w życiu osobistym i pracy zawodowej xD

:arrow: Ikoden - spoko kolo xD

:arrow: Tymbarg and Todziś - moja parafia ^^

:arrow: pp3088 - bardzo fajny i (nie)miły kolega (żart w nawiasie)

:arrow: Rav i Arti - rządzą tutaj. Rav ma fajne poczucie humoru a Arti wymyśla ciekawe tematy

:arrow: Roksia 10 - siostra ^^

:arrow: Kana - młodsza, sympatyczna siostra Kenyana

:arrow: Kakarotto - fajny koleś, znaleźliśmy wspólny język

Chyba wymieniłem wszystkich. A teraz "10":

1.Dae &#8594;
2.Wolak &#8594;
3.Bartuś kun &#8594;
4.Kenyan &#8594;
5.Kakarotto &#8594;
6.Didix &#8594;
7.Kris &#8594;
8.Dragon Fist &#8594;
9.Ikoden &#8594;
10.Tommy &#8594;

Dałem moje "sympatie" na forum a nie w życiu prywatnym (dlatego Tommy tak nisko np.)


ZAPOMNIAŁEM O SASUKE!!!!!!!! WYBACZ!!!!!!!!!

:arrow: Sasuke - super kolega, któremu mogę zaufac ^^
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

:evil: Tommy - to nie on spadł, tylko inni awansowali
Skoro inni awansowali, to musiałem spaść. :razz:

Moja lista:

todziś - mało robi, ale go lubię
tymbarg - jw.
bobercik - ostatnio się pogodziliśmy xD
Kenyan - ostatnio mało go widzę, ale ciągle lubię
dae - dużo go widzę i też lubię, bo wszędzie go pełno
BH Daimaouji - też mało widzoczny, BH mam nadzieję, że nie odeszłeś.
Rav - ADMIN rulez
Roksia 10 - siostra boberta xD

[/quote]
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

No raz kiedys daje te liste, to dzisiaj jest to kiedys:P

Dae- chociaz ostatnio nie gadalismy [moze przez to ze wyjechalem]
Kris- tez nie gadalem ale jak mozna go nie lubic:P
DF- ostatnio jakos zagadalem do niego (co prawda krotko ale ;)) )
PP3088- lubiem go bo jest madry chociaz czasami ma odpaly [ja tez :P ]
Rav,Arti- piaskownica jakby na odleglosc:P
Atom- swoj gosc:D
Kenyan- madry, qmaty gosc
Wolak - inteligent:D [jeden na cale SSJ Power (wlacznie z forum :mrgreen: )
Didix - madry chopak:D czesto pisze fajne,dlugie opowiadania, fanficki itp. Kiedys wystapilem w jednym:D

Kolejnosc jest losowa, nie ma ze kogos bardziej lub mniej lubie tylko poprostu kto pierwszy do łba wpadł ten byl pierwszy, itd. na liscie :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Michal pisze:BH Daimaouji - też mało widoczny, BH mam nadzieję, że nie odeszłeś.
1.Pisz samo BH
2.Hmmmmmm chyba raczej ty odeszles , ja tu jestem czesto , choc nie widze juz tu nic ciekawego
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Hmmmmmmm temat sie nazywa ulubieni wojownicy a nie pisz tak, a jak piszecie to piszcie po polsku odeszles czy odszedles?. A pozatym nie temat na rozwazanie kto odszedl a kto nie... (wiem spam, ale dla dobra ludzkosci)
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

todziś - mało robi, ale go lubię
tymbarg - jw.
bobercik - ostatnio się pogodziliśmy xD
Kenyan - ostatnio mało go widzę, ale ciągle lubię
dae - dużo go widzę i też lubię, bo wszędzie go pełno
BH Daimaouji - też mało widzoczny, BH mam nadzieję, że nie odeszłeś.
Rav - ADMIN rulez
Roksia 10 - siostra boberta xD

czyli to co dzisiaj rano, ale


Kris - dopiero się poznaliśmy, a już go polubiłem, szczególnie za mecz ŁKS-Flota.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Michal przestan z tymi "BH Daimaouji" daj poprostu "BH" , jestem zascycony , ze tak mnie nazywasz , ale nie trzeba

Teraz ja znowu , kolejnosc nie gra roli

Tomek
Robert
Piotrek
Krzyś
Krystian
Adrian
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

BH Daimaouji pisze:hoc nie widze juz tu nic ciekawego
To się dołącz do Organizacji :<
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Borys - osoba z którą najlepiej się rozumiem poznałem go jako pierwszego i odrazu go polubiłem , przezyłem z nim wile przygód .
BH - osoba intrygująca względem charakteru . ( podobny do smolarka)
Dae - he czesto z nim rozmawiam jest super kolegą , zna sie na na rpg i nietylko.
Wolak - co by tu powiedziec o najlepszym "komiku " jest fajny i da się z nim rozmawiac na wszystkie tematy
Bobercik - spox kumpel fajnie sie znim gada i gra w snookera. super pomysły
Bart - osoba intelientna i panująca na
Adrian - kolega któremu niesposub odmowic :d
Arti - osoba trzeźwo myślaca
Rav - najlepszy admin jakiego znam
Keyn - sympatyczny (nauczyciel;)) z którym gram w lf2 :D
PP3088 -Osoba z którą dawno zaczerpnełem kontakt
Didix - j.w. i mój FF syn
Bliz - inteligentny człowiek wygląd nieprzedstawia jego wieku.
Reaven - stary kumpel z którym poniekąd rozmawiam.
Szpaner - zawsze za szpanuje :) zna sie na grafie i ogolnie jest spoko
Vexeta - uu ten to umiał robić gry w rpg marker spoko koleś ciekawe co sie z nim teraz dzieje
Tommy - osoba dośc ciekawa i "grzeczna"
KKRT - nastepna osoba znajaca sie na grafie , ,<cool>

( lista nie ma kolejnosci , chyba wszyscy )
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

nie wiem nie mam ulubionych userów ale może kilka których dłużej znam i tych którch znam mniej - ale za to świetnie się rozumiemy ; )

Rav - Znam go od Rav DragonBall, świetny twórca, admin i kolega :)
Didix - Znam go od początków forum
Bart - Jak Wyżej
Bliz - Jak Wyżej
BH - Również znam go od początku do dziś pamiętam nasze intrygujące dyskusje ;)
Bobercik - nie znam go długo, ale jest niezłym kolegom : )
Dae - Spoko Koleś, z nim właściwie moge pogadać o guscie muzycznym i wie "o co kaman"
Kris - Początkujący grafik, wytrwały w swoich dążeniach

Możliwe że kogoś zapomniałem, jeśli tak to sorki ;)
Kakarotto

tyle wystarczy.
ODPOWIEDZ