I mam kilka pytan i prosb
I.
Czy ktos wie z kad mozna sciagnac spolszczenie do PhotoShopa
II.
MOze ktos udzielic lekscji jak sie robi avki , userbary i loga albo cos w tym stylu
Ale zalezalo by mi na spolszczeniu po polsku zawsze wszystko lepiej idzie
Jak cos mam wersje PhotoShop CS2