PhotoShop

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

PhotoShop

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

Sciagnolem sobie PhotoShopa i chce sie pobawic ale zabardzi sie nieznam :D
I mam kilka pytan i prosb :D

I.
Czy ktos wie z kad mozna sciagnac spolszczenie do PhotoShopa
II.
MOze ktos udzielic lekscji jak sie robi avki , userbary i loga albo cos w tym stylu

Ale zalezalo by mi na spolszczeniu po polsku zawsze wszystko lepiej idzie :D
Jak cos mam wersje PhotoShop CS2
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Po prostu musisz ściągnąć program który jest już po Polsku po zainstalowaniu :) Co do spolszczeń -> www.google.pl

Co do avków, bannerów sam musisz się tym pobawić nabrać doświadczenia - każdy ma inny styl :) polecam tutoriale dla początkujących ( www.webhelp.pl ; www.webinside.pl ) gdzie masz opisane jakie ikonki do czego służom itp :)

Ja Mam photoshop 7 PL i ja na niego nie narzekam :)
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

A z kad sciagnoles ?
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Ja ściągłem z serwera z mojej sieci przez DC++ :)
Kakarotto

tyle wystarczy.
ODPOWIEDZ