Dystanse do przebiegnięcia

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Dystanse do przebiegnięcia

Post autor: Tommy »

Jaki mieliście najdłuższy dystans do przebiegnięcia?
Ja miałem raz 2000 m , ale szedłem bo to nie było ani o ocenę, ani o nagrodę.

A tak że biegłem to 1000 m ( niecałe )
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Jak kiedyś grałem w piłke nożną, to przegrałem i miałem wykonać kare: 136 "trójkąty". Przed moim blokiem chodnik układa się w trójkąt, który ma ok 100 metrów. Koledzy odpóścili mi przy ok. 100 i mówili, że jestem jakby naćpany. W przeliczniku ok. 10 km średnim tempem(nie szłem ani chwili, tylko bieg). Jednocześnie to jest największy dystans jaki dotąd przebiegłem
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

na obozie rok temu 5 kilosów bieglismy. spokojnym tempem
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ja teraz jak biegam z kolegą(potrzebna nam dobra pogoda), to przebiegam kilomet truchtem(na rozgrzewke) kilometr średnim tempem i troche sprintem. A tak wogóle to jeszcze się bawimy w "ganianego" i jest dobrze ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

A ja trenuje lekkoatletykę, więc bieg na 10 km takim dość mocnym <ale nie za mocnym> tempem, to dla mnie pestka .... najwięcej przebiegłem 24,5 km... good...
Fight.
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Hmm... Bieganie to z pewnością nie jest moje hobby... Normalnie mam problemy żeby przebiec 1000m na w-fie (:P), ale na obozie sportowym jak bawiliśmy się w podchody, mieliśmy bo PRZEBIEGNIĘCIA dystans około 19km, więc trochę tego było, bez przerw, jedynie zmiany tempa(sprint sporadycznie, średnie tempo na przemian z truchtem).
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

zmiana rekordu ....
26 km dziś zrobiłem wraz z kumplem ... i miałem siłę biec dalej :razz:
<2 lata treningów w końcu musiały zaowocować>... :razz:
Fight.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Ja niemoge okreslic dokladnie rakordu ale kiedys biegalem z kolegami. I raz zabieglismy (chodzi o Wroclaw) od Obornickiej do Rynku a z Rynku do Galeri Dominikanskiej potem do Korony i do Domu xD Mysle ze w sumie cos kolo 20-30km bylo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Hmm to było na WFie, sprawdzian, którego nienawidzę. Dwadzieścia minut ciągłego biegu. W gimnazjum nie mieliśmy bieżni więc trza było biegać po małym betonowym boisku po śliskich liściach, wystających korzeniach oraz koło bramek... Nie wiem ile to było kilometrów, ale sporo...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
tymbarg
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 12, 2006 3:49 pm
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: tymbarg »

Ja jak byłem na obozie sportowym to biegaliśmy codziennie z jakieś 5 km :razz:
po plaży i po lesie...
A tak na wf-ie to z 1 km przebiegnę :razz:
TYMBARK
KOCHAJ ŻYCIE!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja mam zawsze kare jak gramy w nogę na sali i się że tak powiem ,,wkurzę'' i kopie kolegów na oślep i wyzywam od ,,H**a'' nauczyciela i że strzela sobie z bristoluwy .każe mi biegać przez całą godzinkę na następnej lekcji (ok.4km) i mam tak co dziennie :) ale mnie to nie przeszkadza, nie ma to jak wyraz zawodu na twarzy nauczyciela :) .
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Ja dosyć lubie biegać ale nie jestem wytrzymały.Sam nie wiem ile najwięcej przebiegłem,ale na pewno mało :P ostatnio z kolegom po osiedlu biegaliśmy to sie strasznie zmęczyłem
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

pobiłem rekord 7 kilosów dzis przebiegłem
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Na wf'ie biegam na kilosa, dosyć męczące ale biegne ile sił w nogach, mój rekord to około 5 km, byo to jeszcze za czasów podstawówki, kiedy po meczu (bo graliśmy na boisku szkolnym w niedziele) poszliśmy na czereśnie do jednego z nauczycieli, było to w nocy, wyleciało 3 nauczycieli i gonili nas nie wiadomo czemu.
ODPOWIEDZ