Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.
Moderator: Moderatorzy
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pn lis 20, 2006 8:42 pm
Vegeta i Bido , mimo iz Przyszlosciowy Tronk to moja ulubiona postac jak i Vegeta , to i tak zaglosowalem na Bida bo jego szanse znowu sa male , BTW kiedy beda grafiki do walk?
Robert pisze: 2.;]
Oto txty z BT2
C 13 pisze: Hej szanuj swoich starszych chlopcze
Dziadek Gohan pisze: O jejku co sie stalo z mlodymi w tych czasach
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Beniu
SSJ 4
Posty: 271 Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu » pn lis 20, 2006 9:32 pm
Vegeta i F.Trunks. Najprawdopodobniej to oni przejdą do następnej rundy.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » czw lis 23, 2006 9:19 pm
Vegeta 6
Bido 1
Future Trunks 5
Uub 1
Vegeta i Future Trunks dalej.
Kolejna grupa. Dwie możliwości wyboru, ankieta ma trwać trzy dni, ukryty wynik. Prosimy moda o zmiane.
Piccolo Jr.
Super 17
Toma
Karin
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » czw lis 23, 2006 9:43 pm
picoolo jr oraz toma:D
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » czw lis 23, 2006 10:18 pm
1.Biedny Bido
2.Piccolo jr i Super C 17 rzecz jasna
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » pt lis 24, 2006 10:32 pm
Głosuje na Wielkiego Karina
i oczywiście na moją ulubioną postać:
SUPER 17
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » sob lis 25, 2006 7:38 am
ja na Piccolo Jr i Super 17 są stąd najlepszi
Beniu
SSJ 4
Posty: 271 Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu » sob lis 25, 2006 9:49 am
S 17 i Piccolo jr. mają wygrać i tyle hehe ;D
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » wt lis 28, 2006 8:21 pm
Piccolo Jr. 6
Super 17 6
Toma 1
Karin 3
Wiadomo kto wygrał ;]
Ankieta trzy dni, dwie możliwości wyboru, ukryty wynik. Poprosimy moda o zmiane.
Zarbon
Brolly
Freeza
Cooler
bardzo ciekawa grupa
mam nadzieje że Frezer wygra xD
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » wt lis 28, 2006 9:35 pm
Robert pisze: Zarbon
Brolly
Freeza
Cooler
mam nadzieje że Frezer wygra
1.A ja ze ten ciota i jego sluga przegraja
2.Ja zaglosuje jak bedzie dodana ankieta
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » śr lis 29, 2006 8:05 am
ah trunde to będzie napewno Brollin oraz hmm rzut moneta no to Coller
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » śr lis 29, 2006 2:12 pm
Kris pisze: Coller
K...a mac krystian ty p........y n00bie to jest Cooler nie k...a Coller! Ciesz sie ze Cooler nie jest prawdziwy , by roz....lil cie za to
Ja glosuje na moja ulubiona postac (Brolly) i wielkiego brata ktory zajal 2 miejsce w mojej liscie ulubionych starszych braci z DB (Cooler)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » śr lis 29, 2006 2:32 pm
ty sobie za duzo niepozwalaj !! ta rozwalil xD co nieistnieje to nieistnieje . Lol dla twojej swiadomosci to zwykłą pomyłka liter jak bys niewiedzial to one sa pod i nad soba
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » śr lis 29, 2006 2:41 pm
Kris pisze: ty sobie za duzo niepozwalaj!! ta rozwalil co nieistnieje to nieistnieje . Lol dla twojej swiadomosci to zwykłą pomyłka liter jak bys niewiedzial to one sa pod i nad soba
1.No masz racje Hitler to debil bo go juz nie ma (i dobrze , jaki z niego amator zla
)
2.Heh
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob gru 02, 2006 1:17 pm
Zarbon 1
Brolly 3
Freeza 3
Cooler 4
Więc dogrywka. Ja głosuję na Frezera oczywiście
. Teraz wylosuje jakiegoś usera co zdecyduje o zwycięstwie bo Bartuś na Brollyego oczywiście głosuje xD Wypadł Dae (lol). Więc Dae kto ma przejść dalej. Frezer czy Brolly?