DB New Adventure

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Vexeta
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: wt gru 27, 2005 7:22 pm

Post autor: Vexeta »

nie przeiwduje takiej mozliwosci z prostego powodu: nie mam jego charsetu i facesetu :P
w grze napewno beda przodkowie sayanow i changelingow. Wszechmogacym bedzie nameczanin a jego pomocnikiem przodek mr.popo , ale wszystkie charsety beda orginalne z DB czyli beda charsety yamchy itp itd. O i widzial ktos moze na jakiejs stronie charsety yamchy nie z DBZ tylko z DB. wogole jak najwiecej charsetow z DB nie z DBZ?

EDIT:
BH podsunoles mi swietny pomysl :) Gra nie bedzie sie dziala przed wydarzeniami z serii DB. Bedzie to alternatywna historia bochaterow. Czyli niekoniecznie wszystko bedzie tak jak w DB.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.LOL , znalazlem dwie wersje charsetu Pilafa (ale uzywam jednego z nich , drugi wyglada fatalnie) moge ci go dac na PW (tylko napisz)
2. http://www.come.to/blueleaf (kurde , linki do zasobow juz nie dzialaja , szkoda)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

BH Daimaouji pisze:1.LOL , znalazlem dwie wersje charsetu Pilafa (ale uzywam jednego z nich , drugi wyglada fatalnie) moge ci go dac na PW (tylko napisz)
2. http://www.come.to/blueleaf (kurde , linki do zasobow juz nie dzialaja , szkoda)

Działają, tylko kliknij "Skip AD", taki button i wtedy się włączy strona ^^

Na tej stronie właśnie powinno być bardzo dużo, można też na zerogamez.com sprawdzić i na tamtejszym forum
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Piasd
Oozaru
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:14 pm

Post autor: Piasd »

co z projektem?

Projekt został przerwany i usunięty jak i zarówno użytkownik Vexeta nie wchodzi na forum :mrgreen:.Zamykam
Kris
Ostatnio zmieniony pt lip 13, 2007 5:52 pm przez Piasd, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany