Najgłupsza postać :D

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Oczywiście!!
Przecież jaki inny Saiyan ma taki grzeczny charakterek.Chyba nawet nie Goten.
Fight.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Didix pisze:Oczywiście!!
Przecież jaki inny Saiyan ma taki grzeczny charakterek.Chyba nawet nie Goten.
Jaki znowu grzeczny charakterek? W wersji japońskiej Kakarotto mówi Cholera i Gówno , nawet Gogeta/Vekuu pokazał fuck you , i skąd on ma czyste myśli? Skoro zachowuje się tak brzydko
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Ta???A jaki inny Sayian umie latać na chmurce Kinto??
Fight.
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Kakarotto w DB był na pewno postacią z najbardziej szlachetnym charakterem. Był czysty i niewinny :D, a to, że ktoś pokaże fucka czy przeklnie czasem (sami zauważcie zresztą jakie to strasznie wulgarne zwroty... :D) to nei musi oznaczać, że nie jest dobry...
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Racja, każdemu się zdarza...znajdź mi człowieka bez grzechu.
Fight.
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Nie zamierzam nawet szukać :P
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

I słusznie,a KKRT jest przykładem trochę nie tenterenten gościa.
Fight.
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Ja tam nic do niego nie mam, nawet odrobinkę mnie nie denerwuje. Poza tym, gdyby go nie było nie było by Dragonballa. I nie piszcie, że wtedy Vegeta czy ktokolwiek inny byłby główną postacią.Możliwe, ale to Kakarotto dał początek sadze i chciaż za to go szanujcie.
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

My wrath

Post autor: BH Daimaouji »

Trocinka pisze:Możliwe, ale to Kakarotto dał początek sadze i chciaż za to go szanujcie.
Przestań pier**lić!!! :evil: Ja szanować go? Heh
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

A właśnie, ze będę :D
Bo momentami zaczyna mnei wkurzać jakich to wy twardzieli zgrywacie. Każdy mówi tylko jaki to jest zły i takie tam inne... A bycie złym nic wam nei przyniesie dobrego, naprawdę
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Nigdy nie będe szanował Kakarotta :evil: :!: Kkrt jest śmieciem, bez niego DB było by cudowne... Ah, Brolly główny. Bohater :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Sam nie przepadam za Goku. Jednak to co wy mówicie to leKKa przesada :x
dajta wy mu spokuj. DB napewno nie byłoby cudowne bez Kakarotta. Jako główny bohater spisał sie dobrze. A co by było gdyby Brolly był głównym bohaterem..... 2 odcinki i po galaktyce. -> i po bajce :evil:
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

No nieprzesadzaj że dwa odcinki, napewno ktoś biłby sie z Brollym, i Brolly by sie troszke pobawił :twisted: :twisted: więc ciutek wiecej niż dwa odcinki by trwało :wink:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Nie lubię KKRT,ale ma Atom rację.Bez KKRT przecież wszyscy byli by źli i to fajne. No bo Piccolo czy Vegeta .Bez KKRT rozwalali by tera wszycho ,ale byli by słabi jak barszcz.Np.Vegeta.W ssj się znienił ,bo był zazdrosny....
Fight.
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Brolly nie byłby na nikogo tak zły, Gohana by nie było. Trunksa by niebyło. Androidów i Cell'a by nie było. eh...co to by był za Dragon Ball ?? :x
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Zablokowany