Filmy na podstawie waszych fanfików

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Didix pisze:Nie przegrałeś z nim...Zagapiłeś się i klops....jeszcze żyjesz.....
:evil: Ja wieczne żyje tam KPW?! Nie przeczytałeś?! JA JESTEM NIESMIERTELNY!
Didix pisze:O nie.Gdyby BH był nieśmiertelny ,wogóle bym go tu nie zamieszczał...
O Ku**a
Ostatnio zmieniony sob sty 29, 2005 4:30 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

No to są dwa wyjścia....

1.Przyporządkuj sie do woli Didix'a
2.Wyjazd z tego fan'a. Poco 3mać nieśmiertelnych w filmach :shock:
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

O nie.Gdyby BH był nieśmiertelny ,wogóle bym go tu nie zamieszczał...
---

ODCINEK CZWARTY:ATOM
Wszyscy siedzą w domu Bulmy i planują jak pokonać Aquamana.BH trzyma w tajemnicy ucieczkę Artiego.Pozostali myślą ,iż został on zlikwidowany.Nagle dziwny dreszcz przeszedł wojowników.Wyczuli oni Aquamana 40 km. od nich w dosyć sporym mieście.BH miał ruszyć już w tamto miejsce ,lecz Didix go uspokoił.BH wiedział ,iż nie ma szans z Aquamanem.W tej chwili oblał go zimny pot.Wyczuł on obecność jakieś dużej energii w pobliżu domu Bulmy.Ta energia malała z chwili na chwilę.
Didix ruszył sprawdzić kto to.Po chwili do domu przyprowadził całkiem połamanego osobnika.Był ledwo żywy,lecz udało mu się powiedzieć kim jest i co mu się przytrafiło.Był to Sayianin o imieniu Atom i próbował walczyć z Aquamanem ,lecz nie miał szans...

C.D.N
Po pierwsze - estetyka //Atom
Fight.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Didix pisze:BH wiedział ,iż nie ma szans z Aquamanem
Znowu pisesz głupoty , ja mam się bać Aquamana? Heh Chyba w twoich snach :twisted:
Didix pisze:Przestań BH!!Miałem co do ciebie duże plany,ale okazuje się ,że będę musiał zrobić tak:
AQUAMAN (...)
Nie wiesz jak się wszycho zakończy,a gadasz.Nie rób tego.
No to nie chcem być w twoim Fanfiku ciągle mnie obrażasz i ja gine z ręki jakiegoś wieśniaka zmień moja role na role Gutka :P

P.S. Didix , robaku. Nie wysilaj głosu. I tak jesteś tylko człowiekiem
Ostatnio zmieniony sob sty 29, 2005 5:25 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 3 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Przestań BH!!Miałem co do ciebie duże plany,ale okazuje się ,że będę musiał zrobić tak:
AQUAMAN CIĘ ZNISZCZY!!!
Nie wiesz jak się wszycho zakończy,a gadasz.Nie rób tego.
Fight.
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Co ty sobie myślisz BH?! Ja nie chce być poniżany, może i nie jestem nieśmiertelny, ale za to najsliniejszy :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Gutek pisze:Co ty sobie myślisz BH?! Ja nie chce być poniżany, może i nie jestem nieśmiertelny, ale za to najsliniejszy :twisted:
Nic takiego nie mówiłem , skąd ci się wziął taki pomysł?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Ej ,nie kłócić się tylko oceniać moją pracę!!! :evil:
Fight.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ej spokój. Didix będzie zamieszczał tu swoje odcinki, a Wy macie nie komentować. Kapishi :?:
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Didix pisze:Ej ,nie kłócić się tylko oceniać moją pracę!!! :evil:
Jak sobie życzysz , oceniam to na 4- , ciesz sie że wogle masz 4 :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

ODCINEK PIĄTY:TRÓJKA SUPER SAIYANÓW
Minęło parę dni,zanim Atom doszedł do siebie.W ten czas trzeba było czekać.Gdy Atom zaczął nomalnie funkcjonować ,opowiedział o wszystkim co przeżył.Okazało się ,że BH ,jak i Didix i Atom są Saiyanami. Atom potrafił przemieniać się w SSJ,czego chciał nauczyć pozostałej dwójki.Wytłumaczył,że aby się przemienić ,muszą się mocno wkurzyć.BH przyszło to z łatwością.Gdy tylko pomyślał o Aquamanie,przemienił się.Didix miał problem,lecz po próbach też osiągnął stadium SSJ.Atom myślał ,że trzech Super Sayianów da radę pokonać Aquamana.BH ,Atom i Didix powoli ruszyli w stronę miasta,gdzie Aquaman ostatnio dokonał zniszczenia.

C.D.N.

_______________
A jakbym miał oceniać wredotę ,to dostałbyś BH 6+
Fight.
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Noooo dobre. Atom nauczycielem :P btw kolejna czesc udana. Czekam na nastepna !
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

[Kill Didix mode on]

Didix wszystko ku**a mieszasz , nie jestem przegrańcem i nie jestem
sajanem , a i BTW dzieki za oceny mojej wredności :twisted:

[Kill Didix mode off]

Treść mi się podoba , ale jest głupia , nie jestem Ksiaże BH SSJ tylko książe BH SCH (Super chominid) , możeby tak nazwać mój poziom lssj2 co?
Ostatnio zmieniony sob sty 29, 2005 8:41 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 3 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

BH jeszcze raz i dostaniesz ostrzeżenie. Jak wogóle możesz pisać, że Didix coś miesza :?: Przecież to on to wymyśla. Od tej chwili jak ktoś napisze coś złośliwego lub nie na temat daję ostrzeżenie. Didix dawaj tu następne odcinki i nie zwracaj uwagi na BH :P :twisted:
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Uff...Jeszcze żyję ,ale tylko dzięki Artiemu i Atomowi ,bo BH mnie dobija.
Fight.
Zablokowany