Moderatorzy: Bobercik , Moderatorzy
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » pt sty 12, 2007 7:36 pm
ale jak już mówiłem raz się jest nad wozem raz pod wozem
Jedna prośba czy mógłbyś piszać po nickach bo ja nie łapie kto jak ma na imie
mam nadzieje że twoja przepowiednia się spełni nie byłbym ostatni
Ja Daje
Dae 50%
Bobercik i DF 40%
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » pt sty 12, 2007 9:59 pm
oddaje głos na dae lepiej go znam
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » pt sty 12, 2007 10:00 pm
ja również oddaje głos na Dae
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pt sty 12, 2007 10:11 pm
Ja oddaje glos na mojego kolege Piotrka
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Wolak
SSJ 5
Posty: 842 Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:
Post
autor: Wolak » pt sty 12, 2007 10:46 pm
Oczywiście mój głos idzie na Dae ,którego cenię za ''luzackie'' i zarazem inteligentne podejście do spraw ,czy też dyskusji w których bierze udział .Bardzo miła osoba ze specyficznym poczuciem humoru .Murowany zwycięzca całego turnieju .
Uwertura...
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » pt sty 12, 2007 11:15 pm
yyyy...
uuu.. czemu ja walcze z Dae? to niesprawiedliwe
, wiadomo kto wygra
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pt sty 12, 2007 11:25 pm
razz pisze: yyyy...
uuu.. czemu ja walcze z Dae?
Losowo Robart dal , i tak bys nie wytrzymal 10 sekund gdybym cie wyslowal w BH Game jako mojego przeciwnika
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » pt sty 12, 2007 11:35 pm
BH Daimaouji pisze: Losowo Robart dal , i tak bys nie wytrzymal 10 sekund gdybym cie wyslowal w BH Game jako mojego przeciwnika
Dobra, dobra nie pochlebiaj sobie, wygrał byś ze mną tylko dlatego, że jestem tu nowy.
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » sob sty 13, 2007 5:07 am
razz - kiedyś też byłem tu nowy XD Jak każdy
Wolak - Hmmm, dzięki za komentarz, motywujący, przypomne sobie go w jakimś trudnym momencie
Ja oczywiście nie głosuje, bo biorący udział nie mogą, a jeżeli bym mógł, to od razu na razz'a.
BTW. Wiecie dlaczego ja tak często wygrywałem? Prosty powód - miałem "farta" XD Gdybym trafił na dobrego przeciwnika w finale(gdzie słowo "dobry" oznacza "z wieloma kumplami/bardzo lubianego przez większość"), to bym pewnie przegrał
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob sty 13, 2007 10:01 am
Gdybym trafił na dobrego przeciwnika w finale
Oczywiście. A ja to gówno nie przeciwnik xD W pierwszym finale wygrałeś 10:9 w drugim 5:4 więc nigdy pojedynek nie był jednostronny
ale teraz myśle że wygra AnimKing
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » sob sty 13, 2007 10:13 am
Dae pisze:
Ja oczywiście nie głosuje, bo biorący udział nie mogą, a jeżeli bym mógł, to od razu na razz'a.
A ja myślałem, że można głosować, dobrze że się z tym wstrzymałem bo byś miał punkt ode mnie
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » sob sty 13, 2007 10:38 am
bobercik pisze: ale teraz myśle że wygra AnimKing
ta masz racje ja wygram byłbym faworytem chyba jakbym sam startował to wtedy może bym wygrał
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob sty 13, 2007 10:48 am
Oczywiscie moj głos idzie na Daego za starych czasow bardzo duzo z nim rozmiawialem teraz juz jest to zadkosc lecz kazda rozmowa z nim jest ciekawa i interesujaca
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151 Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am
Post
autor: Dyakou » sob sty 13, 2007 11:21 am
Oddaje głos na Razza, lepiej go poznałem i raczej bardziej go lubię...
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » sob sty 13, 2007 11:49 am
wow... mam już 1 głos
nie przegram do zera