Turniej userów - edycja czwarta.

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

Kto zostanie zwycięzcą turnieju?

Czas głosowania minął sob mar 03, 2007 6:25 pm

Bobercik
10
50%
Dragon Fist
10
50%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

ale jak już mówiłem raz się jest nad wozem raz pod wozem :lol: :wink:

Jedna prośba czy mógłbyś piszać po nickach bo ja nie łapie kto jak ma na imie
mam nadzieje że twoja przepowiednia się spełni nie byłbym ostatni

Ja Daje
:arrow: Dae 50%
:arrow: Bobercik i DF 40%
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

oddaje głos na dae lepiej go znam
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

ja również oddaje głos na Dae
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ja oddaje glos na mojego kolege Piotrka :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Oczywiście mój głos idzie na Dae ,którego cenię za ''luzackie'' i zarazem inteligentne podejście do spraw ,czy też dyskusji w których bierze udział .Bardzo miła osoba ze specyficznym poczuciem humoru .Murowany zwycięzca całego turnieju .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

:shock: yyyy... :mad: uuu.. czemu ja walcze z Dae? to niesprawiedliwe :mrgreen:, wiadomo kto wygra :wink:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

razz pisze::shock: yyyy... :mad: uuu.. czemu ja walcze z Dae?
Losowo Robart dal , i tak bys nie wytrzymal 10 sekund gdybym cie wyslowal w BH Game jako mojego przeciwnika :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

BH Daimaouji pisze:Losowo Robart dal , i tak bys nie wytrzymal 10 sekund gdybym cie wyslowal w BH Game jako mojego przeciwnika :P
Dobra, dobra nie pochlebiaj sobie, wygrał byś ze mną tylko dlatego, że jestem tu nowy.
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

razz - kiedyś też byłem tu nowy XD Jak każdy :P

Wolak - Hmmm, dzięki za komentarz, motywujący, przypomne sobie go w jakimś trudnym momencie :P

Ja oczywiście nie głosuje, bo biorący udział nie mogą, a jeżeli bym mógł, to od razu na razz'a.


BTW. Wiecie dlaczego ja tak często wygrywałem? Prosty powód - miałem "farta" XD Gdybym trafił na dobrego przeciwnika w finale(gdzie słowo "dobry" oznacza "z wieloma kumplami/bardzo lubianego przez większość"), to bym pewnie przegrał
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Gdybym trafił na dobrego przeciwnika w finale
Oczywiście. A ja to gówno nie przeciwnik xD W pierwszym finale wygrałeś 10:9 w drugim 5:4 więc nigdy pojedynek nie był jednostronny :twisted: ale teraz myśle że wygra AnimKing :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Dae pisze: Ja oczywiście nie głosuje, bo biorący udział nie mogą, a jeżeli bym mógł, to od razu na razz'a.
A ja myślałem, że można głosować, dobrze że się z tym wstrzymałem bo byś miał punkt ode mnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

bobercik pisze:ale teraz myśle że wygra AnimKing :mrgreen:
ta masz racje ja wygram byłbym faworytem chyba jakbym sam startował to wtedy może bym wygrał :D
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Oczywiscie moj głos idzie na Daego za starych czasow bardzo duzo z nim rozmiawialem teraz juz jest to zadkosc lecz kazda rozmowa z nim jest ciekawa i interesujaca
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Oddaje głos na Razza, lepiej go poznałem i raczej bardziej go lubię...
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

wow... mam już 1 głos :mrgreen:
nie przegram do zera :wink:
Zablokowany