Pewnego Dnia Dwóch Wojowników trenowało na Turniej Najlepszego Pod Słońcem aż pewnej chwili Jeden Powiedział:
Triad:Groly czujesz te Ki ??
Groly:tak, ale nie bój się to jest dobra Ki
Triad:Mam Nadzieję
???:Tato Mogę z wami potrenować ??
Triad:Marken Leć trenować do Blessa
Marken:Tato Prosze cię (Podliz
Groly:Dajmy mu szansę jak nasz trafi to tak ale jak nie to mówi się trudno ok ??
Triad:No Dobra
Marken:Dziękuje Wujku.Ok Atakuje
(Marken Zaczął Atakować Triad'a)
Triad:Synu Tylko na tyle cię stać ??
Marken:Uh..uh..uh
Groly:STOP!!!
Triad i Marken:Co!!
Groly:Mam nową Pomysł.
Triad:Jaki Znowu ??
Groly:Użyje Split Form To moja nowa Technika Dziadek mi o niej mówił
Triad:Ale Jak Ona Działa?? Co do Diabła ??
Groly:Tworzy jakby Klonu ale koniec Rozmów,Marken Atakuj w moje klony.
Marken:Nie Ma Sprawy,
(Po Chwili Wielki wybuch)
Groly:O_O Ssj Triad Czemu mi nie mówiłeś że twój syn umi zamienić się w Ssj ??
Triad:Nie Martw umi też ssj2
Marken:Dobra Cicho Atakuję ; Final Flash!!!!!
Splity:AAAAAAAA!!!
Marken:I Po Splitach Wujku
Groly:Nie nie To był taki mały test Leć lepiej Trenować z Blessem
Marken:(Smutna mina) no dobrze Narq
I Po Chwili Zniknął
Triad:No To co Wracamy Do treningów ??
Groly:Tak
Oby dwoje Zamienili się w ssj1
CDN.
Teraz Najważniejsze To mój 1 Fanfick Mam nadzieję że się spodoba xD



