Nowa Przygoda

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Nowa Przygoda

Post autor: AnimKing »

Odcinek 1 "Nowa Przygoda"

Pewnego Dnia Dwóch Wojowników trenowało na Turniej Najlepszego Pod Słońcem aż pewnej chwili Jeden Powiedział:
Triad:Groly czujesz te Ki ??
Groly:tak, ale nie bój się to jest dobra Ki
Triad:Mam Nadzieję
???:Tato Mogę z wami potrenować ??
Triad:Marken Leć trenować do Blessa
Marken:Tato Prosze cię (Podliz :P)
Groly:Dajmy mu szansę jak nasz trafi to tak ale jak nie to mówi się trudno ok ??
Triad:No Dobra ;)
Marken:Dziękuje Wujku.Ok Atakuje
(Marken Zaczął Atakować Triad'a)
Triad:Synu Tylko na tyle cię stać ??
Marken:Uh..uh..uh
Groly:STOP!!!
Triad i Marken:Co!!
Groly:Mam nową Pomysł.
Triad:Jaki Znowu ??
Groly:Użyje Split Form To moja nowa Technika Dziadek mi o niej mówił
Triad:Ale Jak Ona Działa?? Co do Diabła ??
Groly:Tworzy jakby Klonu ale koniec Rozmów,Marken Atakuj w moje klony.
Marken:Nie Ma Sprawy,
(Po Chwili Wielki wybuch)
Groly:O_O Ssj Triad Czemu mi nie mówiłeś że twój syn umi zamienić się w Ssj ??
Triad:Nie Martw umi też ssj2
Marken:Dobra Cicho Atakuję ; Final Flash!!!!!
Splity:AAAAAAAA!!!
Marken:I Po Splitach Wujku :D Czyli mogę Z Wami Trenować ??
Groly:Nie nie To był taki mały test Leć lepiej Trenować z Blessem
Marken:(Smutna mina) no dobrze Narq

I Po Chwili Zniknął

Triad:No To co Wracamy Do treningów ??
Groly:Tak
Oby dwoje Zamienili się w ssj1


CDN.


Teraz Najważniejsze To mój 1 Fanfick Mam nadzieję że się spodoba xD
Ostatnio zmieniony śr sty 24, 2007 8:39 pm przez AnimKing, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Same dialogi, nie ma opisów postaci itp. trudno się połapać. Jak na pierwszy raz to dobrze, ale do Dae'go czy Didix'a dużo Ci brakuje :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

jeszcze gorsze niż FF Songohana niepodoba mi się nic niejest opisane wszystko robione tak jakby na szybko i w stresie

-/10
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

NIe zapomnij że do ciebie też mi wiele Brakuje :P do opisu postaci faktycznie zapomniałem :razz: ale spróbuje to Naprawić :D
Kris pisze:na szybko i w stresie
O_O i tu masz Racje :D
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Kris pisze:jeszcze gorsze niż FF Songohana
Nie przypuszczałem że coś może być gorszego od mojego fanficka :grin:
Moim okiem strasznie krótkie i nie wiadomo co do czego :???:
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Mimo że wam się nie podoba robie dalej może komuś się spodoba ale teraz spróbuje to dopracować :D

Odcinek 2 "Trening,trening i jeszcze raz trening "

Bless:I Co Wujek i Twój tata cię wywalili ??
Marken:Tak A najgorsze jest to że mnie upokorzyli tym że jakiś głupi klon mnie pokonał!No dobra ale Trenujmy.
Bless:Ok
Oby Dwoje Przeszli w Poziom Ssj
Marken:Czas Na Zabawe :twisted:
Marken:Działo Czonskowe!!
Bless Zrobił Unik i zaczoł atakować od tyłu Markena.
Bless się dziwi czemu nic nie robi Markenowi to się zdenerwował i przemienił się w Ssj2 i zaczoł atakować Ki Blastami w Markena.
Marken Ledwo Dycha Odmienił się w w normalny poziom
Bless:I Co Poddajesz się ??
Marken:Już Po Tobie ZABIJE CIĘ !!!!
Bless:Uspokój się bo się jeszcze komuś krzywda Stanie
Marken:Tym Kimś Będziesz Ty!!Final Flash !!!
Nagle Ktoś się pojawił I Odbił Ten Atak
???:Uspokój się to nie czas na wykańczanie Ludzi Poczekaj Do Turnieju W tedy Pozabijasz sobie kogo Tylko Chciesz :twisted:
Marken:Kim Jesteś ?? Zaraz Ty Zginiesz !
???:Nię żartuj jak ktoś ma zginąć to tylko ten nieudacznik Bless
Bless:Co??Ja??Ale co Ja zrobiłem ??
???:Wszystko.Jestes Mięczakiem jak twój Dziadek Goku jr .
Bless:Dziadek? Jaki Dziadek ?Ja nie mam RODZINY!
???:Ja Lecę A ty Bless Potrenuj jak niechciesz umrzeć :twisted:
Bless:Marken Kto to Był ??
Marken:Ktoś Kto zawładnie tą planetą a ja mu w tym pomoge :twisted:
Bless: :shock:
Marken:Nie Rób takiej Miny. Nawet Nie myśl że mój ojcieć mnie powstrzyma i jego kolega
ten głupi Groly.
Bless:Co się z tobą dzieję ?!
Marken:Giń!Działo Cebulkowe <LOL>
Bless zdąrzył ucieć
Marken:Heh Te Słabeusze
W tym samym czasie
Triad:uh..uh.. i co tylko na tyle cię stać Groly
Groly:Może skończmy już na dzisiaj ??Ledwo Żyjesz
Triad:Musze Wkońcu cię Pokonać MUSZE!
Groly:Jak chciesz!Fire Thunder!!
Triad:AAAA
Groly:Dobra Koniec Juz na dzisiaj Jutro zaczyna się turniej więc muszimy wypocząć łap Fasolke
Triad:Dobra Niech ci będzie ale Ja wygrałem
Groly:hyh ok
Nagle Ktoś się pojawia
???:Triad Właśnie dzisiaj straciłeś syna
Triad:CO!?!?Co znim zrobiłeś ??
???:Ja nic Dołączył do mojej Armii
Groly:Jakiej Armi??
???:Do Armii Zniszczenia! Mam Zamiar Zniszczyć ten załosny świat wraz z wami ostatnimy SAYAINAMI!
Groly:CO ZROBIŁES Z BLESSEM ??
???:ten żałosny Mięczak żyje.A teraz Lece spotkamy się na turnieju i w tedy wasz zniszczę
Groly:Triad Zmieniłem Zdanie musimy trenować!
Triad:Ok
Oby Dwoje zamienili się w SSj i zaczęli trenować
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

No lepsze od poprzedniego daje 3/10. :roll:
Popracuj nad tym jeszcze. :grin:
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
ODPOWIEDZ