Elige de Sinos FAQ

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Elige de Sinos FAQ

Post autor: Bobercik »

A tu możecie zadawać pytania do fan ficka :D Przed pytaniem jednak napiszcie ważną rzecz: pytanie do Kris'a czy do Bobercik'a!
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi

1.Czy bedzie w szkole nauka jak wytworzyc kule mocy czyli ta co uzyl Vegeta w Sajan sadze?
2.Czy bedzie mozna miec wlasnego Gundama?
3.Czy beda "mundury" szkole w stylu zbroji sajanskich? :)
4.Czy robienie z nauczycieli/dyrektora "Majinow" bedzie dozwolone?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi

1.Czy bedzie w szkole nauka jak wytworzyc kule mocy czyli ta co uzyl Vegeta w Sajan sadze?
2.Czy bedzie mozna miec wlasnego Gundama?
3.Czy beda "mundury" szkole w stylu zbroji sajanskich? :)
4.Czy robienie z nauczycieli/dyrektora "Majinow" bedzie dozwolone?
1.Niestety szkoła jest zniszczona :cry: ale to nie oznacza że Rav i Arti nie będą nas indywidualnie nauczać. Na dodatek doszedł Wolak xD
2.Jest 6 Gundamów z czego każdy będzie miał po jednym. Reszta zwykłe Mobile Suit. Albo może Tallgeesa, czyli robota prawie tak dobrego jak Gundam.
3.Jak już mówiłem szkoły nie ma :cry:
4.xDD Nie wiem czy ktoś będzie to umiał. <mysli> aha, już wiem o co Ci chodzi xD możliwe :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

BH Daimaouji pisze:Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi
xDDDDDDDDD :d ej!! co to ma znaczyć :D xD czy jestem taki zły xD

[ Dodano: Czw Sty 18, 2007 4:53 pm ]
bobercik pisze:BH Daimaouji napisał/a:
Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi

1.Czy bedzie w szkole nauka jak wytworzyc kule mocy czyli ta co uzyl Vegeta w Sajan sadze?
2.Czy bedzie mozna miec wlasnego Gundama?
3.Czy beda "mundury" szkole w stylu zbroji sajanskich?
4.Czy robienie z nauczycieli/dyrektora "Majinow" bedzie dozwolone?
I Tak odp.
1.Szkoła poszła zdymem
2.Zależy od Boberta w Gundamy sie niemieszam
3.Patrz punkt 1.
4.LOOOL Nie to jest głupie nikt z uczni niebedzie chyba na tyle silni i bede znali ta technike zeby mogli uzyc xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

No może kotś jeszcze zada co? Może Ty Bartuś, albo może Dae, ablo AnimKing może :twisted: proszę Was zadajcie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Ja zadam:
Kiedy następny odcinek?? :twisted:
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH(?) vs. Richie
Bobercik vs. -----------
Bart vs. Adrian
Treyu vs. Richard Norton
pp3088 vs. Son Gohan
Arti vs. Razz


Może pobawimy się w przewidywanie walk :twisted: kto według Was wygra? :] bo ja sam nie wiem xD
Obrazek
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

stawiam na takich wygrańców:
BH vs. Richie = BH
Bobercik nie ma z kim walczyć.
Bart vs. Adrian = Adrian
Treyu vs. Richard Norton = Richard Norton
pp3088 vs. Son Gohan = Son Gohan
Arti vs. Razz = Arti
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:BH(?) vs. Richie
Bobercik vs. -----------
Bart vs. Adrian
Treyu vs. Richard Norton
pp3088 vs. Son Gohan
Arti vs. Razz


kto według Was wygra? :]
Ja vs Richie - Nikt nie wygra , ja odchodze , ale skoro Richie to czlowiek i smieje sie ze mnie to zabijam go
Robert VS ??? - Robert wygra gydz nie ma walki
Adrian VS Bart(ek) Adrian pokona Bartka
Treyu VS Norton - Treyu pokona tego Nortona jak mu tam
Radek VS Piotrek - Radek pokona Piotrka
Arti VS Razz - Tu nie obchodzi mnie kto wygra
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

To niech każdy czyta co ma mnie w fan ficku. Mój brat to Sesshomaru i jestem jak on pełnokrwistym demonem. Uwzględnijcie to w swoich FF w Bobercik Ball'u jest, w fan ficku DF będzie, w fan ficku Dae'go jest. Jeszcze Treyu, Bartuś i Gohan niech go dodają :D
Obrazek
ODPOWIEDZ