Elige de Sinos FAQ
Moderator: Moderatorzy
Elige de Sinos FAQ
A tu możecie zadawać pytania do fan ficka
Przed pytaniem jednak napiszcie ważną rzecz: pytanie do Kris'a czy do Bobercik'a!

- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi
1.Czy bedzie w szkole nauka jak wytworzyc kule mocy czyli ta co uzyl Vegeta w Sajan sadze?
2.Czy bedzie mozna miec wlasnego Gundama?
3.Czy beda "mundury" szkole w stylu zbroji sajanskich?
4.Czy robienie z nauczycieli/dyrektora "Majinow" bedzie dozwolone?
1.Czy bedzie w szkole nauka jak wytworzyc kule mocy czyli ta co uzyl Vegeta w Sajan sadze?
2.Czy bedzie mozna miec wlasnego Gundama?
3.Czy beda "mundury" szkole w stylu zbroji sajanskich?
4.Czy robienie z nauczycieli/dyrektora "Majinow" bedzie dozwolone?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
1.Niestety szkoła jest zniszczonaBH Daimaouji pisze:Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi
1.Czy bedzie w szkole nauka jak wytworzyc kule mocy czyli ta co uzyl Vegeta w Sajan sadze?
2.Czy bedzie mozna miec wlasnego Gundama?
3.Czy beda "mundury" szkole w stylu zbroji sajanskich?
4.Czy robienie z nauczycieli/dyrektora "Majinow" bedzie dozwolone?
2.Jest 6 Gundamów z czego każdy będzie miał po jednym. Reszta zwykłe Mobile Suit. Albo może Tallgeesa, czyli robota prawie tak dobrego jak Gundam.
3.Jak już mówiłem szkoły nie ma
4.xDD Nie wiem czy ktoś będzie to umiał. <mysli> aha, już wiem o co Ci chodzi xD możliwe

xDDDDDDDDD :d ej!! co to ma znaczyćBH Daimaouji pisze:Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi
[ Dodano: Czw Sty 18, 2007 4:53 pm ]
I Tak odp.bobercik pisze:BH Daimaouji napisał/a:
Oczywiscie wiesz ze zawsze bede sie pytal ciebie , bo jakos nei ufam "wujkowi" Krystianowi
1.Czy bedzie w szkole nauka jak wytworzyc kule mocy czyli ta co uzyl Vegeta w Sajan sadze?
2.Czy bedzie mozna miec wlasnego Gundama?
3.Czy beda "mundury" szkole w stylu zbroji sajanskich?
4.Czy robienie z nauczycieli/dyrektora "Majinow" bedzie dozwolone?
1.Szkoła poszła zdymem
2.Zależy od Boberta w Gundamy sie niemieszam
3.Patrz punkt 1.
4.LOOOL Nie to jest głupie nikt z uczni niebedzie chyba na tyle silni i bede znali ta technike zeby mogli uzyc xD


1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Ja vs Richie - Nikt nie wygra , ja odchodze , ale skoro Richie to czlowiek i smieje sie ze mnie to zabijam goRobert pisze:BH(?) vs. Richie
Bobercik vs. -----------
Bart vs. Adrian
Treyu vs. Richard Norton
pp3088 vs. Son Gohan
Arti vs. Razz
kto według Was wygra? :]
Robert VS ??? - Robert wygra gydz nie ma walki
Adrian VS Bart(ek) Adrian pokona Bartka
Treyu VS Norton - Treyu pokona tego Nortona jak mu tam
Radek VS Piotrek - Radek pokona Piotrka
Arti VS Razz - Tu nie obchodzi mnie kto wygra
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
