Zrzuty ekranu
Moderator: Moderatorzy
Zrzuty ekranu
Zamieszczajcie tu zrzuty ekranu, czyli zdjęcia waszych pulpitów.
Mój : http://img409.imageshack.us/img409/3039/pulpitf8.jpg
Mój : http://img409.imageshack.us/img409/3039/pulpitf8.jpg
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2006 9:59 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 1 raz.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Podałbym swój, ale jestem na kompie mojego brata, więc podaje jego:
http://img239.imageshack.us/img239/5091/zrzuthf8.gif
http://img239.imageshack.us/img239/5091/zrzuthf8.gif
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
http://img163.imageshack.us/img163/5097/pulpitye6.png
Pulpit - Droga nr 2 (obwodnica Siedlec) - interesuję się drogami w Polsce. Znam się dobrze na tym, więc daję sobie co jakiś czas inną drogę, ostatnio miałem autostradę francuską.
Możecie mi zrobić quiz, jak chcecie.
Wiele ikon na pulpicie, ale to efekt dużych transferów i mojej twórczości.
Pulpit - Droga nr 2 (obwodnica Siedlec) - interesuję się drogami w Polsce. Znam się dobrze na tym, więc daję sobie co jakiś czas inną drogę, ostatnio miałem autostradę francuską.
Wiele ikon na pulpicie, ale to efekt dużych transferów i mojej twórczości.











