Moderatorzy: Bobercik , Moderatorzy
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pt lut 02, 2007 12:59 pm
Glosuje na Roberta (Bobercika) bo wszak lubie ich obu , ale Roberta (Bobercika) lubie bardziej
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » pt lut 02, 2007 3:58 pm
Mój Głos Idzie na mojego pierwszego i najlepszego kumpla z forum czyli Bobercika (heh rodzina
)
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » pt lut 02, 2007 5:39 pm
A ja dla odmiany
głosuje na Bobercika
pozdro
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205 Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid
Post
autor: SonGohan » pt lut 02, 2007 6:21 pm
Mój głos idzie na Bobercika
Widze że Tommy nie ma szans, stawiam że ma 0 głosów
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » pt lut 02, 2007 8:31 pm
SonGohan pisze: Mój głos idzie na Bobercika
Widze że Tommy nie ma szans, stawiam że ma 0 głosów
WTF? Ma i to wielkie. Tommy to wspaniały user! Ma głos ode mnie! I nie obrażaj nigdy więcej Suawnego Toma
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151 Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am
Post
autor: Dyakou » pt lut 02, 2007 9:32 pm
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz lut 04, 2007 4:23 pm
Dobra robota Dyakou kun.
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » ndz lut 04, 2007 10:10 pm
oddaje głos na bobercika
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pn lut 05, 2007 12:33 pm
Jako żę Boberta niema a wraca
to ja powiem kto wygrał pewnie pozniej mnie opieprzy ale warto xDDDD
Więc tak w tej pasjonującej walce wygrał Bobercik 10:6 Gratulujemy zwycięzcy a przegranemu powodzenia w następnych turniejach .
Natępna walka to Adrian vs PP3088 .. Hmm teraz jest bardzo trudne obu lubie i zadecyduje rzut monetą
Orzeł Adrian
Reszka PP
Wynik :
5-6 Reszka PP oddaje na ciebie głos
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
adrian
SSJ 5
Posty: 539 Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:
Post
autor: adrian » pn lut 05, 2007 12:59 pm
oddaje głos na mojego przeciwnika czyli na PP
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pn lut 05, 2007 1:21 pm
Glosuje na Adriana bo sie kolegujemy
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » pn lut 05, 2007 1:37 pm
pp3008 - lubię Adriana, ale Piotrek to prawie jak rodzina xD
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » pn lut 05, 2007 2:30 pm
Nie Znam Nikogo ale głosuje na Adriana więce głos na niego
razz
Zasłużony
Posty: 269 Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:
Post
autor: razz » pn lut 05, 2007 2:56 pm
Żadnego z was nie znam, ale głosuje na PP3088, dlaczego? Ponieważ on pisze długie, a zarazem trzymające się w temacie oraz niektóre pouczające posty.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn lut 05, 2007 7:14 pm
Głosuje na adriana. Jest całkiem symptaczny, aktywny i nie wdaje się w kłótnie. Ma fajny avek:)
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*