Więc zaczynajmy od tego , iż mi z Dyakiem się nudzi wymyśliłem że zrobimy wojne graficzną w której wy będziecie oddawali głos na jednego lub drugiego ktory zrobił , lepszą grafikę oczywiśćie możecie się dołączyć pisząc najpierw w tym temacie xD
Regulamin :
1. Nie ściągać pomysłów
2. Ustalać wielkość i ect z przeciwnikiem
3. Nie kopiować
4. Trzymać się tematu
5. Do 5 punktów lub 8
6. Uczestnicy , którzy aktualnie walczą nie oddają głosów ( zresztą obojętnie )
1 . Bitwa Kris , Dyakou xD ( dobrze napisałem ? )
Tematyka : " Naruto "
Postać : Uchiha Sasuke
Rozmiar : 400 x 150
Ja stawiam na Krystiana(nie obraź się drugi krystianie) Czyli na dyakou'a gdyż jego "dzieła" są fajniejsze i ładniejsze. Więc głos na Krystiana(Dyakou'a, nie Krisa)
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Co do mojej sygny to najlepsza nie jest. Tło w miare zrobiłem ale chodzi o postać. Do tego genialnego wmywania postaci w tło Krisa jeszcze mi parę dni brakuje xP
Aha, na moje logo musicie kliknąć, bo przez te skurczanie jakość się psuje http://images20.fotosik.pl/42/d9c5f6ad628b330e.jpg adres docelowy
Akurat z tych dwóch projektów wybieram projekt Krisa. Jego styl jest fajny i przyjemny dla oka. Szczerze mówiąc nie jarają mnie grafy z super, wypas tłem